Zemský Trubač
  Dnešní datum: 25. 06. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

téma * Zamyšlení nad frakcemi
Vydáno dne 27. 10. 2007 (3918 přečtení)

…aneb má to ještě cenu?…

Zamyšlení nad frakcemi …aneb má to ještě cenu?… Co se to jen s Kelevarem děje. Nemoci sužují jak královnu, tak i Lorda Blackthorna. Léky jsou stále v nedohlednu, ale jak se říká, naděje umírá poslední.
Není to zvláštní? V době, kdy moc je symbol, který určuje postavení, je tak oslabena. A to vše z povzdálí sleduje a řešení hledá Princ Richard. Dočkáme se léku, než bude pozdě? Nebo bude svět bez monarchy a strhne se všeobecná rebelie, vraždění a násilnosti? Nevěříte? Uvěříte !!!

Války frakcí pustoší zemi. Není den bez toho, aniž bychom se setkali se slovy “Ve jménu Královny opusť toto město!” či “Ve jméno Lorda Blackthorna, opusť město!“. Jenže tato jména se čím dál tím více posouvají do pozadí všeh dění. Místo toho, aby se frakce za léčbou spojily, tak se nesnášejí a věčné proslovy na strany protivníků začínají být opravdu nemístné. Co se to vlastně stalo s vůdci? Kde je jejich sláva a vliv?
Ve světě byli k dispozici zprávy ve stylu:

Prohlášení osobního doktora Lorda Blackthorna
Vzhledem k velkému zhoršení stavu Lorda Blackthorna, které nastalo těsně po návratu ze svatyně v Chaos city, tímto ruším všechny doteď domluvené audience.
Již delší dobu našeho Lorda trápilo zdraví, už od jeho setkaní s královnou Patricií, ale prozatím jsem bohužel nepřišel na původ nemoci.
Věřím, že mi jeho stoupenci pomůžou v pátrání po léku a pokud by se snad ukázalo, že za nemocí někdo stojí, tak i případném potrestání viníků.
Modlete se za uzdravení, pokud Vám není svoboda lhostejná.Či se zprávy smínily také o stavu královny Patricie ve stylu:

Nemoc královny Patricie
Královna Patricia při své vycházce po zahradě se najednou skácela v mdlobách k zemi..
Tělesní strážci k ní ihned doběhli a zděsili si. Byla v obličeji úplně bílá, jakoby otrávená nějakým jedem. Skoro nedýchala. V trávě nedaleko se plazil do kanálu malý černý had. Stráže měly dojem, jakoby se ozvalo kdesi ve vzduchu posměšné zasyčení.
Královský sekretář se snažil celou věc ututlat, než bude informován Richard který v těchto dnech je Trinsicu. Přesto se to dostalo na veřejnost a způsobilo zmatek. Zvláštní oddíl královniny stráže, elitní bojovnice, opustily v panice svojí službu v hlavním městě, až na několik, které se stáhly do hradu. Lord Wislem, moudrý gargoyl, byl v nedalekém paláci u Blackthorna, a nyní spěchal do královského hradu, s obavou, zda půjde o stejné příznaky...


A výsledek? Nejistoty, čekání, snaha o získaní něčeho, co pomoci vůbec nemusí. Místo toho, aby se nepřátelé v boji konečně spojili a našli lék pro svého vůdce, tak se škádlí, napadají. Význam? Střílení, zabíjení, vraždění.

Budoucnost? Kdo ví, tak četl informace o tom, že se blíží vstup do hry nejen Nekromantů, ale také čtvrté frakce. A kdo to bude? To nikdo neví. Zatím se čeká, co vyjde ze strany RT, ale upřímně – nemyslím si, že by současný stav frakcí změnilo.

A nyní navíc se velmi silně debatuje o jejich významu. Co to vše znamená? Necháme se překvapit. Ale se současným stavem neudělá nic ani vedení ani bohové. Pořád to budou Ti lidé, co ji utváří.


Související články:
Turnaj Guild (13.10.2007)
Masters of Death (09.06.2007)
Templars (10.02.2007)
Nekromanti (20.01.2007)
Vrahův koutek: Rozhovor s Nekromanty (15.09.2006)
Vrahův koutek: Rozhovor s gildou L.c.G (08.09.2006)
Vrahův koutek: Rozhovor s Gildou: „Legie“ (19.08.2006)
Vrahův koutek: Rozhovor s Gildou: „CanibAls“ (11.08.2006)
Fenomén (19.05.2006)
Hunters of Evil (05.05.2006)
[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 242 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1913 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1527 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1376 hl.)
 
Je mi to jedno (1362 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1310 hl.)
 
Nečtu to tu (1458 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8946

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist