Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 07. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Svatba !!!
Vydáno dne 29. 09. 2007 (2525 přečtení)

Tento víkend byl zpříjemněn další krásnou událostí. A touto událostí byla další svatba.

A kdo že se tentokráte zavázal, že s tím druhým bude do konce svého života?
Melian a Brazier.
Dozvěděl jsem se o této události již den předem, od Melian. Docela mě to překvapilo. Ne že bych jim to nepřál – to ne. Jen mě udivilo, že jsem o jejich životě milostném nevěděl zhola nic. Proto jsem byl velmi příjemně překvapen.

Svatba se konala v neděli, od 19 hodin. Kdo se chtěl zúčastnit, mohl využít brány v Minocu a dostat se tak přímo na Bojiště. V jeho středu situovaný klášterec byl místem lásky této dvojice. Již při vstupu bylo slyšet, jak si hosté povídali a čekali na zahájení. Úderem 19 hodiny se snoubenci postavili ruku v ruce naproti Agátě, která zahájila celý obřad. Proslov byl doprovázen úsměvy svatebčanů, občasným ukápnutím slzičky a smrknutím do připraveného kapesníčku.

Jak vypadali snoubenci? Měli velmi krásně navržené šaty. Melian a její svědek Suril byli sladěni do půvabné světlé zelené barvy.

Naproti tomu, Brazier, byl oděn v zářivou modrou. Zejména jeho tunika byla opravdu krásná. Spolu s ním stál jako svědek Waell. Byl oděn do kombinace černé a bílé.

Svatba se pomalu chýlila ke svému konci, a celý obřad skončil poté, co Agáta prohlásila oba dva snoubence za muže a ženu. Celým kláštercem se poté ozývalo tleskání a vyvolávání slávy, přání všeho nejlepšího do budoucna a zvolání „Huráááá“. Poté se hosté srovnali do dvou řad a postupně předali svatebčanům své pozornosti a dárky. I já jsem se přidal k nim a poblahopřál novomanželům.

Přeji za celou redakci Zemského Trubače mnoho dní strávených v lásce, pochopení, porozumění. Ať Vás láska provází na všech Vašich krocích.

http://circleofprotection.ic.cz/SvatbaMelianaBraziera/


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 55 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1734 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1316 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1210 hl.)
 
Je mi to jedno (1194 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1134 hl.)
 
Nečtu to tu (1282 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7870

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist