Zemský Trubač
  Dnešní datum: 30. 11. 2023  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Listopad  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    

téma * Úvodník - LXXXIII. číslo
Vydáno dne 08. 09. 2006 (2137 přečtení)

Pár slov úvodem.

Týden utekl jako voda a je zde opět pátek. A co se děje většinou v pátek? No tedy krom toho, že všichni toužebně očekávají odpoledne a pak se zbytek víkendu flákají (Neplatí pro chudé občany Kelevarské. Ti se neflákají nikdy.), vychází přece vaše oblíbené noviny. Uplynulý týden byl opravdu pestrý. Stala se spousta závažných událostí. Od projektilů do střelných zbraní, přes hledání knihy pravdy až po volbu Missky, či Missáka (Myšky a myšáci by byli lepší, avšak zvířátka prý soutěžit nesmí. Ta diskriminace…) Snažili jsme se pokud možno při všem býti, což mnohdy neklaplo, ale něco přece jen máme.

O soutěž Miss, rozhodně ochuzeni nebudete. Také máme rozhovor s budoucími manželi. Přesněji s Daywalkerem a Annie. Za rozhovor s Loucka city Gang může Frane. Divíte se proč tolikrát hádanky? Povím vám to: „Je to tajemství…“ A teď vážně raději si to přečtěte, nemohu přeci vše říci zde. K tomu všemu pár skvělých povídek a další pravidelné rubriky. Přeji příjemnou zábavu a za týden zase nashledanou. Ještě abych nezapomněl. Ne, že nás zavrhnete…

šéfredaktor Sparhawk[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 49 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1796 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1394 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1264 hl.)
 
Je mi to jedno (1243 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1192 hl.)
 
Nečtu to tu (1337 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8226

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist