Zemský Trubač
  Dnešní datum: 25. 06. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

téma * Templars
Vydáno dne 10. 02. 2007 (3967 přečtení)

Známá to čestná gilda Kelevarská. A my jsme vyzpovídali jejího mluvčího Satyho. Pokud chcete vědět více, jen čtěte dále.

Redaktor: Vaše gilda vznikla již před delší dobou, tuším, že brzy domu budou 4 roky, ale opravte mě pokud se pletu. Za tu dobu se stihla zapsat do světa jako solidní a spolehlivé společenství. Můžete nám říci něco trochu více o její historii a jejím vzniku?

Saty: No o vzniku se toho už moc neví. Je to strašně dávno a zbylo jen pár lidí co to pamatuje. Většina zakládajících členů je už dávno mrtvá a dohledávat historické prameny je velmi složité.

Redaktor: Takže historii vzniku nám asi více již nepřiblížíte?

Saty: Abych pravdu řekl, jsem sice jeden z nejstarších členů, co v Cechu jsou, ale sám o tom toho moc nevím. Něco přeci jen najdu. Larzuk jako zakladatel gildy byl nespokojen s jeho kdysi aktuálním členstvím v jiné gildě. Její název bohužel neznám a tak Larzuk a pár přátel se rozhodlo, že si založí vlastní Společenství a budou doufat, že to bude probíhat v tom nejlepším stavu bez pošpiněni jejich jmen. A když se podívám na Aktuální a Minulý stav Templářů můžu říct že sem jim to povedlo.

Redaktor: Ah tak. A jak je na tom tedy společenství v současné době?

Saty: No v dnešní době jsem začali zase s menší obnovou našeho jména. Po delší době jsme začali zase nabírat nové členy a připravovat nové věci. A jestli se vše podaří, a to doufáme že ano, tak se hráči mají na co těšit… Ale moc toho prozrazovat nebudu. *pousmál se*

Redaktor: A jak to vlastně u vás funguje? Máte nějakou pevně danou strukturu velení a nějaký postup přijímání pro adepty?

Saty: Vedení je pevně dané, ale ne neměnné. Ve vedení je Velmistr a čtyři Členi Rady. Radní mají rozdané úkoly a pole působnosti. Velmistr může zasahovat do všeho, ale je omezen radou, která ho může přehlasovat. Adepty přijímáme podle určitých pravidel. Proběhne jeho kontrola z mnoha zdrojů. Pokud nemá záznam, stane se po čase Adeptem a plní určité úkoly a zúčastňuje se akcí. A to do doby, než rada rozhodne o jeho přijetí. Pak už je vše v rukou onoho člena, kam až se chce dostat.

Novým Aktuálním Velmistrem Guildy je Elrond z Roklinky,
Radní / Saty , Dextr, Joe Bananas, Nostra. Všechny tyhle tituly jsou poctivě přiděleny věrným členům za jejich zásluhy. Larzuk bohužel místo velmistra opustil z důvodu studování a zůstal jako starosta Města The Lost Temple.

Redaktor: Pořádáte často gildovní akce a zasedání?

Saty: Guildovní Akce se pořádají každý víkend. Členové si většinou zvolí dung, který by chtěli projít a nakonec vyrážíme v hojném počtu. *usmívá se* Zasedání se do oběhu pravidel přidalo teprve nedávno, když jsme začali nabírat nové členy… Jinak to nebývalo moc zapotřebí.

Redaktor: (17:37:13 9/02/2007) Ach tak. Před chvílí jsi zmínil vaše město. Nemohl by jsi ho trochu popsat a říci něco k jeho historii.

Saty: Město zatím upravujeme do budoucí podoby. Máme v plánu postavit chodníky a pokud by to vyšlo snad i hradby.

templars1

Redaktor: Nemohl by jsi trochu rozvést váš kodex? Vaše stránky nejsou příliš dotvořeny a tak se návštěvníci nemohou dozvědět více.

Saty: Na stránkách se pracuje, Trewyk který si je vzal na starost je drobátko zaneprázdněný člověk a tak se to žene dopředu sice pomalu ale najisto. Jsme z větší části na pár výjimek Banda Středoškoláků, která už jen blbne a baví se hrou... Ale teď se vrátím k tématu. Kodex, no ten je podobný asi většině neutrálních guild, ale je tam i pár věcí navíc. Jako nevměšovat se do dění na Kelevaru. Je to z důvodu bezpečnosti a hlavně z důvodu absolutní neutrality.

Redaktor: Takže usilujete o absolutní neutralitu?

Saty: Ano snažíme, popravdě to je i důvod proč k nám někteří lidé chtějí.

Redaktor: Teď ti dám prostor něco říci, aby jsi nalákal lidi k vám... Co jim řekneš?

Saty: Mno záludná to řeč. *uchechtl se*
Jediné co bych mohl říct takhle veřejně ať se rozhodují svobodně a jestli mají zájem o dobrodružné víkendové akce a poznat skvělou partu lidí, dveře mají otevřené.

Redaktor: Děkuji. Nebudu tě již déle trápit a jsem rád, že jsi si našel čas na tento příjemný rozhovor. Nezbývá mi než popřát tobě i celé tvé gildě mnoho úspěchů do budoucna.

Saty: Já Děkuji tobě, že jsi se ozval a dal Templářům šanci se zviditelnit... Přeji příjemný zbytek dne. Ahoj.

templars2

templars3

templars4

templars5

templars6[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 278 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1913 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1527 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1376 hl.)
 
Je mi to jedno (1362 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1310 hl.)
 
Nečtu to tu (1458 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8946

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist