Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Rozhovor s Velmistrem vrahů Apalossem
Vydáno dne 15. 04. 2005 (2622 přečtení)

Bývalý Slayer a nový Velmistr vrahů země kelevarské Apalosso. V těchto pár řádečcích níže jsem pro vás přichystal rozhovor s tímto zajímavým člověkem...

Redaktor: Jak jsi se dostal ke hře Ultima Online? A jak zrovna na Kelevar?

Apalosso: Ke hře Ultima Online mě dostal můj kamarád ze základky, Worquy. A proč zrovna na Kelevar? No asi, protože tady hrál také.

Redaktor:Jak vzniklo tvé jméno?

Apalosso: Pět let jsem v reálnem životě jezdil na koních, většina koní tam byla rasy Appalloso a jeden se tak i jmenoval mě se to líbilo a trochu sem si to upravil a začal používat.

Redaktor: Co tě přimělo k tomu být vrahem? Bylo to něco zvláštního? Nebo měl na tebe někdo z lidí vliv?

Apalosso: Asi všichni víte, že dlouho jsem byl u guildy Adventurers. Vždy jsem si říkal, že vrahem nebudu, ale kamarádi byli vrahy už dlouhou dobu a mě se to začínalo pomalu líbit. Jak sem dostal nový internet musel sem vyzkoušet něco jinýho a už jsem u toho zůstal.

Redaktor: Jak na tebe působilo zvolení slayera? Mělo to na tebe nějaký dopad?
Změnilo se něco v tvém herním životě?

Apalosso: Zprvu jsem měl radost, ale později jsem zjišťoval, že vlastně k ničemu není, když Unie není aktivní a pomalu upadá. Hodně lidí mi začalo psát, že chtějí něco vyrobit s mým podpisem, ale jinak jsem neřešil vůbec věci Unie.

Redaktor: Tak už víme jak to bylo se slayerem, tak teď bych se zeptal o volbě Velmistra, když jsi byl zvolen? Víme, že byli nějaké se spolukandidátem Marcipánem a po sléze odchod cechu Inferno od unie a později s Lazarosem. Prozradil by jsi čtenářům něco víc? A Jak to na tebe působilo?

Apalosso: Ze začátku jsem jim chtěl opravdu moc být, ale zjišťoval jsem, že tím ztrácím kamarády a odstoupil jsem z voleb, ale v tu chvíli mi začali lidi z Unie psát proč to dělám ať se vrátím. Napsala mi to i jedna osoba, kterou nebudu jmenovat ale moc si jí vážím. Ano s Marcipanem i Lazarosem byly nějaké rozepře, nevím jak to vzali, ale doufám že dobře.

Redaktor: Jak reaguješ na pomluvy lidí k tvé osobě, či celé unii?

Apalosso: Pomluvy k mé osobě házím tzv. za hlavu, protože každý kdo dostane titul je okamžitě pomlouván. A pomluvy o U jsem v poslední době nějak nepostřehl, spíše slyším chválu, že je U aktivní a hráči se chtějí vracet.

Redaktor: Co má udělat taková gilda kdyby se chtěla připojit k unii?

Apalosso: Určitě napsat jednomu z členů rady Unie. Na forum napíše údaje u gildě a rada odhlasuje přijetí či nepřijetí.

Redaktor: Máš nějaký plán jak pozvednout unii? Nebo udělat nějaké změny?

Apalosso: Samozřejmě, že chci Unii změnit. Prvním krokem bylo nabrání nových guild do Unie. Další kroky ještě budu muset promyslet s celou Unijní radou.

Redaktor: Chtěl by jsi něco vzkázat lidem?

Apalosso: Dejte mi ještě čas a Unie bude taková jako dříve.


Děkuji Apalossovi za jeho čas. Nechť se ti vede Unii vést kupředu.


[Akt. známka: 2,73 / Počet hlasů: 15] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Seal | Počet komentářů: 55 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist