Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Tajemná osoba
Vydáno dne 01. 04. 2012 (1481 přečtení)

Brouzdal jsem v nočních hodinách okolo hřbitova a co se nestalo. Potkal jsem nekromanta potulujícího se na hřbitově. Jak tomu už bývá, jako novinář mám na každého spousty otázek. Ovšem moc se s ním bavit nedalo, zřejmě si obhlížel hřbitov pro nějaký rituál, všude svíce, snad krví nakreslený pentagram, mumlal samé neznámé formule. Zdá se mi, že už jsem ho někdy zahlédl, je mi povědomý. Proč je nyní samotář si nedovedu představit. Spoustu mých otázek ignoroval, snad všechny, až na jednu. Ani jsem ji nestačil položit celou, jen jedno slovo. "Nekromancie.." Nekromant se otočil, zamumlal jakousi formuli a mě se zamotala hlava. Cítil jsem nějaké omámení, zdvihla se mlha a já poslouchal jeho slova, vryly se mi do paměti a už na ně do smrti nezapomenu. Mám pocit, že vše co říkal, jakobych prožil i já sám, bylo to jako sen... Když jsem se probral z toho omámení, už byl pryč. O jeho slova se s Vámi podělím. Mám pocit, že nebudu mít klid dokud tak neučním.
Nekromancie náleží nám, kteří jsme se rozhodli vystoupit z hloupé a smysl postrádající války mezi dobrem a zlem, jež nemůže mít konce, vítěze ani poraženého, nám, kteří jsme se rozhodli povznést nad chaos i řád, kteří jsme odvrhli vlastní slabost i bolest...
...na které si ukazují ti "dobří" a očerňují nás z nechápavosti, nám na které si ukazují ti "špatní" a nenávidí nás ze strachu...
...kteří vládneme nad cyklem života a smrti a pohrdáme těmi, kdož se jej z nechápavosti bojí či jej uctívají.
Ve světě, kde smrt je pouhým počátkem cesty... nebo také otázkou volby. Ti hlupáci z ostatních směrů si myslí, že se zabýváme jen oživováním mrtvých. Jejich omezenost je jim tak typická! Naše moc totiž sahá mnohem, mnohem dál.

Dokážeme ničit duše, nebo je přivolávat z jejich věčného spánku, aby zodpovídaly naše dotazy nebo plnily naše příkazy.

Dokážeme tvořit a přivolávat ty nejstrašnější bytosti... ale dokážeme jim i vládnout nebo je ničit.
Vládneme smrti a rozkladu. Vládneme mrtvým a můžeme z nich stavět armády.

Co je nekromancie? Je to schopnost oživovat kostry? Je to schopnost odsávat či krást život?
Ne. To jsou jen průvodní jevy. Asi jako když chcete zapálit svíčku a kromě světla získáte i teplo.
Nekromancie je způsob myšlení. Je to životní filosofie.

Kdo jsme? Jsme ti, které nezajímá dobro nebo zlo. Někteří z nás možná stojí na jedné straně, někteří na druhé, ale ne na našem území. Nezajímá nás ani oživování mrtvol. Zajímá nás moc.
Ne její množství. Ne cíl jejího užívání... ale způsob. My máme moc, a my ji neváháme použít!

Co dělá nekromanta nekromantem? Před sebou vidí svůj cíl a k němu vidí svou cestu. A ta je rovná. Co mu stojí v cestě, musí buď ustoupit, nebo padnout. Neexistují kompromisy. Neexistuje neúspěch.

Tímto svolávám nekromanty, jenž se skrývají mezi běžnými obyvateli země, ať už mezi frakcemi, prostým lidem, či vrahouny. Je čas se spojit , je čas naplnit poslání![Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 278 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist