Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Pozvánka na meeting GREENPEACE
Vydáno dne 01. 12. 2006 (2935 přečtení)

Vážená zvířata, dámy a pánové. Dovolujeme se Vás pozvat na první meeting Greenpeace na Kelevaru.

V Neděli 10. prosince, ve veřerních hodinách, v přednáškové místnosti v bance na Tržnici proběhne první večer přednášek GREENPEACE na téma: Život a životní prostředí.

Účast přislíbili známí experti oboru jako Zajíc, který vystoupí s přednáškou na téma: "Hladovění zvěře na Kelevaru", či velký paroháč a znalec lesní zvěře Jelen.
Ve svém programu si udělal čas i odborník na Vztahy s veřejností(PR) PK Gabor Fakatchi s tématem: "Jak bojova a zemřít se ctí, aneb po smrti vždy "něco" zůstane. "
V průběhu programu i několikrát vystupí s krátkými glosami Liška v Poště. Pro představu z jeho repertoáru vybíráme:
"Válka s mloky."
"Člověk - morální zvíře."
a "Bohové musejí být šílení."


To samozřejmě není vše. Bude se diskutovat o programu Kelevarských Zelených. V cyklu "Alternativní zdroje potravy" se bude hovořit například o významu člověka v potravním řetězci, či problematice autokanibalismu.
Dočkáte se i soutěží o drobné ceny a v závěru všem zájemcům bude umožněn vstup do občanského spolku Greenpeace, či militantního sdružení Greenpower.

Přiďte v hojném počtu a vezměte sebou i své přátele.

Pokud by se někdo chtěl zapojit i se svou přednáškou, nechť kontaktuje co nejdříve Lišku v Poště v jeho noře, nebo může i jinou cestou.

Za spolek Greenpeace a Greenpower úřadující předseda

Velký Lamák.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Liška v Poště | Počet komentářů: 59 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Liška v Poště(Cerveza) )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1888 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1497 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1350 hl.)
 
Je mi to jedno (1333 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1283 hl.)
 
Nečtu to tu (1429 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8780

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist