Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Unie Vrahů
Vydáno dne 01. 09. 2013 (1128 přečtení)

Tohle zde bylo již třikrát, pokaždé stejný konec a to rozpad.. Dopadne to i nyní stejně? Nebo se nově založená Unie vrahů naopak chytne a bude pokračovat v legendě bez rozpadu..? Nechme se tedy překvapit.

unie

Probíhaly zrovna každoroční krvavé hody na oslavu dlouholeté nezávislosti. Seděl jsem a přemýšlel, co uplynulé roky přinesly a co zase odnesly. V hlavě se mi promítaly vzpomínky z bitev jak úspěšných tak i nezdařilých. Za ty roky se toho v životě obyčejného vraha stalo celkem hodně podivuhodného. Někteří vrazi neměli z čeho žít a přidali se v důležitých bitvách na soupeřovu stranu. Také jsem si vybavil momenty, kdy nás hlad přivedl k malému šílenství a nutil nás se plenit navzájem. Mnoho dobrých bojovníků statečně padlo v boji, ale jsou zase jiní odhodlaní k boji. Už není ta doba jako dřív, kdy měli ve světě vrazi převahu nad dobrem a mohli si tak diktovat své pravidla. Také Temný Kult, který nás napadal stejně jako královští jezdci, byl rozprášen.


TK

Nastal čas udělat jednu velkou změnu. Dnes o pul noci vstanu před všechny zúčastněné vrahy a sdělím jim své myšlenky. Zrovna při příležitosti přednesu svůj nápad, který je podle mě jediným možným řešením v této situaci.
"Chci opět sjednotit všechny vrahy, ze všech koutů světa, od canibalských válečníků z jihu - po temné čaroděje ze severu. Není nás již tolik jako dřív, ale právě proto teď musíme využít každého bojovníka a držet při sobe!
V počtu je naše síla a já věřím, jakmile se zformujeme, budeme schopni zase dobývat města, konkurovat frakcím a v poslední řade ukážeme všem, že se nebojíme vyhlásit válku proti komukoli." Z kamenných útesů se poté valil výhružný řev. Ano, všichni souhlasili s mým návrhem a přislíbili jakoukoliv výpomoc ohledně nově vznikající Unie Vrahů. Další den se z rána okamžitě rozběhli poslové a informátoři do všech temných koutů světa s tou úžasnou novinou: Na místě kde se dobrému smekne hlava, jen při malém přiblížení, se sejdeme. Zde uctíme naše padlé předky z Unie a znovu založíme Unii Vrahů.
Tohle bude začátek konce nadvlády ctnostných králů a vladařů.


unie2


[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Buldozer | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1888 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1497 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1350 hl.)
 
Je mi to jedno (1333 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1283 hl.)
 
Nečtu to tu (1429 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8780

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist