Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 07. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Rovnováha – Ophidiani
Vydáno dne 01. 09. 2007 (3407 přečtení)

…dění ve světě potřebuje opět hrdiny…

Pokrčování klidných dnů ve světě je opět nejisté. Ophidiani jsou mezi námi a na světlo začínají vystupovat další hrůzy a děsy světa. Jak již předeslal princ Richard, Šampión Ctností ve svém snu, zlo není vymíceno ze světa a duchové jsou opět neklidní. Ophidianké svitky ukázaly směr a cíl. A dnešní reportáž bude o postupu hrdinů předejít zkáze…

Začalo to v sobotu. Klidný den, ideální na nicnedělání a užívání si klidu. Ale v tom světem projela zpráva, že Princ Richard má informace ohledně Ophidianů. Opět se musely spojit síly Řádu, Chaosu a neutrálu k tomu, aby se dostali blíže k chrámu Nerovnováhy. Na cestě zjistili bojovnící spoustu nových informací. Tentokráte zjistil Richard, že kdysi dávno byla nerovnováha tak silná, že tisíce spálených těl byl jen začátek konce. Bylo potřeba opět vyhledat nejvyššího Ophidianského kněze. Jedna z nich říkala, že k cestě do chrámu vedou tři zlaté dlaždice. Každá z nich je ovšem střežena mozcnými přisluhovači Nerovnováhy.

Na cestě čekalo mnoho otázek a úkolů. Také se po cestě zjistilo, že dávní řemeslníci uměli vyrobit nádherné zlaté věci, kovářové dělali štíty pevné jako ocel. A skutečně Ophidianský obchodník, na kterého jsme narazili nám řekl, že zlaté pruty jsou základem krásných věci. Jak se později zjistilo, je možné od tohoto národa získat Ophidianskou róbu, plášť, truhlici a štít.

Pro členy Chaosu znamenala cesta do chrámu také navštívení nejvyššího kněze Chaosu a další strasti. Po dlouhých bojích se v jednou z chrámů – v chrámu Harmonie – utkali spojenci se stoupenci Nerovnováhy, nebezpečnou Anarchii a obávaným Předsudkem. Když byl pořažen poslední z této dvojice, získali spojenci zlatou dlaždici a jednu ophidianskou krev.

Dlaždice byla položena a krev se ve spojení s pruty vužila k tomu, aby byl stvořen Ophidianský štít. Tento štít byl vydražen v aukci za cenu 15-ti miliónu zlaťáků. Ophidianské věci jsou stále velmi populární a jejich ceny jsou více než zajímavé 

ophidian


ophidian


ophidian


ophidian


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 96 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1734 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1316 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1210 hl.)
 
Je mi to jedno (1195 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1134 hl.)
 
Nečtu to tu (1282 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7871

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist