Zemský Trubač
  Dnešní datum: 25. 06. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

téma * Nekromanti
Vydáno dne 20. 01. 2007 (5041 přečtení)

Máme v redakci novou posilu. Jmenuje se Gabriella a připravila zajímavý rozhovor s gildou Nekromanti (sice jsme o nich psali nedávno, ale ledacos se změnilo). Shodou okolností také mezi ně patří, takže je to určitě "hodná" slečna.

Pro tento rozhovor, jsem nemusela chodit daleko. Sešla jsem se s novým GM Dark Stanleym a nejnovějšího adepta a skoro nejstaršího člena Nekromantů. Začneme s tebou Stanleym.*mrkla*

Po smrti Lycianuse ses ujal vedení Nekromantů, je to pro tebe těžké?
No, jak se to vezme, jelikož se snažíme celý systém guildy předělat, tak je to občas sranda a občas k rozmlácení hlavy. *usmál se*

Předělat celý systém? Co se ti nelíbí na starám systému, který vytvořil Lycianus?
No, to je těžké říci, ale Lycianus jej nevytvořil. Když jsem se nad tím zamyslel, tak z nás opravdu byli vesměs jen "frajeři" a nikoli nekromanti. Teď se snažíme do našeho stylu hraní zařadit i trochu RP. Občas je to velice těžké. Ať už je to omezeností sphery, tak omezeností pohled hráčů, kteří vidí že modrý hráč pomohl červenému nekromantovi a hned je to MS, ale již se neuvědomí, že to může být člen bez zkratky.

Baví tě funkce guildmastra? Jak ses vlastně dostal na toto místo?
*usmál se*. Koho by bavilo věčně řešit problémy a snažit se přesvědčit okolí, že nejsme to, za co nás většina považuje? Ale z části ano. Na pozici Guildmastera jsem se dostal po Lyacianově smrti. Byla mi vyjádřena největší důvěra lidí z guildy a nabídnut tento post, tak jsem si řekl, že to zkusím. Snad jsem jejich důvěru nezklamal a nezklamu...

Byl někdo proti tomu, aby ses stal GM? Chtěl někdo, aby jsi se ním nestal?
Nevím o tom, že by někdo dychtil po tomto postu a vystoupil proti mě, ale kdyby tenkrát někdo řekl, že chce být GM, klidně bych mu to přenechal. V podstatě jsem k tomuto postu z mého pohledu přišel jako slepý k houslím *směje se*.

Dobře, co nově přicházející adepti, máte nějaký vstupní test či podmínky, které musí splňovat?
Několik podmínek máme, ale to jsou interní záležitosti, které nechci prozrazovat, ať každý zkusí své štěstí sám bez přípravy *mrkl*. Každopádně naše pravidla a podmínky se stále ještě vyvíjejí. Jeden den pravidlo platí, pak se ukáže, že je špatné a třetí den už platí jiné pravidlo...

Když už jsme u těch členů a adeptů, je většina aktivních a dá se na ně spolehnout, při nějakých důležitých akcích??
Momentálně je to tak půl na půl, ale myslím si, že když je potřeba cokoliv udělat, dá se na ně spolehnout. Samozřejmě že nikdo neovlivní věci jako je " momentální pomatení smyslů".

Je někdo v guildě kterého bys chtěl vyzdvihnout, za nějaké zásluhy? *napjatě čeká na odpověď*
Těžká to otázka. Každý má své pro a proti. Myslím, že taktně odmítnu jmenovat, ale pár jedinců se snaží více než dost. I když mě tak napadá, ano je, Gabriella. Jediná zastánkyně temného umění z rodu ženského. Možná ji zkusíme prodat Lišce *pomyslel na toho chlípníka*

Jak to vidíš s Nekromantama dále? Zaslechla jsem něco o rituálu, jak jste s ním daleko?
Máme pár kroků naplánovaných, spolupracujeme i s pár lidmi mimo naší guildu, ale vesměs se budeme snažit najít správnou cestu, k tomu, aby se nekromant nerovnalo MS, ale zlo. Rituál to je věc jiná. Jelikož jsme nebyli schopni v tak malém počtu nalézt všechny itemy, má nás nyní pár lidí pod palcem, ale věřím, že budeme mít příležitost je o ně co nejdříve připravit. Čekáme jen na jejich chybu.

Co je teď hlavním cílem Nekromantů?
*zamyslel se a tichounce pronesl* Karlax

Karlax? *zamýšlí se* přesněji to nespecifikuješ?
Ne, myslím, že až se to stane, tak každý pochopí, co tím bylo myšleno a bude to bolestivé. *ušklíbl se*

Máš na jazyku ještě něco, co bys pověděl o guildě čtenářům?
Ano, mám něco na jazyku. Přidejte se k temné armádě a až budou města hořet, budete žít! Staňte se silou, která zvítězí! *pekelně mu svítí oči*

Děkuji za rozhovor
Není zač, slečno.


Avathar, nejnovější adept nekromantů. I na něho jsem si připravila pár otázek *usmála se*


Dá se říct, že jsi nejnovější adept Nekromantů, co tě lákalo se do nich přihlásit?
V poslední době se mi líbila činnost nekromantů, mluvil jsem o nich s lidmi, co a jak se děje. Názory těch lidí mi přišly rozumné a potřeboval jsem i změnu na Kelevaru, protože můj charakter byl v podstatě mrtvý, tak jsem si řekl, proč to nezkusit, a myslím že se to vyplatilo. Pokud to půjde takto dál myslím ze z nekromantů nebude jen parta MS.

Měl jsi strach, když jsi podával přihlášku, že bychom tě nevzali?
Myslím si že vůbec, snažil jsem se vždy hrát a prezentovat moje názory slušně. Takže myslím si, že jsem strach neměl vůbec. Ta možnost tu byla, ale čekal jsem kladnou odpověď.

Co tě příjemně překvapilo na hráčích z guildy? Co tě naopak zarazilo?
Příjemně mě překvapili názory některých lidí, protože jsem to od nich jako bývalý chaosák, co jsem nekromanty považoval za spodinu, nečekal. Hlavně kvůli tomuto jsem se rozhodl jít Nekromantům. Zarazilo ? *Přemýšlí* zatím nic, jsem u vás, jen krátko.

Kdybys mohl, říct jednu větu o nekromantech. Jaká by to byla?
To je vcelku těžká věc. Nechceš mi zkusit poradit?

*zamýšlí se* nebude to přece tak těžké.
Řekl bych, že je to parta lidí, která sice dělá zlé věci, ale hráči musí pochopit že, je to náplň naší práce. *usmál se*


Spherus, jeden z nejstarších členů temného kultu.

Jelikož jsem nezastihla nejstaršího hráče a jako další jsi mě napadl ty, položím ti nějaké otázky, snad to nebude nevadit.
Nebude, rád ti odpovím na jakoukoliv otázku.

Co tě přivedlo na dráhu Nekromanta?
Můj bratr Bombej byl odmalička Adventurer, tak jsem si říkal že to zkusím taky... jenže po roce v Adventurers ho začala lákat temnota! Přešel proto k Nekromantům.. A tak jsem i já se přidal k tomuto tajemnému kultu.

Takže to máte v rodině, Váš otec a matka taky měli temnotu rádi?
* Usmál se * Nepoznali jsme otce dokud jsme nepoznali Lycianuse!

Tím, chceš říct co?
Jedině ON nám byl vždy tím pravým otcem!

Jak dlouho tedy jsi Nekromant?
Kolem jednoho roku. Nepamatuji si to přesně.

To není moc, zažil jsi nějakou delikátní situaci s guildou?
Bitvu o Britain. Ano pamatuji si to jakoby to bylo včera. 11 versus 30. Tak nějak.. Tlačili nás, obestupovali ze všech stran, ale měli jsme taktiku! Taktiku, kterou nepřítel znal, ale nebyl na ni připravený… Ustup, zastavit, target, smrt! První dole, tak to pokračovalo... časem jsme pobili velkou část nepřátel bohužel, nám to začalo lagovat, tak půlka z našeho kultu umřela.. Vymýšleli jsme různé lsti. Vychytrale jsme je nalákali k okraji strážné zóny. Můj druh Rapid, přeměněný za draka zabil nespočet nepřátel. Po jejich smrti, se už neobjevili.

Dlouho jsem tě neviděla na britanském hřbitově, kde jsi se ukrýval?
Střádal jsem síly na pomstu! Modří teprve poznají co se v nás skrývá... S pár členy teď nabíráme síly a majetek a až bude všeho dostatek... tak se bude otřásat celá země Kelevarská!

Položím stejnou větu jako Avatharovi, kdybys mohl, říct jednu větu o nekromantech. Jaká by to byla?
Vyčkávají... nabírají členy... a jednoho brzkého dne NAPADNOU VAŠI DOSUD POKLIDNOU ZEM!

Děkuji všem.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 208 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Gabriella )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1913 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1527 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1376 hl.)
 
Je mi to jedno (1362 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1310 hl.)
 
Nečtu to tu (1458 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8946

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist