Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Jsme zlí a myslíme na prapodivné věci!
Vydáno dne 20. 01. 2007 (3724 přečtení)

GGG


Je třeba se PK bát aneb vstoupení mužské fetišistické dvojice GABIS!(GABor Fakatchi a ISinthil-přihlášky do jejich spolku směřujte na ně, nikoliv do redakce)


Citujme odbornou literaturu.

Fetišismus - užívání neživých objektů (oděvy, obuv, guma, kůže atd.) jako podnětu pro sexuální vzrušení a uspokojení. V některých případech mohou sloužit ke zvýšení seuxálního vzrušení dosahovaného jinak obvyklým způsobem. K fetišismu je někdy řazen i parcialismus, při němž sexuální aktivity nebo erotický vztah nejsou všestranně zaměřeny na celou bytost, ale jen na tělo nebo jeho část. Parciální zaměření na dospělé tělo nebo genitálie se však obvykle považují za normální.Tedy hrát si se svým ocasem není zvrácenost, ale věc přirozená...

G3Fetišistický transvestitismus nebo transvestitický fetišismus: nošení šatů opačného pohlaví převážně za účelem dosažení sexuálního vzrušení. Rozlišuje se od transsexuálního transvestitismu, kde účelem je ztotožňování se s rolí opačného pohlaví.Snad toto bude přínosné pro pochopení dalších řiť... řádků...

Celé představení se odehrávalo v hospodě na tržišti.

Hospoda


Po vybrání vstupného(neboť oblečky něco stojí) započal samotný akt. Oba protagonisté v nacvičené choreografii, které by oko odborníka dokázalo leccos vytknout, začali vířit(nebo i výřit) prostorem v temných róbách.
Pak róby padli, stejně jako běžné konvence, či pěna u piva, a začal se před našimi zraky odvíjet propracovaný... umělecký... striptýz.
Kousek po kousku padaly k zemi důmyslné části oblečení převážně z kovu a kůže. V impulsivním rytmu se pomalu přiblížilo vyvrcholení, kdy umělci ukázali beze studu světu své *A2*.


Jeď


Poté jakoby čas šel po zpátku byl předveden zpětný striptýz o nic méně vydařený.

Přátelé...co dodat.
PK konečně odhalili svou pravou tvář. Sice po bitvě je každý generál, ale já to vždycky věděl. Abnormalizace, nepotlačování „deviantního“ chování a tužeb, absence „normálního“ chování a vyhledávání rizikových situací se musí podepsat na psychice každého PK.
Jsem hrdý na to, že Gabor Fakatchi a Isinthil jako první našli jiný způsob jak se vyrovnat se svou odlišností a ukázali lidu kelevarskému svá jemná, citlivá a nepochopená já...
Věřím, že ukázali cestu i dalším PK, která odhodí své KVF a ke skupině GABIS se také připojí.
Gábore...
Isildure...
Za svou statečnost si zasloužíte veliký potlesk.

*tleská*

P.s. Z důvodu ochrany osobnosti/zvířeckosti jsou fota bez popisných jmen a jsou zde pouze některá. Celý výběr si můžete za drobnou částku objednat v Cerveza city. Souběžné bych si dovolil upozornit všechny ženaté pány, jež se celého spektáklu účastnili, že Greenpeace stále hledá sponzory...


Související články:
Vrahův koutek: Rozhovor s Gildou: „Spirits“ (13.10.2006)
[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Liška v Poště | Počet komentářů: 172 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Liška v Poště(Cerveza) )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist