Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Legenda o sjednocení
Vydáno dne 25. 02. 2005 (2299 přečtení)

Mezi vrahy se vypráví legenda o sjednocení.

,,Dědečku, řekneš mi tu strašidelnou pohádku?", zeptal se malý kudrnatý chlapeček, když zalézal pod peřinu schovanou na peci.
,,A nebudeš se v noci bát?", zeptal se dědeček s fajfkou v ruce a připálil si tabák od hořícího dřeva.
,,Nebudu, jsem přeci statečný kluk!", řekl klučina s nadšením v hlase.
Dědeček se zasmál. ,,Dobře ty hrdino!", popotáhl z fajfky a započal...

,,Mezi vrahy se vypráví legenda o sjednocení. Je to příběh dávné nenaplněné touhy.
V ní se vypráví, že jednoho dne na počátku temných dnů pro nás slušné lidi, se objeví on! Vrah, který přijde odnikud. Jeho jméno nebude hrát zprvu podstatnou roli, ale jednou si ho všichni zapamatují, jako příchod samotného pekla. Nebude oplývat nadlidskou silou a ani žádnými nadpřirozenými vlastnostmi. Bude to člověk z masa a krve. Za to však bude dokonale ovládat všechny způsoby zabíjení. Bude stejně tak mistrně ovládat svůj jazyk jako meč. Bude mít charizma králů a pohled samotného satana. Hovořit za něj budou jak slova, tak činy. A právě on přinese dobu temna."

,,O době temna sní každý vrah, už od své první mrtvoly. Všichni vrahové se sjednotí v obrovskou ucelenou neporazitelnou armádu. Postupně pod jedním praporem začnou ovládat doly, brholy příšer, přístavy, předměstí a nakonec samotná města. Budou se pohybovat celou zemí jak mor a jakákoliv snaha je zastavit ztroskotá. Meče udatných rytířů a kuše divokých bojovníků budou zlomeny. Nekromanti budou podrobeni a vypočítaví vrahové zničeni."

,,V následku nedostatku potravin, zoufalství a znásobení všeho špatného v lidech se začne hroutit i ochrana měst. Stráže začnou prchat do jiných zemí a královna či jiný vládce bude vydán napospas tomuto vrahovi. Nebude uznávána žádná vláda ani svrchovaná moc. Jedinný a absolutní vládce bude onen vrah. Bude vládnout pouze svou silou a svým chladným srdcem. Vrahové budou ti nejbohatší lidé a budou žít na úkor ostatních. Jakýkoliv pokus o zlomení tohoto stavu selže. Cesty měst budou zbarveny krví a nad městy nebude vlát žádná vlajka. I samotní bohové pokleknou a s úctou se pokloní."

,,A pak se objevím já a zabiji toho zlosina!", vykřikl chlapec.
Dědeček se opět zasmál. ,,Ano a staneš se věhlasným rytířem. A teď už koukej usnout."
,,A jakou pohádku mi řekneš zítra dědečku?", vyzvídal chlapec.
,,Bude to legenda o novém světě ( o sféře ). Stejně tak stará a stejně tak bájná.", odpověděl dědeček.
,,Už se nemůžu dočkat.", zamumlal klučík a usnul.

( poznámka autora: berte to s humorem )


[Akt. známka: 2,89 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: DUPI | Počet komentářů: 47 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist