Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Rozhovor s Rayenem, členem cechu CanibAls
Vydáno dne 03. 01. 2010 (1555 přečtení)

Na vývěšce v Obecné diskusi vedli lidé velké debaty o tom jak nýnější cech CanibAls škodí jménu předešlých CanibAls, ale co je na tom pravdy? Vyzval mě jeden člen tohoto “novostarého” cechu o to, abych s ním udělal rozhovor a vše vyjasnil…

V Obecné diskusi na vývěšce se v prvním týdnu tohoto měsíce začalo řešit velmi zajímavé téma o cechu Kanibalů známý jako CanibAls. Někteří z Vás si tento cech pamatují již za stara a někteří jej spatřili v prosinci poprvé. Každopádně ti, co jej znali již z dávna tvrdili, že se snaži hrstka lidí poškodí jméno tomuto starému uskupení lidí. Poté, co na veřejnosti utichlo šíření fám a nepodložených informací se ozval redakci Zemského Trubače jeden z tohoto novodobého uskupení. Tento člověk se jmenuje Rayen alias Spazzy, který se rozhodl veřejně promluvit a objasnit všechny nepodložené informace a rozvrátit všechny fámy.

Redaktor: Zdravím Rayene, napsal si nám (Redakci Zemskému Trubači) o tom, aby jsme touto formou objasnili lidem informace, které někteří o Vašem „novodobém“ cechu Kanibalů šíří a nejsou pravdou. Je to tak?

Rayen: Ano, je to tak. Požádal jsem o to redakci...

Redaktor: Jaké informace by jsi chtěl vyvést na pravou míru?

Rayen: Chtěl bych objasnit spekulace ohledně lidí, kteří jsou v našem cechu, kteří tam zůstanou a kteří ne. To je dost podstatná záležitost.
Také bych chtěl lidi přesvědčit o tom, že nechceme poškodit staré jméno cechu, ale chceme pokračovat v úspěšné éře, která se v minulosti dostavila. Chceme ji přenést zpátky a do budoucna… Přesvědčit lidi, že kanibalové jsou zpátky.


Redaktor: To je poměrně rozumné. Tvrdíš tedy, že jste starý cech, akorát v novém kabátě, jinými slovy s novými lidmi, je to tak? Jestli ano, rozepiš se ať Vás poznají i ti, co Vás doposud neznali.

Rayen: Naprosto přesně.. Všichni novými členy nejsou, ale většina ano.. Jsme cech, který byl vlastně založen za účelem zabíjení ostatních.. Cech který měl težké začátky a velmi neúspéšné, které se nakonec přeměnili v úspěch, slávu a vůbec, respekt od ostatních cechů.. v současné době je tedy důležité, abychom přesvědčili lidi, že pravda je na naší straně, budeme se snažit..

Redaktor: Jaké lidi jsou teda klíčové pro Váš cech a jaké naopak ne? A vůbec, jací lidé Váš cech prezentují?

Rayen: Klíčovým člověkem je určitě Villnius, který zařídil vše kolem cechu a dal dohromady základ lidí. Teď se o to snažím tedy i já..do té druhé skupiny lidí bych asi nikoho nezařadil, v cechu bude každý něčím přínosem, proto jak už jsem zmiňoval, rozdíl je v tom kdo do těchto chvil byl u nás v cechu kvůli počtu a kdo naopak přijde..
Prezentují nás především Villnius, Nelly alias Smokink z Questions, Arietis, Royale alias Bobkenzi, Pepe, Anakreon, Uther...


Redaktor: Kdo založil novodobý cech Kanibalů?

Rayen: Tak cech jako takový založil Villnius, pomáhal jsem mu ji aspoň trošku zůžit, co to šlo > Myšleno v počtu hráčů.. Hlásilo se spousta lidí, ale musí se v tom udělat pořádek, tak mu pomáhám.

Redaktor: Jaká je Historie Vašeho cechu?

Rayen: Historie je jak já říkám historie, neohlížel bych se na to co bylo, i když historie cechu Kanibalů je myslim si v pozitivním světle, tak pro nás je teď a taky bude hodně důležitá budoucnost, vybudovat si u lidí dobrou pověst.

Redaktor: A Váš celkový cíl?

Rayen: Cíl tohoto cechu je prostý a to dokázat lidem, že si nedokazujeme něco, co nejsme... A o čem možná většina po obnovení cechu pochybuje, když se v ní vyskytují členové, kteří jsou novými Kanibaly. Chci tím říct, že základ cechu byl uchován a chceme lidem vrátit určitou uznávanost vůči nám...

Redaktor: Jak by jsi upoutal čtenáře, které by chtěli jít k Vám do cechu?

Rayen: K nám do cechu bereme lidi, kteří jsou v pohodě a kteří jsou při majetku a schopní dobrého pvp. Jinak žádné výhradné podmínky pro přijetí nemáme.
Chtěl bych říct, že tímto článkem se nesnažím zvrátit názory čténářů a hráčů, ale dát jim najevo snahu o pověst guildy a dobrého jména každého z nás..


Redaktor: Děkuji ti, za tvůj čas a měj se.

Rayen: Není zač, i ty..Síla v duši


Na závěr bych lidem doporučil, nevěřte všemu co slyšíte, ale snažte se vyslyšet i druhou stranu než začnete soudit z fám a neověřených informací.

canibals_leden_01

Zachycená myšlenka: Členové canibAls u svého kamene.


canibals_leden_02

Zachycená myšlenka: Dvě nejdůležitější osobnosti v canibAls.


canibals_leden_03

Zachycená myšlenka: V jednotě je síla.


canibals_leden_04

Zachycená myšlenka: V převaze moc.


canibals_leden_05

Zachycená myšlenka: Taktika je nadevše.


canibals_leden_06

Zachycená myšlenka: Rychlost a chytrost na lovu je to nejdůležitější.


canibals_leden_07

Zachycená myšlenka: Jeden na jednoho.


canibals_leden_08

Zachycená myšlenka: Na lovu.[Akt. známka: 3,60 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 22 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist