Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 07. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Quest - Stará Kletba
Vydáno dne 11. 08. 2007 (2452 přečtení)

Přinášíme Vám reportáž o questu Stará Kletba

Začalo to jednoduše, najděte lék. Ale kde jej hledat? Šlechtic Geoff umírá a jedinná naděje je nalezení léku. Vyslal svého syna do Trinsicu, aby zde našel dobrodruhy, kteří pomohou nalézt lék pro něj. Potkali jsme jej na jižním cípu města a dozvěděli jsme se, že máme vyrazit do Tarnosu, najít zápisky jeho otce.

stara kletba

V Tarnosu byly nalezeny první stopy. Zípisky z cest šlechtice Goffa. Den 38 byl poznamenán bojem mezi ním a černokněžníkem Magaronem. Vše bylo sepsano jeho přítelem, bojovníkem Ansonem, který žije v Papue.

stara kletba

Vydali jsme se za ním a u doků jsme na něj narazili, jak provádí svou obchůzku. Nakonec jsme zjistili, že bojovali na Bojišti v Černé věži s černokněžníkem Maggaronem a že tam máme hledat další stopy.

stara kletba

Vydali jsme se tam a nalezli truhlu,ve které byla truhla s knihou, sepsanou pomoci run, které jsme přečíst nemohli. Nicméně jsme se vydali za elfy do Serpens Hold, aby nám pomohli se čtením run. Emiel, Vrchní Elf nám z run prozradil, že lék střeží nejstrašnější drak na celém světě.

stara kletba


stara kletba

Dobrodruhové dali hlavy k sobě, a po několika poradách se vydali směrem k celám Wrongským a proti drakovi stršnému – Chromatic Wyrmovi. Procházeli jsme vězením a postupně se probíjeli dál. Po minutách, hodínach strávených v chodbách jsme se konečně dostali k cíli. Donn prošel kolem draka a z truhly, kterou střežil, získal lék na kletbu.

stara kletba

Nakonec jsme unavení, ale šťastní došli do Tarnosu a předali lék. Odměnou nám bylo sto tisíc Kelevarských zlaťáčků. Tyto peníze jsme nakonec rozdělili a vydali se zpět do svých domovů.

stara kletba


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 75 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1734 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1316 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1210 hl.)
 
Je mi to jedno (1195 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1134 hl.)
 
Nečtu to tu (1282 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7871

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist