Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Lov srdcí, aneb spas se kdo můžeš
Vydáno dne 28. 01. 2005 (2343 přečtení)

O netradiční soutěži mezi vrahy.Dělejte, jsou nám v patách! Zařval jeden z pěti jezdců a zuřivě pobízel svého koně. Další čtyři jezdci ho stejně zuřivě následovali. To nikdy nestihneme, stráže jsou daleko! Křičel se strachem v hlase jeden z nich. Musíme, zahoďte nepotřebné věci, tady už končí veškerá sranda! Zařval dobrodruh. Všichni odhodili své kořisti, které nedávno pracně získali v blízkém doupěti příšer.

Koně se hnali lesem a jezdcům bylo jedno, že jim větve způsobují četné ranky v obličejích. Ještě dva kopce a jsme v bezpečí, zařval vůdce jezdců. Ale kde jsou oni, řekl vystrašeně poslední jezdec. Nevím a hledat je nebudu, nadechl se a pokračoval, pokud nás ztratili budeme děkovat bohu, pronesl jezdec a ještě víc popohnal svého koně. Už vidím město vykřikl šťastně první z jezdců. V tu chvíli vzduch zhoustl a projel jím ohnivý blesk čiré černé magie. Naposledy se jezdec otočil ke svým společníkům a padl mrtev k zemi. Ostatní se zastavili a splašeně se otáčeli kolem sebe. ,,Né, to néééé, přeci nemohli být rychlejší", vykřikl jeden z jezdců s nervy v koncích a vyrazil do strany. Než stihl ujet z dohledu padl další ohnivý blesk a jezdec se skácel k zemi. Byl již daleko a tak ostatní neviděli zda žije, ale bylo jim jasné co se stalo. Našli je!

Připravte knihy a meče, tak lehce se nedáme. Na můj pokyn se vrhneme na prvního z nich který se ukáže, řekl první z jezdců. Čas jakoby se zastavil, už nikam nepospíchali, jen stáli a napjatě sledovali okolí. Vše vypadalo klidně a pokojně.

Ozval se dusot kopyt blížících se koní, dva zepředu, dva zezadu. ,,To ne, to nemůžeme vyhrát!", splašil se další jezdec a dal se na úprk. Ujel pár kroků, když zahlédl dva z jejich pronásledovatelů. Temně oblečený jezdec, s černě ukovaným brněním, celým špinavým od čerstvé krve. V levé ruce držel knihu černé magie a v pravé držel pytel, ze kterého tekla proudem krev. Jdu si pro tebe, zařval temný jezdec a započal s magickou formulí. Dobrodruh zbledl strachem, nevěděl zda má omdlít či se pokusit o útěk. Nakonec jeho kůň sám instinktivně strachy zareagoval a dal se s jezdcem na útěk do nejbližšího lesa. Ohnivý blesk zasáhl strom a jezdci se tak prodloužil život. Dobrodruh se při útěku otočil na místo, kde měli být jeho dva zbylí společníci, ale místo toho zahlédl odpornou scenérii, jak tři vrahové vytrhávají srdce z jeho polomrtvých přátel.

Bože co je to za monstra, pomyslel si a popadl ho záchvat šílenství. Otočil se, rozjel proti překvapenému pronásledovateli a přesným hodem dýkou do krku ho poslal na věčná loviště. Vrah padl k zemi s překvapenou grimasou ve tváři. To byl pokyn pro ostatní vrahy, nasedli na koně, obklíčili dotyčného a se smíchem ve tváři sledovali jeho šílený výraz.

,,Hodil by jsi se nám do party", řekl jeden z vrahů, ale potřebujeme tvé srdce. ,,Co-co-cože?", vyhrkl ze sebe obklíčený dobrodruh. ,,Slyšel jsi", odvětil další z vrahů. ,,Nechceme tvé brnění, ani tvůj majetek, ale tvoje srdce.", pronesl a škodolibě se zasmál. Dobrodruh se otočil ke třetímu vrahovi a zahlédl meč mířící na jeho hlavu. To bylo to poslední co kdy viděl. Dál už bylo jen ticho a tma.

O této události se zprávy roznesly samy. Jak už to bývá, našel pozůstatky těl bezejmenný cestovatel a v nejbližší hospodě s vyděšeným výrazem vše popsal. Stráže neprodleně daly vědět všem ve městech:

Všichni, kdož slušní jsou a dobro vždy ctili,
vrahy ze srdce nenáviděli a dobro činili,
ti jsou dnes v nebezpečí tak jako nikdy předtím.
Vrahové poselství nesou a je jim vším,
srdce vaše chtějí míti,
nechutnou soutěž vyhráti,
proto chraňte své životy,
neb těla nedojdou odplaty.
Zneuctí vás i vaši památku,
získají tak úctyhodnou památku,
cena jež druhá na světě není,
čeká toho kdo všechny vás zraní.
Jakýsi krvavý seznam mají splnit,
proto vás všechny nedokážeme chránit.
Pomodleme se spolu k bohu,
ať zničí tuhle zrůdnou špínu.

Vrahové započali sběr srdcí a cena i úcta pro vítěze je vysoká. Každý vrah bude krvavější než kdy předtím, protože už jim nejde jen a pouze o váš majetek, ale i o vaše srdce a tak budou zabíjet vybraná jména na potkání, ať už ozbrojené či nahaté.

Skvělá soutěž, pomyslel si DUPI a udělal další zápis do Satanovy knihy.[Akt. známka: 3,81 / Počet hlasů: 36] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: DUPI | Počet komentářů: 259 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1816 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1421 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1280 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1211 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8345

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist