Zemský Trubač
  Dnešní datum: 28. 02. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

téma * Úvodník - 103. číslo
Vydáno dne 10. 02. 2007 (2327 přečtení)

Nésém vááám novííínýýý i úvóóódnííík čtěééétééé...

Dobré ráno, dobré poledne, dobrý večer. Ať už nás vlastně čtete kdykoliv, přejeme vám rozhodně vše dobré. Ne nebojte, ještě jsem se nepomátl a musím mnohé zklamat, ale Vánoce jsou ještě daleko. Nicméně mohu hrdě zastoupit Ježíška, Santu, Dědu Mráze a i jiné podobné dajné osoby, protože mám pro vás zbrusu nové 103. číslo Zemského Trubače.

Oproti minulému číslu, kde to byla samá soutěžní povídka, tentokrát přinášíme rozdílný obsah. Máme několik reportáží a troufám si říci, že získání některých nás stálo málem život. Liška krom hádanek si vzal na ránu Kelevarskou módu. No nejsem si plně jistý zda pochopil některá citlivá ženská srdíčka a tak pokud uvidíte nějakou milou slečnu, která shodou okolností dne 9.2. oslavila patnácté narozeniny, jak se snaží Lišku zneškodnit, taktně ji zastavte. Mimochodem za celou redakci – Vše nejlepší Kler!!!
Dále zde máme rozhovor s vítězem turnaje The Last Hero Perunem. Ano je to odolný chlapík. Taktéž jsem se osobně vrhl na Satyho, mluvčího gildy Templars, a udělal s ním rozhovor. Přidáme-li k tomu pokračování příběhu od Lanceto a Taokiin příběh, máme docela pěkné číslo, které stojí za to si přečíst.

Zbývá už jen snad poslední záhada. Proč píši úvodník já? Protože Taoki příprava velice zmohla a v jejím postavení si může dovolit nějakou tu masáž bolavých prstíků od nějakého milého hocha (kéž by to byla pravda…) Je to jinak. Chuderka byla tak vyčerpaná, že jsem jí zul botky (ve vší počestnosti samozřejmě) a zahnal ji do její postýlky v redakci. Přeji příjemnou zábavu.

Zástupce sličné spící šéfredaktorky Sparhawk[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 94 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1803 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1407 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1269 hl.)
 
Je mi to jedno (1249 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1200 hl.)
 
Nečtu to tu (1344 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8272

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist