Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Lord Eradash na Bucaneers den
Vydáno dne 11. 03. 2005 (2437 přečtení)

Jednou takhle večer přiklusal k rozbořené chajdě, kde postával Seal, posel se vzkazem od velmistra vrahů unie, nechť se onen muž neprodleně dostaví do tvrze cechu Hagakure!Jednou takhle večer přiklusal k rozbořené chajdě, kde postával Seal, posel se vzkazem od velmistra vrahů unie, nechť se onen muž neprodleně dostaví do tvrze cechu Hagakure! Ihned popadl ze zdi svoji kuš, z jablka vytáhl dýku a vyskočil na koně, který již čekal před domem. Jel jak jen mohl, aby byl co nejdříve na místě. Chtěl pomoci velmistrovi s jeho problémem i když ho ještě neznal. Už z dálky na něj mával nedočkavý The Awakener - velmistr vrahů. Na místě se vybavovalo dalších devět, po krvi běsnících vrahů. Mezi nimi stáli i zástupci rady přemožitelů, tento titul nesli Mystic, Apalosso a ostatní dva přemožitelé se podíleli na radě v jiné zemi a nemohli se dostavit, jejich jména zní Al Sahid a Malkus. Ostatních sedm vrahů shánělo po hradě, co by se jim tak mohlo hodit do boje. V pravé části hradu se díval Vhailor s Worquym na skvostný obraz od mistra Satoriho. The Awakener jakožto velmistr vrahů dohlížel na výbavu a vyřizoval zprávy a dotazy. Nedočkavý Mystic, aby neztratil před bojem adrenalin, běhal po schodech nahoru a dolů. Hladový Chleba hledal v kuchyni něco k snědku. Sept u výhně brousil svoji čepel, Mesquire beznadějně hledal v truhlici svůj meč. A když tu konečně The Awakener zavelel povel k výjezdu. Během jízdy dával velmistr rady, nyní byl úkol jasný ochránit za každou cenu starého mistra vrahů Lorda Eradashe. Jeho smrt bude určitě chtít hodně slušných a poctivých lidí. Jako jsou zastánci řádu a možná i členové chaosu. Na místě setkání stál muž obrovského vzrůstu. Měl oblečené jakési brnění zušlechtěné s dračí krví, v ruce pevně svíral štít s dračími zuby. Z jeho oře šel děs a hrůza, celý byl zabarvený temnou krvavou barvou. Jen co se vrahové Unie rozkoukali naběhl na ně první zástupce dobra, vrahové s ním měli velký problém. Vládl nadpřirozenou silou i jeho znalost magie byla obdivuhodná. Rovnal se takřka silám Lorda Eradashe, ale vrahů bylo mnoho a tak udolali neznámého poloboha. S každým dalším mrtvým narůstala Eradashova moc. Zdálo se, že Eradash se snaží ovládnout moc nad ostrovem, přijíždělo více a více udatných bojovníků. Nejtěžší částí byla bitva proti cechu Agony, spojencům temných nekromantů. Říká se, že Agony se s nikým nepaktuje a zabíjí - co vidí. Pouze k Nekromantům je táhne to temno, co Velmistr nekromantů Lycianus ovládá. Byl to dlouhý a tvrdý boj magií, kušemi i meči. Agony neměli na přípravu moc času a byli dezorientovaní. I oni nakonec podlehli rukám Lorda Eradashe, blížila se poslední vlna bojovníků, kteří nakonec stejně padli pod rukou Eradashovou a vrahů z unie. Jak z posledního muže dovyprchal život, temný lord obdaroval vrahy, co mu pomáhali pláštěm, jako znak služebníků Lorda Eradashe. Lord se vytratil do neznáma se slovy: „Já se vratím.“ A samurajové z unie zmizeli v lesích.

Eradash

Eradash2


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Seal | Počet komentářů: 303 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist