Zemský Trubač
  Dnešní datum: 08. 06. 2023  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   

téma * NALEZEN LÉK!!! NALEZEN LÉK!!! NALEZEN LÉK!!!
Vydáno dne 10. 11. 2007 (3108 přečtení)

Podařilo se!!!. Naděje ještě neumřela.

Hrdinové opět dokázali, že nebýt jich, nebyla by šance pro mocné patrony naší země. Tato sobota opět byla v hledací náladě. Lidé se postupně shromáždili, aby našli lék pro královnu a lorda. Cesta byla dlouhá, trnitá, ale vyplatila se. Ať to všichni vědí – LÉK SE NAŠEL!!!

Sobotní den sliboval příjemné rozjímání, možná nějakou akci guildy, ale nekonalo se tak. Světem se totiž začalo proslýchat, že Richard má opět další stopu v hledání léku. Neváhal jsem a vydal jsem se do Trinsicu, do příbytku prince.

lek


Sir Valerius byl přítomen a předal nám vzkaz od prince Richarda. Opět nás vyslal do Ophidianského chrámu. Tam jsme našli další informace. Po chvilce rozmlouvání jsme zjistili, že na daný lék existuje recept. Recept to ale nebyl jen tak ledajaký. Byl to recept hodný mistra.
Složení:
10 výtažků z hadích listů
1 hadí krev
1 andělský prášek
1 Vesmírná energie
200 hadích šupin
3 mořské plevely
1 krystalová láhev

Toto byl základ, ale samotné shánění nám dalo opravdu zabrat. Hadí krev, výtažky, tarantulí vlákna, burning esence a jiné materiály byly zapotřebí. Až jsem byl udiven, co všechno je potřeba mít pro to, aby se dal dohromady tak jednoduchý recept. Nu, ale společně se dokáže úplně všechno.
Navíc se do boje o nerovnováhu opřeli vrahové. Sice nebyli vidět tak moc, ale dávali o sobě pravidelně vědět. Častokrát na nás čekali před chrámem, aby nás mohli postrašit, ale nepodařilo se jim to. Máme se ale do budoucna obávat jejich agrese? Cožpak není všem špatným dnům konec? Nu, uvidíme.

Cestou do Pyramidy, cestou do bažin, cestou necestou jak se říká, jsme se nakonec dopracovali k tomu, že se základní suroviny postupně měnily ve vzácné a převzácné suroviny, které jsou k vidění pouze jedenkrát. A tak se nakonec vše nalezlo, vše dohledalo a přeměnilo u Ophidianů na složky do receptů a poté jsme požádali ophidianského alchymistu o vzácný lék. A tak se i stalo. A lék Saangt An-Nax byl náš.

Tam kde to začalo, tak to taky i skončilo. Po dlouhém dni jsme se tedy vydali zpět do sídla prince Richarda a čekali tam na něj. Stále tam byl Sir Valerius, ale jakmile nás uviděl, zmizel pryč. Za chvíli jej vystřídal princ Richard - se svým smaragdovým kopím a božskou mocí nás přivítal u něj. Po pár uvodích slovech jsme byli vyzvání k předání léku - o což se zasloužil Zodax - a poté jsme plní radostí a nadějí se s princem Richardem rozloučili.
A zde končí i můj příběh. Nyní budeme jen doufat v brzké uzdravení obou monarchů.

DaywalkerFotky z akce jsou k dispozici na adrese http://circleofprotection.ic.cz/Lek/


[Akt. známka: 2,67 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 146 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1763 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1354 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1237 hl.)
 
Je mi to jedno (1216 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1164 hl.)
 
Nečtu to tu (1309 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8043

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist