Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Konec Unie vrahů
Vydáno dne 08. 07. 2005 (1960 přečtení)

Na hradě v Delucii bylo podivně živo. Jednotliví členové gardy Unie se soustředili na obranu hradu, jež byla před nimi. Oni jsou ti poslední, jež hlídají tuto tvrz a sídlo celé Unie vrahů.

Útok začal a bojovníci z řad frakcí Orders, Chaosu a Nekromantů, tak i z řad neutrálů a vrahů zaútočili tvrdě na hrad. Ten se otřásl v základech, když začaly lítat útočná kouzla, zemětřesení a blesky. Nad Delucií se ozývaly výkřiky bolesti a vzduchem se nesl zápach spálených těl. Útok byl silnější, než obránci očekávali. Útočníci se poměrně rychle dostali za první bránu. Jejich postup na okamžik zastavila hrstka Unionistů, kteří se shromáždili na hradním nádvoří a snažili se zamezit postupu bojovníků dál do hradu.

Tato jejich snaha se však ukázala jako beznadějná. Útok byl veden tvrdě a po počátečních zmatcích a několika úmrtí v řadách útočníků se tito dostali dovnitř a zabili obránce na nádvoří. Nic a nikdo jim nemohl zabránit k tomu, aby vtrhli do hradu a tam se strhla pravá mela. Kouzlo střídalo kouzlo a zranění předcházelo smrti. Útok byl však tak drtivý, že obránci hradu neměli šanci a podlehli rychleji, než si uměli představit.

Tak skončila Unie vrahů, jejichž historií prošlo mnoho význačných osobností Kelevaru. Tato Unie zde byla už dlouhou dobu a zbudovala si respekt u svých protivníků. Všechny jejich zásoby byly rozděleny mezi dobyvatele hradu a to byl poslední hřebík do rakve tohoto společenství. Nyní je snad zase trošku víc bezpečno pro každého poutníka země kelevarské. Je to však skutečně tak?[Akt. známka: 2,75 / Počet hlasů: 8] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sarakirn | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist