Zemský Trubač
  Dnešní datum: 28. 02. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

téma * Úvodník - 120. číslo
Vydáno dne 23. 06. 2007 (1607 přečtení)

Pár slov úvodem. Dnes více než jen pár a opravdu doporučuji si je přečíst.

Tak přátelé, pánové, dívky, pvpeři, ordeři, chaosáci, přátelé dobrého jídla atd., prostě všichni naši milí čtenáři je tady 120. číslo. Od posledního čísla se rozpoutala celkem debata na fóru o všemožných vylepšeních novin atp. Mohu vám prozradit, že perioda vydávání se opravdu měnit nebude. Rozhodně ne v nejbližší době, ale to vám možná osvětlí samotná šéfka v příštím čísle. Nicméně se nám podařilo rozjet několik zajímavý rubrik od Zedula a uvidíme jak by vás mohly překvapit. Prostě budeme se snažit aby noviny byly zajímavější a pro vás celkově poutavější. Toto číslo mám na starosti já, protože šéfová musela odcestovat pryč. Myslím že redaktoři se modlí aby se vrátila, protože po nich pořád hulákám.

Jak dozajista tušíte hlavní událostí týdne je svatba. My ale přinášíme jen krátký přehled svatby. Veškeré podrobnější informace a rozhovor s novomanžely, plus nějaké bonusové články ohledně tohoto témata se dozvíte až v dalším čísle. To bude na svatbu plně zaměřeno. Teď nechme novomanžely vydechnout.
A co máme dále? Rozhovor s mluvícím praporem, report z kavalérie, něco o turnaji mezi Fionnou a C.o.P. Dále tu máme pár veršů od mistra Daywalkera, něco málo o šílenství jménem Loterie, výzvu pro vrahy a dopis na vřelé téma od naprosto vypruzeného trpaslíka. A na závěr zde máme nové rubriky od Zedula, které přiblíží některé rasy a vůbec spolky jako třeba Templáře, trochu jinak. Přeji vám příjemnou zábavu a pokud budete mít něco na srdci, nebojte se a dejte nám to najevo.

zástupce šéfredaktorky Sparhawk[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1803 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1407 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1269 hl.)
 
Je mi to jedno (1249 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1200 hl.)
 
Nečtu to tu (1344 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8272

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist