Zemský Trubač
  Dnešní datum: 18. 07. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

téma * Zprávy ze světa
Vydáno dne 04. 03. 2005 (2617 přečtení)

Tak jako každého rána jsem vstal a šel před chatrč opláchnout se vodou. A hle. U dveří byl přitlučen list. List obsahoval novinky ze světa. Stálo v něm, že se mezi lidmi povídá o cechu dávných vrahů Nox, který se zdá se opět vrací do země kelevarské utlačovat ty hodné. Ještě se neví jestli se přidají na stranu vrahů z unie či pojedou svou vlastní cestou. Dále zaznělo slovo o Eldarinovi Inlorionovi, který se prý vzdal svého jména a přijal nové jméno, jež je však zatím pro lid neznámé. Ale i plno jiných nejmenovaných vrahů přijalo nové jméno. Lidé do unie vrahů přicházejí i odcházejí. Noví vrazi jsou horliví, toužící po krvi. Ti co odcházejí jsou již o něco starší a zkušenější.

Jeden takový starší člověk, který skončil s vražděním je Makros Ulax a toto zanechal po sobě:

Ten vítr přicházel odnikud. Znenadání zavířil v divokém reji s ozvěnou dunění zkázonosného osudu a nesl na svých křídlech palčivý žár nitra hvězd. Makros Ulax vyšel ven před svůj honosný dům a cosi spatřil v dáli. Několik postav v bíle zahalených pláštích se přibližovalo k jeho domu. V tu chvíli zaslechl jakési hlasy. Slyš Makrosi, slyš, slyš, slyš.
Nám všem by dobře posloužilo, kdybychom měli více času, ale čas plyne dle vlastní vůle a snad jsi připraven. Pohlédl k nebi a rozpoznal ve hvězdách vzorec - spíš pocit než myšlenku. Ať připraven, nebo ne, je čas. Makros zavířil dlaněmy nad hlavou a ozářilo ho magické světlo. V tu chvíly se přiblížili tajemně odění muži. Bylo jasné, pro koho si jdou. Z Makrosových zvednutých rukou vyšlehl oslepující blesk. Zazněl strašlivý řev z podivné postavy, která padla k zemi. Postavy v hábitech se zarazily a ztuhly. To né Makrosi to se nemělo stát. Makros chvíli přemýšlel, ale nebyl vůbec znepokojen tím co provedl, jeho mysl mu vždy radila velice dobře co má udělat. Makros zvolal:
"Hle smrt vztyčila sobě trůn, Vaše duše budou mé!"
V tu chvíli se z lesa ozval strašlivý hlas:
"Hlupáci, měli jste počkat na mě."
Z lesa se vyřítil jezdec oděný v krášlivé zbroji. Makros neváhal a mávl nad hlavou rukama. Vyšlehl magický proud, který paralyzoval oba oděné muže. Oděný jezdec se přiblížil k Makrosovi a cosi zamumlal. Makros znova mávl rukami nad hlavou a vyslovil dlouhé zaříkadlo. Najednou se kolem oděného muže utvořila rudě poletující koule, která do něj vlétla. Avšak Makros nepočítal s neznámou zbrojí, která odvrátila kouzlo přímo na něj.
"Mě nemůžeš porazit svými kouzly," zvolal oděný muž.
Makros zavrávoral a upadl k zemi. Listí na větvích znehybnělo a ozvěna temného vichru se pomalu vytrácela.
Po nějakém čase Makros otevřel oči. Všiml si, že je připoután k jakési magické desce. Snažil se o magickou myšlenku, ale cosi mu v tom zabraňovalo. Zděsil se kde je a co se stalo. Ocitl se v jakési laboratoři spíše v podivném chrámu. Náhle se otevřeli dveře a vstoupila postava oděná ve zbroji. Makros slabým hlasem pokřikl:
"Kdo jsi a kde to jsem!"
Muž v krášlivé zbroji promluvil:
"Já jsem Lord Britisch a toto je chrám zasvěcených duší. Tvá duše bude očištěna a zbavena všech hříchu!"
Něco se začalo dít. Z kamené desky vyjely ostré hroty, které se zaryly do určitých částí Makrosova těla. Unavený Makros bolestí omdlel. Magickou desku obstoupili muži v robách, spíše nějací zaříkávači a začali s rituálem. Nad Makrosovým tělem se utvořil bílý kruh. Najednou bylo vidět jak duše mrtvých opouští Makrosovo tělo. Bylo jich opravdu mnoho. Snad jeden ze zaříkávačů napočítal 269. Při zmizení poslední duše se uzavřel bílý kruh a Makrosovo tělo se uvolnilo. Po několika dnech se Makros vzbudil, nevěřící co se stalo.
"Je tomu tak Makrosi, čas plyne a my musíme vyrazit na dalekou cestu," promluvil Lord Britisch.
"Proč já?" zvolal Makros.
"Tvá duše byla očištěna od všech hříchů, tak byl předpovězen tvůj osud. Nyní jsi na straně dobra. Ale dosti řečí. Musíme rychle vyrazit. Cestou ti vše povím."
Osedlali koně a vyrazili na cestu. Pomalu mizeli v dáli mezi stromy. Druhý den se cosi vyprávělo na tržnici o zmizeni Makrose Ulaxe. Ašak jen zkušení mágové odhalili část indicie kam se poděl. Povídá se, že na toto místo zmizel bojovník Satori. Po několika dnech si už nikdo na tuto příhodu nevzpomněl a byla zapomenuta. Čas plynul dál.

Byl mi zaslán i dopis od velitele unie:
Unie PK
My vrahové kelevarští jsme se rozhodli, že vzhledem k rozmáhající se síle různých mrzkých řádů a nohsledů špinavého krále, vytvoříme po dlouhé době chaosu a anarchie, naši vlastní unii která nám v těchto těžkých dobách usnadní loupení a vraždění po celé zemi kelevarské.
V posledních dobách špinavého a mrzkého teroru, který přicházel dokonce z našich vlastních řad, je potřeba našeho pevného sjednocení ještě aktuálnější. Rozhodli jsme se v rámci našich společných zájmů spojit naše síly a založit velkou unii vražedných cechů, které jeví největší věrnost našim zájmům. Pod vedením ctihodného velmistra a vůdců těch nejvěrnějších cechů jsme se rozhodli odlišit naši unii nošením znaku (U) za našimi vlastními cechovními znaky.
Tento článek byl vydán se souhlasem Makrose Ulaxe.


[Akt. známka: 4,00 / Počet hlasů: 8] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Seal | Počet komentářů: 257 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Makros Ulax )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1932 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1545 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1396 hl.)
 
Je mi to jedno (1381 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1328 hl.)
 
Nečtu to tu (1478 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 9060

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist