Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Reakce vrahů na Lobotechův vzkaz
Vydáno dne 15. 01. 2005 (2938 přečtení)

Reakce vrahů na Lobotechův vzkaz.Tělo bez známek života dopadlo na zem. ,,Tak co to tu máme?", řekl DUPI a začal se přehrabovat ve věcech nebožtíka. ,,Hmm, nablýskané brnění a samé bezcenné cetky, to byl určitě jeden z těch bláznivých zastánců dobra." DUPI se usmál. ,,A hele nějaký dopis...", pomalu ho otevřel a začal číst. ,,Tak a teď nevím, zda se smát nebo to brát vážně", pomyslel si DUPI. ,,Prý je to do Rytíře Lobotecha, ale ten má být mrtvý.“, přemýšlel DUPI: ,,už zase není spoleh na ty posly, je na čase je vyměnit.", odfrkl si vztekle. ,,Nejradši bych ten dopis spálil jako nepotřebné smetí, ale jeho jméno mělo kdysi váhu.", přemýšlel dál DUPI. ,,Určitě se najde pár bláznů, kteří se k němu přidají. Je nutné zjistit, co si o tom myslí ostatní vrahové a taky by se to mohlo hodit jako první zápis do mé překrásné knihy.", povzdechl si a vyrazil na utajené místo, kde jsou vrahové vždy k vidění a kde široko daleko není jedinné čisté duše.

Když DUPI dorazil na utajené místo, zahlédl louku plnou nejsilnější armády zdejšího světa. ,,Nádherný pohled", pomyslel si DUPI. ,,Škoda jen že je tolik rozdělená vzájemnými spory." DUPI se chvíli procházel mezi ostatními vrahy a pozorně poslouchal jejich reakce s otevřenou knihou a perem nasáklým krví od padlého dobrodruha.

,,Přidala se k němu celá Legie", pravil kdosi z davu. ,,A prý mu budou věrně sloužit ve jménu dobra." ,,Co jsi čekal?", odvětil jiný vrah. ,,Nikdy neměli úctu pravého vraha a byli za peníze schopni se spojit s kýmkoli." ,,To teď taky udělali“, odvětil první neznámý. ,,Já bych na jejich místě raději zemřel." ,,To my všichni, proto jsme se tu sešli, aby se potvrdilo kdo ještě zradil.", dodal druhý vrah.
DUPI se zamračil: ,,Tak to máme první krvavý zápis a hned tolik zrádných jmen." Pomyslel si když započal se zápisem. ,,Nepříjemnosti provázejí Lobotechovo jméno, ovšem tak tomu bylo vždycky.", pousmál se DUPI.
,,A prý je s nimi jakýsi císař Jing se svojí armádou", promluvil další bezejmenný vrah. ,,A přidávají se k nim armády hrdinů.", dodal s odplivnutím.
DUPI slyšel vše co potřeboval. Vystoupil z davu a započal mluvit: ,,Jsme vrazi a sloužíme silám zla, nikdy se nevzdám silám dobra.", řekl DUPI s podrážděným hlasem. ,,A i když jméno Lobotecha znamená starosti navíc, jeho spojenci jakýsi císař Jing s "pěstiteli rýže" (pozn. redakce: DUPI rýži nejí...) a armáda slabých dobrodruhů mě nezastaví." DUPI se rozhlédl po okolním davu, který zpozorněl. ,,Mluvte jaké je vaše chování, dokud mám vlhké brko a pevnou ruku.", zahřměl DUPI. Z davu vystoupil The Awekener, vůdce obrovského spolku vrahů a začal: ,,Smrt Lobotechovi i s jeho plány a mluvím za celý svůj spolek."
Nic víc nebylo potřeba dodávat, jelikož jeho slovo má váhu. DUPI pozorně zapisoval.
Jako další z davu vystoupil Tivol mluvící za spolek vrahů Noob!eS: ,,My se s Lobotechem nikdy nespojíme." I když není vůdcem tohoto klanu jeho slovo stačilo aby všem bylo jasné že ho splní.
,,Výborně!", pomyslel si DUPI. ,,Pokud mohu mluvit za Spirity, nepůjdeme s Lobotechem.", dodal DUPI už klidným hlasem.

Ostatní vrahové a spolky vrahů jen tiše sledovaly a svůj názor nesdělily. To bylo naposledy co byly viděni vrahové ze spolku Legie na utajeném srazu vrahů.

,,Inu zajímavá schůze.", pomyslel si DUPI a poškrábal se na jizvě na levé části těla. ,,Snad bude Lobotech poražen a jeho myšlenka proměněna na prach.", pokračoval v myšlenkách. ,,Vrahové mají silnou armádu, ale sil dobra je mnoho a když nás i několik z vlastních řad pod vidinou ztráty vlastního života opustilo a přidalo se k nepříteli, čeká nás tuhý boj.", dokončil tok svých myšlenek. Zavřel knihu plnou jmen a vydal se opět do světa.

,,Boj začíná, inu vytasme meče, naplňme toulce šípy, popadněme magické knihy, dokončeme tajné spolky mezi vrahy a hurá za krví. Za krví těch, kteří zradili a za krví těch, kteří věří dobru, té nanicovaté iluzi." Vyslal DUPI jako vzkaz do světa, mluvící za Satana a jeho moc.

Začíná hon na dobro![Akt. známka: 2,82 / Počet hlasů: 33] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: DUPI | Počet komentářů: 240 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1816 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1421 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1280 hl.)
 
Je mi to jedno (1262 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1211 hl.)
 
Nečtu to tu (1357 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8347

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist