Zemský Trubač
  Dnešní datum: 25. 06. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

téma * Pracovní smlouva
Vydáno dne 13. 01. 2008 (3238 přečtení)

Sice je to věc soukromá, ale smlouva musí ven...
Aby bylo jasno, čí OCAS bude zítra tupírován...
Vlastně Taoki ocas nemá...
No já si něco najdu...


Závazná pracovní smlouvauzavřená ve smyslu ustanovení zákona č. 65/1965 Sb., Zákoníku práce ve znění jeho novel, a předpisů souvisejících.

Smlouva je uzavírána mezi:


Kelevarské noviny
Se sídlem/místem podnikání Britain, Kelevar
Zást. Taoki, šéfredaktor a zmocněný jednatel společnosti
(dále jen zaměstnavatel)

a

Liška v Poště
nar. 2005-04-17
bydliště: Nora v Cerveza city
(dále jen zaměstnanec)


I. Vznik pracovního poměru

A) Zaměstnanec nastoupí do práce ihned jak bude Kelevarskými novinami zajištěno jeho propuštění ze ZOO , přičemž den nástupu zaměstnance do práce se považuje za den vzniku pracovního poměru mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem.

B) Pracovní poměr mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem je sjednán na dobu neurčitou.

II. Druh práce, pracovní podmínky

A) Zaměstnanec se zavazuje k pravidelnému psaní do Kelevarských novin. Minimum odevzdaných článků je 4 do měsíce. V případě nedodržení této kvóty je propadnutí měsíčního platu a umístění do pracovního tábora a odsouzení k trestu sekání logů.

B) Druh práce, na který je zaměstnanec zaměstnavatelem přijímán (dále jen "práce") je redaktor novin.

C) Místem výkonu práce budou kanceláře zaměstnavatele v Britainu

III. Mzdové podmínky

A) Zaměstnavatel vyplatí za každý publikovaný článek v závislosti na jeho ohsahové a formální kvalitě odměnu v rozmezí 10.000 - 50.000 gp.

B) Zaměstnavatel zajistí zaměstnanci ubytování a pracovní prostor v kanceláři v Britainské pobočce Kelevarských novin.

C) Zaměstnavatel zajistí zaměstnanci bezplatnou zdravotní péči, která bude zahrnovat bezplatné očkování proti vzteklině a jednou měsíčně vyčesávání srsti od šéfredaktora/ky.

3. Výpověď může zaměstnanec podat s minimálním měsíčním předstihem. Pokud Tak neučiní, hrozí mu zabavení veškerého majetku a jail za nedodržení pracovní smlouvy.

IV. Práva a povinnosti zaměstnance.

A) Zaměstnanec se zavazuje, že nebude sexuálně obtěžovat členy redakce, především pak ty ženského či samičího pohlaví. Pokud se i tak stane, subjekt bude uvržen na jeden den do moonglowské ZOO, kde bude o chlebu a o VODĚ.

B) Kelevarské noviny si vyhrazují právo na nezveřejnění silně erotického, vulgárního či násilného článku. Stejně jako článku propagujícího nadřazenost liščí rasy, či vyzívajícího k totální genocidě lidstva.

V. Skončení pracovního poměru

A) Pracovní poměr mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem může být ukončen:
- dohodou

- výpovědí ze strany zaměstnavatele, či zaměstnance
Dodatek: Výpověď může zaměstnanec podat s minimálním měsíčním předstihem. Pokud Tak neučiní, hrozí mu zabavení veškerého majetku a jail za nedodržení pracovní smlouvy.

VI. Závěrečná ustanovení

A) Jakékoliv změny, doplňky nebo dodatky této smlouvy mohou být učiněny pouze písemně po dohodě a následném podpisu obou smluvních stran, čímž se takové změny, dodatky nebo doplňky stávají nedílnou součástí této smlouvy.

B) Tato smlouva je vyhotovena ve dvou vyhotoveních, z nichž každé má stejnou platnost; každá strana obdrží jedno vyhotovení.

C) Ostatní práva a povinnosti smluvních stran neupravené v této smlouvě se řídí ustanoveními zákoníku práce a souvisejícími předpisy upravujícími pracovně právní vztahy.

D) Obě strany svým podpisem potvrzují, že si smlouvu přečetly a plně souhlasí s jejím obsahem, který odpovídá jejich svobodné a pravé vůli.

E) Při jakékoliv změně šéfredaktora musí být tato smlouva znovu oběma stranami obnovena a to nejpozději do 14 dnů od změny ve vedení novin, jinak je pracovní poměr zrušen.

Podpisy: Liška v Poště
Taoki


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Liška v Poště | Počet komentářů: 105 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Taoki a Liška v Poště )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1913 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1527 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1376 hl.)
 
Je mi to jedno (1362 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1310 hl.)
 
Nečtu to tu (1458 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8946

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist