Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 01. 2025  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:




Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Škola psaní pro vrahy
Vydáno dne 25. 02. 2005 (2614 přečtení)

zkusíte napsat "A"

Dupi vešel do místnosti plné vrahů. Okolní šum utichl.
,,Vím, že jste zvědaví, proč jsem vás nechal zavolat.", pronesl Dupi klidným a zřetelným hlasem.
Koukalo na něj několik desítek párů tázavých očí.
,,Satan mě poslal, abych vás naučil nový způsoby vydělávání a trápení lidí!"
Okolní dav se rozjásal.
,,Jde o psaní dopisů rodinám unesených lidí."
Vrahové opovržlivě zamručeli, ale i pře nechuť ke psaní zůstali.
,,Vím, že je to těžký úkol, ale já vás to naučím!" ,,Nebo alespoň část z vás.", povzdechl si pro sebe.

Vrahové se posadili a poslouchali.
,,Takže ke psaní potřebujete papír, inkoust a pero."
Sotva to Dupi dořekl ozval se Marcipan. ,,To pero vezmeme, vypíchneme unesenému oko, zabalíme do papíru a pošleme s otiskem prstu od inkoustu rodině?"
Okolní dav nadšeně zajásal.
,,Ne! Ne, nic takového!", odpověděl Dupi s úsměvem na rtech.
,,Papír si položíte před sebe, pero budete namáčet v inkoustu a zkusíte napsat „A“."

Dav zamručel.
The Awakenerovi vypadlo pero několikrát z ruky. Ve vzteku převrhl i inkoust. Zamručel něco o tom, že to dělat nebude, naštvaný a rozmrzelý odešel z místnosti. Pár vrahů odešlo i s ním, ale většina zůstala.
,,To "A“ vypadá jako stolička pod šibenici!", vykřikl Dark Fall s ironií v hlase.
,,Tak mu domaluj i ten zbytek.", zareagoval Mystic.
Toho se chytl Wothan a několik dalších vrahů a začali malovat nejrůznější výtvory vražedných nástrojů.

Někoho z davu napadlo nalít inkoust za krk jinému vrahovi a strhla se mela.

Dupi si povzdechl: ,,To bude těžší než jsem si myslel."
Posadil se a čekal až bitka skončí...

( poznámka autora – tohle berte také s humorem, nikoho jsem nechtěl urazit.)


[Akt. známka: 1,61 / Počet hlasů: 23] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: DUPI | Počet komentářů: 425 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (2006 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1637 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1475 hl.)
 
Je mi to jedno (1462 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1399 hl.)
 
Nečtu to tu (1560 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 9539

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist