Zemský Trubač
  Dnešní datum: 25. 06. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Počet zobrazených článků: 27 (z celkem 27 nalezených)

Player Killer-vyplatí se to?
(Conquistador, PK, 01.02.2014)
Zamyšlení nad tím, zda se na Kelevaru a v hrách obecně vyplatí být PK.

Unie Vrahů
(Buldozer, PK, 01.09.2013)
Tohle zde bylo již třikrát, pokaždé stejný konec a to rozpad.. Dopadne to i nyní stejně? Nebo se nově založená Unie vrahů naopak chytne a bude pokračovat v legendě bez rozpadu..? Nechme se tedy překvapit.

Tajemná osoba
(Anduriel, PK, 01.04.2012)

Brouzdal jsem v nočních hodinách okolo hřbitova a co se nestalo. Potkal jsem nekromanta potulujícího se na hřbitově. Jak tomu už bývá, jako novinář mám na každého spousty otázek. Ovšem moc se s ním bavit nedalo, zřejmě si obhlížel hřbitov pro nějaký rituál, všude svíce, snad krví nakreslený pentagram, mumlal samé neznámé formule. Zdá se mi, že už jsem ho někdy zahlédl, je mi povědomý. Proč je nyní samotář si nedovedu představit. Spoustu mých otázek ignoroval, snad všechny, až na jednu. Ani jsem ji nestačil položit celou, jen jedno slovo. "Nekromancie.." Nekromant se otočil, zamumlal jakousi formuli a mě se zamotala hlava. Cítil jsem nějaké omámení, zdvihla se mlha a já poslouchal jeho slova, vryly se mi do paměti a už na ně do smrti nezapomenu. Mám pocit, že vše co říkal, jakobych prožil i já sám, bylo to jako sen... Když jsem se probral z toho omámení, už byl pryč. O jeho slova se s Vámi podělím. Mám pocit, že nebudu mít klid dokud tak neučním.Rozhovor s Rayenem, členem cechu CanibAls
(Haldir z Cerisu, PK, 03.01.2010)
Na vývěšce v Obecné diskusi vedli lidé velké debaty o tom jak nýnější cech CanibAls škodí jménu předešlých CanibAls, ale co je na tom pravdy? Vyzval mě jeden člen tohoto “novostarého” cechu o to, abych s ním udělal rozhovor a vše vyjasnil…

Unie vrahů
(Sparhawk, PK, 01.02.2009)
Že jste to slovní spojení už někde slyšeli? Máte pravdu. Vrací se stará známá legenda v novém kabátku, či je to úplně jinak? Na to jsme se zeptali samotného Velmistra Unie vrahů, Peldiniho.

The Dread Lord Barnadesh, Samozvaný král vrahů
(Taoki, PK, 03.02.2008)
...bylo úterý, Úterý 29. ledna .
Již od časných ranních hodin zemí koloval , na pergamenu, velké množství zpráv znění stejného.
Šedý list zapečetěný prstenem ve tvaru lebky, po rozbalení táhnoucí se zápach hnilobného masa a zaschlé krve. To však byl jen začátek. Pergamen přímo lákal k přečtení. Okrasné písmo červené barvy, jistě psáno krví.

Jsme zlí a myslíme na prapodivné věci!
(Liška v Poště, PK, 20.01.2007)
GGG


Je třeba se PK bát aneb vstoupení mužské fetišistické dvojice GABIS!(GABor Fakatchi a ISinthil-přihlášky do jejich spolku směřujte na ně, nikoliv do redakce)

Vrahův koutek: Rozhovor s Gildou: „Spirits“
(Taoki, PK, 13.10.2006)
Jak je to s gildou Spirits? Je to neutrální či PK gilda? Dozvíte se dále...

Vrahův koutek: Rozhovor s gildou „Delirium“
(Taoki, PK, 30.09.2006)
Seznamte se s další gildou vrahů.

Vrahův koutek: Rozhovor s gildou L.c.G
(Taoki, PK, 08.09.2006)
Loucka city Gang na procházce s naším externistou.

Vrahův koutek: Rozhovor s Gildou: „Legie“
(Taoki, PK, 19.08.2006)
Tento týden tu máme interview s Guildmasterem obávané PK guildy Legie, kterého se opět zmocnil Frane...

Vrahův koutek: Rozhovor s Gildou: „CanibAls“
(Taoki, PK, 11.08.2006)
Náš nový externista Frane přináší první článek z Vrahovi rubriky.

Příběh obyčejného vraha, aneb Rononovy vzpomínky 2. díl
(Gajdula, PK, 20.01.2006)
Po týdnu se mi ve schránce objevil další dopis od neznámého muže, který mi psal již minule. Vzpomínáte ? Pokračuje ve vyprávění o svém životě, plného slastí a strastí.

Příběh obyčejného vraha, aneb Rononovy vzpomínky
(Gajdula, PK, 13.01.2006)
V mé přihrádce na dopisy se objevil podivný svitek. Když jsem jej pročetl, s překvapením jsem zjistil, ze se mi nějaký tajemný muž rozhodl svěřit svůj životní příběh. Nepodepsal se, jen z příběhu usuzuji, že by jeho jméno mohlo být Ranon. Jak to tak vypadá, příběh není úplný a bude pravděpodobně pokračovat...

Konec Unie vrahů
(Sarakirn, PK, 08.07.2005)
Na hradě v Delucii bylo podivně živo. Jednotliví členové gardy Unie se soustředili na obranu hradu, jež byla před nimi. Oni jsou ti poslední, jež hlídají tuto tvrz a sídlo celé Unie vrahů.

Bojový turnaj pro vrahy
(Seal, PK, 29.04.2005)
Dne 16. dubna proběhl první turnaj mezi vrahy.

Rozhovor s Velmistrem vrahů Apalossem
(Seal, PK, 15.04.2005)
Bývalý Slayer a nový Velmistr vrahů země kelevarské Apalosso. V těchto pár řádečcích níže jsem pro vás přichystal rozhovor s tímto zajímavým člověkem...

Lord Eradash na Bucaneers den
(Seal, PK, 11.03.2005)

Jednou takhle večer přiklusal k rozbořené chajdě, kde postával Seal, posel se vzkazem od velmistra vrahů unie, nechť se onen muž neprodleně dostaví do tvrze cechu Hagakure!


Zprávy ze světa
(Seal, PK, 04.03.2005)
Tak jako každého rána jsem vstal a šel před chatrč opláchnout se vodou. A hle. U dveří byl přitlučen list. List obsahoval novinky ze světa. Stálo v něm, že se mezi lidmi povídá o cechu dávných vrahů Nox, který se zdá se opět vrací do země kelevarské utlačovat ty hodné. Ještě se neví jestli se přidají na stranu vrahů z unie či pojedou svou vlastní cestou. Dále zaznělo slovo o Eldarinovi Inlorionovi, který se prý vzdal svého jména a přijal nové jméno, jež je však zatím pro lid neznámé. Ale i plno jiných nejmenovaných vrahů přijalo nové jméno. Lidé do unie vrahů přicházejí i odcházejí. Noví vrazi jsou horliví, toužící po krvi. Ti co odcházejí jsou již o něco starší a zkušenější.

Legenda o sjednocení
(DUPI, PK, 25.02.2005)
Mezi vrahy se vypráví legenda o sjednocení.

Škola psaní pro vrahy
(DUPI, PK, 25.02.2005)
zkusíte napsat "A"

O Hell!
(DUPI, PK, 18.02.2005)

The Hell - napsal Fenrir[-Hell-]


Krvavý vítěz je znám!
(DUPI, PK, 11.02.2005)
,,A mám toho dost“, vykřikl Worquy.

Starý přítel potřebuje pomoci
(DUPI, PK, 11.02.2005)
Autorem této povídky je vrah Mort de Sair (poznámka od DUPIho - pokud jste vrah a máte taktéž zájem o publikování své povídky, zasílejte mi je na mail uvedený v kontaktech).

Aneb co vrahové dělají když zrovna "neloví".

Lov srdcí, aneb spas se kdo můžeš
(DUPI, PK, 28.01.2005)

O netradiční soutěži mezi vrahy.


Rozmluva se Satanem
(DUPI, PK, 15.01.2005)

Představení DUPIho a jeho poslání ve zdejším světě.


Reakce vrahů na Lobotechův vzkaz
(DUPI, PK, 15.01.2005)

Reakce vrahů na Lobotechův vzkaz.


Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1913 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1527 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1376 hl.)
 
Je mi to jedno (1362 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1310 hl.)
 
Nečtu to tu (1458 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8946

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist