Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 07. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Rozhovor s novými členy H.o.K.
Vydáno dne 25. 08. 2007 (3775 přečtení)

...aneb pohled do života Hrdiny...

Nedalo mi to, a tak jsem musel vyzpovídat naše nové Hrdiny Kelevaru. A kdo že to vlastně je?
Tak za a) jsou 3
a za b) všechny je určitě znáte


Urgo ( také Playboy - kdo byl na Merkuru,ví svoje) , Karotka Rudykopalson ( alias Mrkvička) a trpaslík Krudd Grimdaal ( známý též jako Pivdaal)

Takže na co jsem se vlastně ptal...


Redaktor: Zdravím Tě. Než se pustíme do samotného rozhovoru, zpovídání, kladení otázek, rád bych Tě poprosil o představení, aby měl náš čtenář představu, kdo vlastně jsi.

Urgo: Volám sa Urgo. Som úžasná a skromná osoba. Rád nosím vyšperkovanú ress-róbu a v dave ľudí obvykle bývam to telo po ktorom všetci šlapú.

Karotka Rudykopalson: Buď zdráv. Mé jméno je Karotka Rudykopalson, toho času člen guildy Thorrovy děti, ochránce artefaktu ctnosti a člen spolku kelevarských hrdinů.

Krudd Grimdaal: Zdravíčko, tak marně doufám, že mě aspoň pár čtenářů zná *směje se* . Jmenuju se Krudd Grimdaal, jeden z mála trpaslíku, kteří se tu potulují. Na otázku, kdo vlastně jsem, není lehké odpověděť, ale abych to vzal z toho jednoduššího konce, jsem typ trpaslíka, který na prvním místě vidí čest, možná trochu umírněnější než moji bratři, ale chovám se tak, jak mi říká srdce. Asi bych mohl mluvit o ctnostech, protože ty mi jsou nejbližší. Stačí, když je někdo pochopí a uvidí, kdo jsem. Dál bych to nerozebíral. *směje se*


Redaktor: Nyní, když čtenáři již ví něco málo, můžeš nám říct, co pro Tebe titul Hrdiny Kelevarského znamená?

Urgo: Titul Hrdinu Kelevarského pre mňa znamená to, že štýl akým som sa rozhodol prezentovať sa v hre nebol a nie je zlý a že som asi dosť ľuďom tú hru spríjemnil. To ma moc teší.

Karotka Rudykopalson: Znamená pro mě asi úplně všechno. Když jsem na Kelevaru začínal, udělala se mnou dnešní šéfredaktorka rozhovor.. na otázku "Čeho chceš na Kelevaru dosáhnout?" jsem odpověděl, že chci být členem právě tohoto sdružení. Sen se mi splnil už jen v okamžik, kdy jsem se dozvěděl, že jsem byl vybrán jako adept tohoto spolku, byl to takový dobrý pocit, vědomí, že so někdo myslí, že bych měl patřit mezi hrdiny.
O to víc mě pak mrzely všechny ty "gratulace" jako "ty jsis to zasloužil nejméně" a podobně, které se mi donesly hned pár minut po mém jmenování. Je pravda, že jsem s tím nepočítal. Bylo nám řečeno, že se členem kelevaských hrdinů stane jeden, maximálně dva z "adeptů". Stačí si uvědomit s kým jsem tam byl..

Krudd Grimdaal: V zásadě je to pro mě velká čas, asi až moc velká pro někoho jako jsem já. Pro mě to byl vždycky takový symbol legend, co se tu vyskytly a já na sebe nikdy tak nenahlížel a ani za tím nešel.


Redaktor: A Tvé zásluhy pro Kelevar? Co můžeš prostému lidu nabídnout? Co je vlastně úloha Kelevarského hrdiny?

Urgo: Zásluhy boli rôzne – viac či menej užitočné. Snažil som sa vždy votrieť tam, kde som myslel, že by sa hodila moja pomoc. Ale jednou zásluhou, ktorou sa rád vychvaľujem a ktorá vo svojej dobe bola hodne kontroverzná, bolo privedenie Richarda spolu s ostatnými reformátormi z Tsuranu. S odstupom času, konečne snáď aj ostatní uznajú že to vôbec nebol zlý krok.

Karotka Rudykopalson: Mé zásluhy pro Kelevar.. zvláštní otázka. Snažil jsem se pomoci při několika událostech, kdy bylo ohrožen život dobrých občanů země a pomáhal jsem co mi síly stačily současnému trinsickému vévodovi, šampionovi ctností, princi Richardovi. Má služba pro něj se stala důvodem mé existence.
Úloha kelevarského hrdiny, pokud vím, není žádná. Respektive, je to spíš vyznamenání než funkce. Nejsme pevně svázáni dodržováním nějakého kodexu ani se nám nedostává žádných zvláštních privilegií.

Krudd Grimdaal: A jsme u toho*směje se*. To je těžké, v zásadě, nevím, co přesně bych mohl nabídnout. Nic víc než každý z nás - sebe. Úloha? Těžko mluvit o úloze, jak jsem řekl, pro mě je to spíš důkaz toho, že ten komu se té cti dostalo, dělal to svoje dobře. Každý z nás je svým způsobem hrdina, jen v různých okamžicích a někdy to nemusí být tak vidět. A pro mě jsou tady lidé, které považuju za hrdiny i bez titulu.


Redaktor: Tvé jméno bude navždy zapsáno vedle takových, jako je Thorix, Mlok z Mřelí, Sarakirn, Yarpen Gast Rade apod. Znáš některého z nich?

Urgo: Poznám ich pomerne dobre. S Thorixom som sa osobne nepoznal, ale zažil som aj jeho. S Yarpenom sme dokonca na Kelevare začínali skoro naraz. On, Crenshaw a ja sme strávili spolu nejednu noc zabíjaním rôznych ohavných oblúd pobehujúcich volne po svete. A neskôr s Yarpenom a Sarakirnom sme sa snažili zmeniť svet ako reformátori.

Karotka Rudykopalson: Tvůj výčet zdaleka není úplný, ale budiž Ti odpuštěno. Ano, některé znám, z těch cos jmenoval nejlépe asi trpaslíka Yarpena Gast Rade, kterému vděčím za přijetí do guildy Thorrovy děti. Sarakirna také, ale spíš jako Zydara.. Mloka ze Mřelí jsem měl to stěstí potkat a krátce si popovídat, nic víc. A bývalého Velmistra Řádu, Thorixe, jsem poznal při bojich s nekromaty a pamamtuji si ho jako rozumného a čestného člověka.

Krudd Grimdaal: Všechny jsem potkal, když to vemu popořadě, tak Thorixe znám z pozice člena Řádu a on je určitě osobnost, která se nesmazatelně vryla do naších pamětí, co osobnost Ordera. Mloka jsem bohužel potkal všehovšudy dvakrát a neměl možnost ho poznat. Sarakirna znám asi nejlépe, co dodat, řekl bych, že ho můžu nazvat přítelem *směje se*. Yarpen, to byl první další trpaslík, kterého jsem potkal a párkrát s ním popil v jeho hospůdce, bylo mi ctí.*směje se*.


Redaktor: Kdo Tě kontaktoval o tom, že by jsi se mohl stát Hrdinou Kelevarským?

Urgo: Ejha. To už si ani nepamätám či to bol Baldrick alebo Sarakirn. Každopádne nás trochu podusili všetkých troch na začiatku.

Karotka Rudykopalson: Pokud si dobře vzpomínám, tak to byl Baldrick a Sarakirn. Napsali mi, že se mám v nějakou dobu dostavit do hradu kelevarských hrdinů. Tam jsme se potkali s Kruddem Grimdaalem a Urgem a bylo nám řečeno, že jsme se stali adepty kelevarských hrdinů a rovnou nás zasvětili do úkolu, který jsme měli splnit.

Krudd Grimdaal: Víš, že už ti ani nevím. Mám pocit, že Baldrick nebo Sarakirn, jistý si nejsem. Že by to bylo tak dlouho? Nebo mám jen krátkou paměť.*směje se*


Redaktor: Co vše jsi musel překonat, pokořit na Tvé cestě za Hrdinstvím? Jak se Ti zkoušky líbily a co Tě na nich překvapilo?

Urgo: No tá cesta trvala pomerne dlho. A bolo na nej treba prekonať kopec vecí. Skúsiť všetko a zachovať chladnú hlavu. Priznám sa, že to mi nešlo vôbec. Sem tam totiž viem byť riadne protivný. Skúšky.. na tých sa mi najviac páčil záver. Bola to pekná bodka v príbehu jedného z veľkých kelevarských hrdinov. A zároveň to bol dôkaz, že dobro proste musí poraziť zlo.

Karotka Rudykopalson: Co všechno jsem musel překonat na cestě za hrdinstvým? Kdy podle Tebe ta cesta začala? Možná by se z odpovědi vyklubal můj životopis, takže radši budu předpokládat, že se ptáš na úkol, který jsme měli splnit.
Doslova a do písmene jsme prošli peklem *usmál se*. Nejenom. Vlastně jsme stopy ke splnění úkolu hledali skoro po celém Kelevaru, Prolezli jsme nejedno podzemi a snad všechny hřbbitovy co na kelevaru existují. Pro nezasvěcené už mohu prozradit, že jsme hledali duši právě Mloka ze Mřelí, kterého zabili nekromanti a oživili jako Liche Kinga. Podařilo se nám osvobodit jeho duši a konečně mu dopřát zasloužený klidný odpočinek.

Krudd Grimdaal: Zkoušky, nevím, jestli se to tak dá uplně nazvat. Záchrana Mlokovi duše byl sice velký úkol, ale překvapivě snadný. Možná to bylo tím, že Nekromanti pomalu vymizeli a nekřížíli naše plány. Kdoví.


Redaktor: Máš nějaké moudro, podle kterého se řídíš?

Urgo: Tie múdra sa mi menia podľa nálady a podľa toho čo si kde prečítam. Ale najradšej si pripomínam vetu o hrdinoch z knihy Posledný Jednorožec. „Velcí hrdinové potřebují smutek a těžké břímě, jinak by polovina jejich velikosti prošla nepovšimnuta.“

Karotka Rudykopalson: Asi nejlépe by se to dalo vystihnout takovým pořekadlem.. "nedělej ostatním to, co by se Tobě nelíbilo".

Krudd Grimdaal: Teď abych u někoho neklesl, ale berte to s humorem, protože já tak život beru. Tak tedy „pij bír, posílíš mír“.*směje se*


Redaktor: Co by jsi vzkázal lidu Kelevarskému?

Urgo: Snáď len, aby si ľudia vážili kamarátstva aj keď ich naviažu „len“ takto cez ultimu.

Karotka Rudykopalson: Miluje se a množte se *smích*

Krudd Grimdaal: Teď bych asi měl říci něco, abych všem promluvil do srdce? *směje se* To nevím, jen bych vzkázal tohle: Buďte sami sebou, protože to je jedna z mála jistot, které budete v životě mít.


Redaktor: Děkuji za rozhovor a přeji hodně štěstí, hrdino.

Urgo: Ja ďakujem. Takáto ego-masáž, to si nechám ľúbiť.

Karotka Rudykopalson: Taky děkuji..

Krudd Grimdaal: Rádo se stalo, já taky díky a přeju to samé.Související články:
Rozhovor se Zantrisem (01.11.2013)
Rozhovor s Jerichem (01.08.2013)
Rozhovor s Badwayem (01.07.2013)
Rozhovor s Baronem Edwardem (01.06.2013)
Pět otázek pro..... Deverilla (01.05.2011)
Rozhovor s Hoblinkou (01.05.2010)
Rozhovor s Mariane (01.10.2009)
Hledá se manžel (28.10.2008)
Rozhovor s kupcem Sámo (10.11.2007)
Rozhovor nebo spíše Kvíz na pana Asdana Kaela (27.10.2007)
Rozhovor s novým Velmistrem Řádu (27.10.2007)
Rozhovor s Takarou (13.10.2007)
Rozhovor s Gildou Phules (08.09.2007)
Nastane v Britanii opravdová vláda Řádu? (28.07.2007)
Rozhovor s členem Řádu o pondělní bitvě o Britain (21.07.2007)
Rozhovor s princem Richardem (30.06.2007)
Nejukecanější prapor všech dob (23.06.2007)
Rozhovor s Counselorem Surilem (09.06.2007)
Rozhovor s Dark Queen (25.03.2007)
Ochránce Kaile (10.03.2007)
Rozhovor se Šampiónem ctností: Vévodou Richardem (10.03.2007)
Interview s upírom (24.02.2007)
Rozhovor s Janem Kovářem (24.02.2007)
Rozhovor s Gabriellou (27.01.2007)
Minirozhovor s Longarem (12.01.2007)
Rozhovor s Rytířem Kruddem Grimdaalem (05.01.2007)
Rozhovor s Kathrin IX. (24.11.2006)
Rozhovor s Vampirkou (03.11.2006)
Rozhovor s The.Day.Xem (06.10.2006)
Vrahův koutek: Rozhovor s gildou „Delirium“ (30.09.2006)
Rozhovor s Vévodou Trinsickým (15.09.2006)
Další Kelevarská svatba (08.09.2006)
Rozhovor s Ord Audron (08.09.2006)
Rozhovor s Kaile (01.09.2006)
Rozhovor s Daphne (19.08.2006)
Duel Ironfista a Winkse (19.08.2006)
Rozhovor se Zodaxem nastávajícím starostou městečka Midgard (11.08.2006)
Rozhovor s Depri (04.08.2006)
Dotazy na Radu Chaosu (04.08.2006)
Rozhovor s ... (28.07.2006)
Rozhovor s Dainem (21.07.2006)
Rozhovor s Terrsou (14.07.2006)
Rozhovor s Rasputinem (23.06.2006)
Rozhovor se Counselorem Styxem (05.06.2006)
Rozhovor s Counselorkou Xarou (26.05.2006)
[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 163 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1735 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1316 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1210 hl.)
 
Je mi to jedno (1195 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1134 hl.)
 
Nečtu to tu (1282 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7872

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist