Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 07. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Rovnováha - přepadení
Vydáno dne 21. 07. 2007 (3240 přečtení)

...všechno zlo ze Země nezmizelo...

Když má někdo sny, říká se, že jsou ten výplody toho, po čem touží. Někdo také ve snech vidí budoucnost, jako princ Richard, Šampión Ctností.


Jak to vše začalo?


Hrdinové, zástupci neutrálních guild se právě bavili o možném skladišti pro nadchízející bitvu o Britain, když v tom k nim přišel zástupce města Trinsic. Udýchaný, zpocený se zastavil a započal svou řeč: „Hej lidi, už jste to slyšeli? Došlo asi k přepadení, čtěte Kelevarské novinky!!!“ a s těmito slovy odešel, aniž by nám cokoliv řekl.

rovnovaha_5


V tu chvíli se oči hrdinů kamsi ztratily a za chvíli již plní dychtivosti uháněli před bránu Trinsicu, kde jsme se měli sejít. Indicie byla zřejmá, hrozí nebezpečí a rovnováha už není tak pevná, jak se zdá. Dle instrukcí jsme tedy vyšli po stopách posla z Trinsicu, který převážel tajemnou schránku.Tato schránka byla poskytnuta Sirem Valeriusem, aby ji posel doručil do Britainu pro prince Richarda.

rovnovaha_6


Stopování šlo dobře a již brzy jsme viděli mrtvá těla. Dvě byla stážců a jedno tělo posla. Při ohledávání jsme zjistili, že byli přepadeni a je potřeba ihned kontaktovat Sira Valeriuse. Sdělili jsme mu informace o tom, že jeho posel byl zabit a záslika byla ukradena. Všechny indicie nas nasměřovaly do cechu zlodějů, kteří sídlí v Trinsicu. Vydali jsme se tam a opravdu se nám podařilo zjistit, že místí cech o tom něco ví…

rovnovaha_7


Zpovídaní šlo ztuha, ale nakonec jsme zjistili, že by se daly získat informace o truhle, kdž mu seženeme dárek – náhrdelník. Ten by mohl mít zlatník, ale nepodařilo se nám zjistit, kterého přesně má na mysli. Z tohoto důvoidu jsme se rozdělili a započali pátrání. Nakonec se nám podařilo zmerčit zlatníka v Trinsicu, který nám řekl, že jej vyrobí. Ale materiál samozřejmě neměl. Inu, stačilo pár slov a bylo jasné, že minulost opět zasáhne do přítomnosti.

rovnovaha_8
rovnovaha_9


Výprava do města Safira byl rychlý a již brzy jsme se ocitli v minulosti. Záhy přišlo další zkoumání, když se hledal náhrdelník Sfingy. Místní výrobce nám jej přislíbil, ale za cenu 16 krystalů, které se získavají v chrámu Hator. I toto bylo za chvíli zvládnuto a obdrželi jsme krystal Sfingy.

rovnovaha_10


rovnovaha_11


rovnovaha_12


S tímto bájným předmětem jsme došli ke klenotníkovi, který nám upřesnil materiál k výrobě. Samozřejmě, že bájný krystal byl málo. 5 kousků Uniculum ingotu a další věci jej teprvě přiměly nám náhrdelník vyrobit. S vyrobeným náhrdelníkem jsme zašli do cechu a předali jej cechmistrovi. Za něj nám dal report pro Tora., podepsaný rukou jistého Kelvina. Kelvina jsme našli v přístavu v Papui a započali rozhovor. Slíbil nám klič od truhly, kterou tam zanechal jeho bratr, ale chtěl lodní deník. Nápovědu jsme našli ve Vesperském hřbitově, kde byl klíč od domu a instrukce, kde jej hledat.

rovnovaha_13


Vydali jsme se hledat. Po dlouhé době byl nalezen, skrytý v lese,. Bez dveří, vyzařovala z něj magie. Zrádná magie. Po několika úmrtích, zjištěných pastí a konečnému nalezení deniku, jsme se vydali za Kelvinem. Odevzdáním knihy nám dal klíč od truhly a jelo se zkoumat její obsah. Tady bylo zjištění opět zajímavé, byl zde klíč od truhly, která má věci pro prince a indicie, kde jí hledat. Historie se opakovala a my se plní odhodlání vydali na bojiště, na temný hrad, probít se tímto peklem ke konci naší úlohy.

rovnovaha_14


rovnovaha_15


Po mnoha úmrtích, lečeních, překonávání překážek, svedení nespočet bojů, jsme se dostali na vrchol zrádného hradu a zde našli náš cíl. Truhlice byla otevřena, hlídači zabiti, věci sebrány a s tou zbytkou magických sil, co nám zbylo, jsme se vydali za Sirem Valeriusem.

rovnovaha_16


rovnovaha_17


Nervozně přešlapujícího Sira Valériuse jsme našli v místní bance, kde naše pouť skončila. Věci se vrátili, Sir Valerius se o skříňku sám postaral a my, unavení, se spoustou šrámů, se vydali do svých domovů….spát.

rovnovaha_18
[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 247 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1735 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1317 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1210 hl.)
 
Je mi to jedno (1195 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1135 hl.)
 
Nečtu to tu (1282 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7874

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist