Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 07. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * zázrak či ďábelské přeludy
Vydáno dne 03. 11. 2007 (3036 přečtení)

...přinášíme Vám zajímavou reportáž...

Nedávno jsem neměl co dělat a tak jsem se poflakoval po Skalkách a pozoroval tak tajemnou a pro mě neznámou přírodu. Najednou příroda utichla a jako by něco naznačovalo, že tento den je něčím zvláštní, než ostatní dny. Po chvíli naprostého ticha se ticho rozplynulo a já jsem tomu přestal věnovat velkou pozornost, protože kolem zrovna procházel muj kamarád, který držel na rameni krumpač a vesele si to kráčel ke skále. Pozdravil jsem a on se na mě otočil a usmál se.
Po dlouhé debatě o vzácných kovech co dnes vykopal a co se mu nepovedlo ukovat jsem se rozhodl projít do velkého a známeho města jmenem Britain, jestli nepotkám nějaké vrahy, které by mohli zaplatit za své hříchy, které se dopustily vuči nevinnému lidu kelevaru.

Mávnutím ruky a s pronesením známé fráze, jsem se ocitl u kovárny, kde byl slušný hlouček lidí. Pozdravil jsem ve spolku dokola a pokračoval jsem v chůzi směrem ke hřbitovu.
U hřbitova jsem potkal postavu jménem Linh. Chvíli jsme debatovali a najednou se před námi oběvil vrah jménem Alkapone. Ja a zmiňovaný Linh jsme vystartovali a začali jsme ho pronásledovat. Po nějaké době se nám omluvil, že mu došli suroviny potřebné k čarovaní, tak na nás křikl “sorry nemam regy čekejte“ a gestem nám naznačil ať tam počkáme, že se hned vrátí. Mávnutím ruky nám zmizel před očima. Náhle jsem uviděl obrovký záblesk jasně bílého až modrého světla, který mě oslnil, ale přesto jsem poznal, že jde o blesk ,který projel skrz Linhovo tělo. V tu chvíli ve mě ve mě hrklo a řekl jsem si: „není někde kolem nás nějaký vrah, který nás sledoval z povzdálí a chtěl využít situace nečekaného útoku?“

Rozpačitě jsem se rohlédl kolem sebe, ale nikoho jsem neviděl. Kouknu na Linha a on na mě. V tu chvíli znebe přilítl další blesk stejně náhle jako v první situaci. Křikl jsem na něj „Jsi v pořádku? “ a on se strnulým výrazem v obličeji mi odsekl „Vidíš to taky?“. Z této odpovědi jsem usoudil, že nemá žádné zranění. Nikdo z nás neměl ponětí co se děje, dostával každých 5 sekund do těla bleskem, ale nic mu nebylo. Po chvíli údivu jsme se rozhodli, že se půjdeme poradit do města za někým zkušeným, který si bude vědět rady s tímto přeludem. Tedy jsme se vydali okolo hřbitova zpět do města. Při ceste do města se mě Linh ptá „Z čeho to asi je?“. Odpovídám: „nevím“ on na to „že by chyba systému?“ a začal se smát. Když jsem na něj koukal taky mi to přislo směšné a oba dva jsme se smáli, až jsme brečli.U vstupu na hřbitov jsme potkali partičku statečných bojovníku z řad Orderu. Přiběhli jsme k nim a náhle jsme uviděli tělo vraha Alkaponeho, který neměl moc šancí proti velké přesile. Udatní bojovníci vybírali tělo vraha a ani si nevšimli, že tu něco nehraje. Linh přicházel k bojovníkům, aby se jich zeptal jestli nevědí něco o tom, co se mu stalo neuvěřitelného. A jak blesky náhle přišly tak i odešly. Linh nestačil ani pozdravit a blesky náhle zmizely. Proto bych se s vámi chtěl o tom to nadpřirozeném ději podělit. Nikdy jsem nic podobného neviděl a doufám, že tato událost nevěstí nic šptaného pro zemi Kelevarskou.


Minasatirvše bylo natočeno a zaznamenáno na video - můžete si jej shlédnout na adrese http://circleofprotection.ic.cz/Minas/Noviny.wmv


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 85 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Minasatir )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1734 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1316 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1210 hl.)
 
Je mi to jedno (1195 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1134 hl.)
 
Nečtu to tu (1282 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7871

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist