Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 07. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Hop nebo trop?
Vydáno dne 27. 10. 2007 (3175 přečtení)

…aneb jak ve chvilce ztratit vše, o co Vám jde…

Když jsem se zůčastnil nedělního turnaje guild mezi guildami Neutral Order of Chaos a Knights of Justice, ještě jsem nevěděl, jaké drama to bude.

Na počátku bylo 7 lidí. Řekl jsem si, jak může sedm lidi dát dohromady turnaj guild? Inu, stalo se. A tak guilda KoJ nastoupila v sestavě Exar Kun, KULKI a Dark Queen. Proti nim skupina z NOCi v sestavě Adriana, Coronair, Hakrikus a Dernhelm. Domluva padla a i přes všechny komplikace to začalo.

Střelba byla naprosto vyrovnaná. Střelci se tak předháněli, že občas i minuli své terče a skončili naprosto smírně - 5:5. Bylo slyšet připomínání ve stylu :“Todle dám jenom na turnaji guild…“ a „jak je toto jen možné?“ apod. Bylo vidět, že týmy jsou naprosto vyrovnané a tak jsem byl velice zvědav, jak dopadne další disciplína – souboje.

strelba


Když jsem viděl nastupovat zástupce KoJ do arény, pocítil jsem lehké zamražení v zátylku při pohledu na jejich postoj a držení zbraně. Bylo vidět, že souboj bude výsadou KULKIHO a Exara Kone. Proti nim se postavil Hakrikus a Derhelm. Jakmile se všichni shodli, že jsou připraveni, ozvalo se božské „BOJ!” a čtyři sekery se začaly zvedat a podat ve smrtelných obloucích. Jak bylo předsazeno, tak to i nakonec dopadlo. Ani ne za minutu se válela dvě těla na zemi a bojovníci KoJ si mnuli ruce nad výdělkem. Inu ale, čím kdo zachází, tím také schází. Odveta v podání Adriany a Coronaira byla přesná a stejně smrtelná. Výsledek 4:4 a jeli jsme dále.

souboje


Kavalérie – silná stránka bojovníků NoCi. Jak to dopadlo? Kdo by vsadil na favorita – neuspěl by. „Tohle bude jasné, jako je slunce na nebi“. Ale nebylo tomu tak. I na čisté obloze mohou vylézt obláčky, které Vám zkazí všechny plány.Naprosto neuvěřitelně klopýtali jezdci z guildy NOC k Zemi. Ale alespoň čestné vítězství získali. Výsledek – 2:6

kavalerka


A tak se s naprostým nepochopením přesunuli všichni směrem k aréně, kde kouzla, chladná ocel a schopnost se schovat přišly vhod. Tady se většinou rozhoduje, kdo postoupí a kdo zůstane poražen. Slavný Coroniar se na svou oblíbenou disciplínu velice těšil a čekal, kdy začne. I já jsem byl netrpělivý. Pak už si nepamatuju, jak to vlastně celé bylo. Kouzla a magie praskaly ve vzduchu, sekery nacházely své cíle a šípy byly stříleny s velikou přesností. A výsledek? Opět velice zajímavý – 4:4.

magie


A tak jsem si říkal, vypadá to zatím jasně pro Rytíře Spravedlnosti. Ale neříkejme hop, dokud jsme nepřeskočili. Box může být černý kůň a tak tomu i nakonec bylo. Box skutečně udělal zázrak – inu bylo vidět, že ruce holé jsou předností NOCi. Rozprášili své soupeře takovou silou, že se Rutíři mohli jen jednou zmoct na odpověď a jeden zápas vyhrát. A tak výsledné skóre za box bylo 6:2.

box


Po dlouhé době jsem viděl plichtu a tak se muselo rozhodovat tak, jak tomu chtěl osud. Z každého týmu byl vyslán jeden šampión, který se utkal se svým rivalem ve všech disciplínách. „Nu“ , řekl jsem si „toto je mi ale večer“ . Čekal jsem je u terčů a v tu chvíli už byl tady KULKI a Derhelm. Každý ve svém stylu se postavil na značku ke střelbě a zahájili střelbu. Bylo vidět, že KULKI zde má více jistoty a s přehledem vyhrál na šampiónem NOCi. Čekal jsem odvetu od Derhelma v soubojích, kde prokázal více zkušeností než ve střelbě. „BOJ!” a oba bojovníci se vrhli proti sobě. Rána a další, cinkání o zbroj, zachycování štítem rány a další manévry byly vidět každou chvíli. Nakonec se opět ukázal šikovnější v souboji a vyhrál. Tak jsem si říkal – Kavalérie může rozhodnout a celý tento turnaj ukončit.
Nu ale prostě to dopadlo všechno jinak. Kdo viděl rozjetého KULKIho, ten neviděl jako výherce nikoho jiného. Ale co se stalo, nemá obdoby. Dernhelm chytl druhý dech a v umění ovládat kopí v sedle a vyhrál. A tak začal obrat s velkým O. Magie byla taktéž v roli bojovníka NOCi a jeho sok ve vítězství byl magii doslova upálen. A tak jsme byli opět na začátku. A zároveň na konci. Ale určitě bychom nebyli tak napnutí. Bylo cítit, že i bohové čekají na výsledek, jako na novou sféru.
Už naposledy se ozvalo „BOJ!“ a sevřené pěsti postupně dávali rány. Pravé háky, levé háky, krytí, bloky a rychlé nohy byli dobrým předpokladem pro vítězství. V polovině utkání bylo vidět, že KULKI je již více znaven než jeho sok, který byl plný energie jej pomalu sráží k zemi. K závěru dostal KULKI pořádnou ránu a sesunul se k zemi, zcela vyčerpán. A tak bylo dílo dokonáno. Obrovská radost na jedné straně, a smutek na straně druhé.

Jak je vidno, není možné spoléhat na jednu disciplínu. A i když se zdá, že je to celé úplně v pohodě, štěstí je vratká dáma, která se ne vždy přikloní k Vám…


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 290 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1734 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1316 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1210 hl.)
 
Je mi to jedno (1195 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1134 hl.)
 
Nečtu to tu (1282 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7871

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist