Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 07. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Měsíční Brány - Rituál - Vše ztraceno?
Vydáno dne 08. 12. 2006 (2302 přečtení)

Historický milník – dobro bylo poraženo, zlo zvítězilo.

A tak se přes veškeré snahy Vévody trinsického a udatných bojovníků, podařilo lstivým gargoylům spojit s Nekromanty, a ti zničili vzácný krystal, tolik potřebný k dokončení Rituálu obnovy.
O co vlastně v rituálu šlo? O mnohé. Nebyla to jednodenní záležitost. Obecně snaha odvrátit apokalypsu a nastolit vítězství dobra. Celý rituál obnovy měl řadu fází. Zabral neskonalé množství času poměrně velkému počtu hráčů. Byly to dny a dny soustavného hledání, bojování, řešení problémů, hledání odpovědí na otázky, když už bylo to štěstí, že dotyční znali správnou otázku. A tato snaha v jeden jediný okamžik vyletěla komínem.
Nekromanté záludně a nenápadně kuli pikle, získávali potřebné předměty a když bylo vše hotovo, udeřili tvrdě a zákeřně. Ochránci cností a všichni ostatní, co si poplácávali po zádech, se slovy dopilujeme pár detailů a hotovo, vůbec takovýto možný vývoj událostí nečekali. Byli zaskočeni v nedbalkách a se spuštěnými kalhotami.
Výsledek? Vzácný krystal zničen, artefakty poškozeny. Já, který jsem se na celé rituálu prakticky nepodílel, šel zcela mimo mě, se na věc dokáži podívat s odstupem. Ale představa, že bych byl někým ze zúčastněných, který na tom tvrdě dřel a pak tohle, je pro mne děsivá. Tolik promrhaného času, který mi nikdo nevrátí a nanic! Myslím, že bych tento článek psal úplně jinak…
Mnozí z ochránců se domnívají a já jim to nezazlívám, že se vše vrátí do normálu, původního stavu. Wislem něco vykoumá, krystal se sežene, artefakty opraví…
Z dění posledních dnů je však vidět, že historie na nikoho nečeká a události se začali vyvíjet naprosto jiným směrem.
Stejně jako kolem zraněného zvířete se postupně objevují supy, začali se i nad zemí Kelevarskou stahovat mračna. Došlo vlivem poškození artefaktů k poškození magie, která zasáhla naprosto všechny.
Obyvatelstvo bylo šokováno. Vždyť dosud, když se něco dělo, tak to byla záležitost hrstky lidí, co to baví a každý na to mohl zvesela kašlat. Mnozí začali projevovat svou nelibost a křičeli na kdekoho, že jsou poškozováni, že mají svá práva a ať se okamžitě vše uvede do původního stavu, jako by to bylo tak jednoduché a každý si mohl odsouhlasit, co chce a co ne.
Jistě hezká představa, kéž by to tak fungovalo. Já bych zakázal invis port, stal se králem, začal vyměřil všem daň z majetku a kdo by neplatil, tomu bych zapaloval domy… Pravdou ale je, že svět tvoří všichni lidé, byť někdy stačí i jeden schopný člověk, co nesdílí názory ostatních, aby dokázal hnout světem. Teď to byli Nekromanté.
Jak sami přiznávají, toto vůbec nečekali, prvotní výkřiky byli, že je to věc opětovně namířena jen a jen proti nim, neb oni magii nutně potřebují k tomu aby vůbec Nekromanté byli. No zde se ukázala známá pravda, že zlo samo, není ani vůči zlu, které spáchá imunní. Pak ale si ti PRAVÍ Nekromanté uvědomili, že je to jejich první a největší vítězství. Co to je oproti tomu, když někde zabijí nepřítele a mrtvolu okradou? Ve světě kde se neumírá, kde jediný odchod je dobrovolný, či se jedná o zásah z vyšších sfér? Tady napáchali jedno velké zlo, které v důsledku způsobilo spoustu malých zel každému z nás…
Ale dosti bylo nekromantů, události nabrali rychlý spád. V Trinsické oblasti, kolem pyramidy se začala objevovat vojska až z daleké Saphiry - města v minulosti.
Hledali se podezřelí všude a mezi všemi. Jsou Nekromanté pravými původci neštěstí, nebo jen loutky v něčích rukou? Můžou za to skutečně Gargoylové? A když ano, jací? Ti nepřátelští, nebo Ti co nám pomáhají proti vlastním lidem? Zrádce je přeci jen zrádce. A když zradil jednou, může podruhé. Nebo, že by Tsurané? Pročpak chtěli náš Iron, dřevo atd. Nezbrojí náhodou? Nechtějí nás napadnout? Já těm ještěrům nikdy nevěřil!
Na hledání odpovědí nebyl čas. Brzy se ukázalo, že za mizením many PRAVDĚPODOBNĚ stojí Safiřané, kteří díti uloupené maně se přesouvají tam i zpět. Z Pyramidy odstranili tři zlaté dlaždice, které se jim za podivných okolností ale ztratili a tak zůstali v našem světě odříznuti. Aby se dostali zpět, vyrazili je hledat. A nám nastaly těžké časy.
Ve včerejších nočních hodinách byla díky VELKÉ spolupráci všech lidí různých frakcí, guild a vyznání ukořistěna první zlatá dlaždice. Doufejme, že se podaří získat i další dvě dříve, než se jí zmocní Safiřané, Nekromanté, Gargoylové, Tsurané, či jiné podezřelé živly.

A proto se obracím PRÁVĚ NA TEBE, MŮJ MILÝ ČTENÁŘI, protože pokud TY s tím nic neuděláš, budeme VŠICHNI ztraceni.
Strýček SAM Tě potřebuje! Jdi a začni psát dějiny světa!


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Liška v Poště | Počet komentářů: 54 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Liška v Poště(Cerveza) )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1734 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1316 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1210 hl.)
 
Je mi to jedno (1195 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1134 hl.)
 
Nečtu to tu (1282 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7871

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist