Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Vrahův koutek: Rozhovor s Nekromanty
Vydáno dne 15. 09. 2006 (4458 přečtení)

Další povedený článek...

Cesta pro tento rozhovor byla velice nebezpečná a trnitá, ale co bych neudělal pro vás čtenáře. Kelevarem se šeptali již různé zvěsti o nekromantech a jejich praktikách. Našli se tací, kteří je vyvraceli, jiní přesvědčovali o opaku, a proto jsem se rozhodl vám přinést aktuální fakt, pro který jsem se vydal až k samotnému Lycianusovi.

Frane: Je pravdou, že jsi zakladatelem frakce Nekromantů?

Lycianus: Ahoj, ano dalo by se to takto říct.

Frane: Co tě vedlo k tomu nápadu?

Lycianus: No znal jsem dlouho Jardu, který vlastně splnil jednorázový nekromantský quest, a tím tak nějak zahájil éru nekromantů:) Problém byl v tom, že Jarda nechtěl ubližovat lidem a časem skončil svou herní aktivitu úplně.Takže jsem se rozhodl pokračovat a radikálně zasáhnout do klidu Kelevarské říše. *Usmál se*

Frane: Kolik úsilí si musel vynaložit, aby se vše uskutečnilo?

Lycianus: Mnoho lidí si asi říká "Lycianus zaplatil xx milionů a udělal si frakci:) Ale opak je pravdu DN mi nedal nic zadarmo a cesta k cíli nebyla lehká. Sestavit RP k frakci a vůbec obhájit svůj nápad a taky zajistit na sphere doplnění frakce, což souviselo s automatickým odmazáváním killů při střetu s jinými frakcemi (tímto bych chtěl poděkovat GM Voytovi, který s tímto velice pomohl). Zkrátka to stálo hodně času a hodně vytrvalosti , jelikož adminovi se chvíli nelíbilo to a pak zase ono:)

Frane: Jak dlouho frakce funguje?

Lycianus: Frakce je vzhledem k existenci Chaosu a Orders mladá. Něco přes 2 roky.

Frane: Jaké byly vaše začátky?

Lycianus: Začátky byly dost těžké. Frakce se nesetkala s kladným ohlasem u hráčů, ale s tím jsem počítal. A myslím, že úplně první sestava nekromantů s guildou Vendetta a Agony byli časem obávanými a uznávanými lidmi. Postupem času jsem odevzdal frakci do rukou Gorashe a pak Overlorda. A myslím, že v období vlády posledního jmenovaného prodělávala frakce krizi. Nic se nedělo a pověst upadala.

Frane: Dokážeš s postupem času posoudit, zda li se vše vyvíjí tak, jak sis představoval?

Lycianus: Na začátku za doby mé vlády v postu Velmistra myslím, že frakce plnila mé představy.A myslím, že je začíná opět plnit. Nekromanté jsou vidět a snaží se vítězit a terorizovat své soupeře a nevinné občany Kelevaru:)

Frane: Je něco, co by si změnil na vašem kodexu?

Lycianus: Ano kodex bych chtěl brzy doplnit, ale toto nechci komentovat je na to brzy a já nejsem zastánce monarchie. Rád s členy debatuji co a jak by asi mělo být, takže to není že Lycianus řekne a tak to bude:)

Frane: Jsi momentálně s fungováním frakce spokojen?

Lycianus: Ano momentálně jsem spokojen a myslím, že i členové jsou opět v náladě hrát. A myslím, že i někteří neutrální a jiní frakční hráči mají radost ze změny:)

Frane: Hrajete RP hru?

Lycianus: RP hru ano i ne. Z hlediska RP tu musím dát za pravdu lidem, že nekromanté by neměli být modří, ale tito lidé nechápou mnoho věcí. On by nikdo modrý nebyl kdyby bylo možné stráže zabíjet a používat magii tam kde se nesmí. V RP světě není stráž, která přiběhne během 1 vteřiny a zařízne zlouna na jednu ránu:) Kdyby byla možnost boje s těmi to strážemi myslím, že by nekromanté modří nebyli:) Ale to je na dlouhé vyprávění:) Snažíme se hrát RP v rámci možností.*Usmál se*

Frane: Prozradíš něco o temné radě?

Lycianus: Temnou radu tvoří nejvyšší členové nekromantů, tato rada je pravou rukou velmistra. Dále bych to nekomentoval tato rada má více funkci a ty jsou obestřeny tajemstvím jako celá frakce:) Momentálně však je rada rozpuštěna jelikož není velmistr, ale mohu prozradit, že brzy bude vše jak má.

Frane: Momentálně jste bez velmistra, uvažuješ o tomto postu?

Lycianus: Ano jistě že uvažuji a volby už proběhly a já jsem kandidoval vedle dalších. A na výsledek si počkáte:) Nejtemnější se již brzy znovu objeví *ďábelsky se směje*

Frane: Existuje v gildě řád, kterým se řídíte?

Lycianus: Ano, mnozí si opět řeknou, že asi ne, ale opak je pravdou. Má ho na starost právě Temná rada.

Frane: Jak vypadá přijímání nových adeptů?

Lycianus: Každý adept vyplňuje dotazník z různými otázkami. A posléze se hlasuje na našem fóru, když je přijat je nějakou dobu sledován staršími členy.

Frane: Jaké jsou podmínky přijetí?

Lycianus: Toto je ryze interní věc. *Usmál se*

Frane: Máte nějaké gildovní stránky?

Lycianus: Ano, web byl už nějakou dobu v provozu, ale rozhodl jsem se o celkovou rekonstrukci a proto ho dočasně stáhnul. Během pár dnů bude uveden na kelevarském fóru.

Frane: Jeden čas vypadalo, že frakce upadá, dnes je tomu jinak, co se stalo?

Lycianus: Dovolím si říct, že je to počínáním bývalého Velmistra. Ono vést frakci a udržovat ji v běhu není jen o tom mít před jménem Velmistr.Velmistr se má snažit vymýšlet různé akce a také se je pokusit prosazovat na vyšších místech, a ne stát na tržnici a vystavovat svůj titul. K otázce co se stalo? Když jsem se vrátil k nekromantům našel jsem znuděné lidi. Snažil jsem se přebrat znovu funkci jakého si lídra. Začal jsem akci o HB, kterou jsem sestavil a protlačil u našeho boha Chronose a akce se líbila členům a dokonce i některým hráčům. Snažil jsem se lidi uvnitř frakce tahat a dělat PvP a po pár taženích je to prostě začalo bavit. Začalo hrát víc a víc lidí. A také se začalo hlásit do našich řad hodně lidí. Je to o tom, ukázat že se nemusí nudit u kovárny a přesvědčit lidi. Teď skončili prázdniny a já mám připraveno opět pár akcí, které by mohly upoutat i mnohé neutrály kteří nechtějí dát zlu šanci:)

Frane: Převažují modří, či červení hráči?

Lycianus: Momentálně to je asi sestava modrých hráčů, důvodem je obliba kušařských soubojů *Směje se*A guard zóna, z které se těší mnoho provokatéru.

Frane: Mnoho lidí označuje Nekromanty jako MS, či odpad z jiných gild, jak se k tomu stavíš?

Lycianus: Tato situace je způsobena podle mého právě tím že nekromanté prodělali krizi způsobenou špatným vedením v minulosti. Snažím se opět o nápravu reputace .Snad tomu další ročník kelevarského šachového turnaje trochu přispěl. A myslím, že nekromanté nejsou charakterově špatní lidé. Nekromant PK zabije, modrého neutrála, zabije mu koně, potrešuje itemy a on hlásá jaké jsme MS. Jen málo lidí si uvědomuje, že naše role je role zla. Jsem rád, že alespoň někdo si to uvědomuje a dokáže se tomu zasmát a vzít to s jakousi hrdostí.

Frane: Jaké jsou vaše cíle? Hodláte pokračovat v tom, co Karlax nedokončil?

Lycianus: Naše cíle jsou teror a nadvláda nad celou říší:) Chceme moc, a chceme si podrobit vše živé. A ANO chceme pokračovat v tom, co Karlax nedokončil.

Frane: Mohl by si jmenovat nějaká zvučná jména, která frakcí prošli, či tam ještě jsou?

Lycianus: Zvučná jméno co už bohužel nejsou mezi námi byl například: Dark Angel, Gorash, Ball, Usirev, ale stále máme hráče, kteří stáli u samotného zrodu nekromantů jako Bibiq, nebo Tassadar a mnozí z mladších členu už také mají zvučná jména a já pevně doufám, že zůstanou co nejdéle.Související články:
Zamyšlení nad frakcemi (27.10.2007)
Turnaj Guild (13.10.2007)
Masters of Death (09.06.2007)
Templars (10.02.2007)
Nekromanti (20.01.2007)
Vrahův koutek: Rozhovor s gildou L.c.G (08.09.2006)
Vrahův koutek: Rozhovor s Gildou: „Legie“ (19.08.2006)
Vrahův koutek: Rozhovor s Gildou: „CanibAls“ (11.08.2006)
Fenomén (19.05.2006)
Hunters of Evil (05.05.2006)
[Akt. známka: 1,30 / Počet hlasů: 10] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 751 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Frane )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist