Zemský Trubač
  Dnešní datum: 18. 07. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

téma * Stalo se...
Vydáno dne 01. 03. 2014 (1794 přečtení)

Neměli jste čas, ale rádi byste věděli, co se stalo na serveru? Tak prosím, čtěte dál!
Ples


Jedna z hlavních událostí února nebo spíš tohoto roku, byl očekávaný ples. Na tento ples jsem se osobně velice těšil a užil jsem si ho do posledního dechu.
Jako i minulý ročník nás čekala tombola, kde byly krásné dary hráčů. Mezi hlavní dary pak patřila róba, dekorace vykuchaného prasátka a reálná hra Medal of Honor. K plesu nám hrál Kelevarem známý DJ Angus Young. Jak můžete vidět na obrázku níže, účast byla obrovská.

Ples1


Dále pak bylo možné si zpětně za zakoupené body velice krásné věci. Od dekorací, soch, po PvP šperky.

Ples2


Samozřejmě nesměly chybět společenské hry jako třeba pexeso a piškvorky. V těchto hrách jsem se propadl snad někam do historických dějin ligy. Díky Eurybii, která tam drtila totálně všechny. Teda až na jednu odvetu se mnou, muhahaha.

Ples3


No a co by to byl ples bez tance, že? Všichni jsme si zařádili díky našemu vlastnímu DJ, který pouštěl jak metal, tak rock, tak dance, tak prostě všechno o co si dobrodruhové napsali.

Ples4


Na závěr večera byla připravena krásná aukce o dekoraci, kterou by chtěl každý, ale ne za každou cenu, že Ludro?

Ples5


Obchodník Luga


Na Kelevar dorazil neznámý obchodník, který začal nabízet zboží skvělé kvality. Ovšem chtěl za to zboží ohromného zboží, a tak vypsal soutěž. Jen ten nejlepší obchodník s ním bude moci uskutečnit obchodní transakce.

Lugo1


Vypadá to dobře, že? Ve stájích měl barevné povozy, v domě krásný elfský nábytek, i pro nás neznámý. A tázal se i zbraněmi chladem obohacenými.

Lugo2


Obchodníci se jeden po druhém vydávali v těžších a těžších úkolech, až zbyli jen dva. Harvester z cechu Adventurers (neutrál) a Winston z cechu UniTy (člen frakce Order). Do dnešního dne není znám vítěz, ale bude to jistě zapeklitý boj.

Dostihy

Jednou za čas se objeví možnost provětrat naše povozy. V tomto měsíci tomu tak bylo taktéž, ovšem dokonce bylo povoleno jakékoliv vozidlo. Od ještěrek po psy. Toho využil každý, kdo jen mohl. Dokonce i krásné sázky se nakonec uzavíraly a vyhrávalo se ve velkém.
Po urputných bojích ovšem vyhrál jezdec Vajco s jeho Lord Nightmare, která již pochopitelně, nepotřebuje fame ani inteligenci, hihi.

Dostihy1


Snad podobně plný měsíc bude i v březnu, těším se na Vás opět za měsíc.

[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Koral | Počet komentářů: 33 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1932 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1545 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1396 hl.)
 
Je mi to jedno (1381 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1328 hl.)
 
Nečtu to tu (1478 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 9060

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist