Zemský Trubač
  Dnešní datum: 18. 07. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

téma * Rebelie na tržnici !!!
Vydáno dne 10. 11. 2007 (2814 přečtení)

Aneb zamyšlení nad dochvilnosti bohů

Kde jsou ty časy, kdy se brány na nedělní turnaj objevovali přesně na čas, či o něco dříve, než v 16:00.
Ale co se stalo tuto neděli, nemá obdoby. Bylo již po 16:00 hodině. Nedočkaví bojovníci nervózně pošlapovali na tržnici před bankou. „Co Ti bohové jenom vyvádějí?“ ozývali se hlasy hrdinů.

Ale to nebylo všechno. Pobouření, nabručenost, nervozita, výhružky a další nevole postupně vyrostly ve skandování, kdy se celou tržnicí ozývali hlasy nespokojených válečníků. Intenzita přibírala na velikosti, až se pomalu začala omítka sypat na zem. Někteří obchodníci, kteří procházeli kolem si museli dokonce zakrývat uši. Vrchol všeho bylo skandování. Lidé už to nevydrželi a začali se hlasitě ozývat ve sloganu „GATU, GATU, GATU!!!“.

Toto skandování začalo potichoučku, ale postupně se stupňovalo, až dosáhlo takového burácení, že začaly padat tašky z oken tržnice. „To nemůže mít dlouhéh trvání“ říkal jsem si. Ale k mému velikému udivení se nic nedělo dlouhou chvíli. Až po dlouhých minutách,kdy síla hlasu se dostala až do samotného nebe a bohové sestoupili na zem, aby je vyslyšeli.gate :)


gate :)


gate :)
Co můžeme čekat příště? Turnaj o půl páté? Nebo že vůbec nebude? Co nám ještě bohové připraví za (ne) příjemnosti? Jsme zvědaví na jejich dochvilnost a budeme nad nimi držet nadhled.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 114 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1932 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1545 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1396 hl.)
 
Je mi to jedno (1381 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1328 hl.)
 
Nečtu to tu (1478 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 9060

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist