Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 07. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Další svatba na Kelevaru
Vydáno dne 22. 09. 2007 (2954 přečtení)

…láska je jako růže, čím déle ji pěstuješ, tím krásněji se rozvine…

Najít v dnešním světě čas pro druhého je zázrak. O to větší zázrak je, když se najdou dvě osoby, které objeví lásku. Takoví jsou i dnešní již novomanželé, Jessie a Jakub IV.

Nejdříve mi bylo posláno oznámení od mého přítele, Vinnyho d’Ferna a zároveň jsem dnes obdržel také pozvání přímo od Jessie. Měl jsem čas jim připravit malou pozornost a pak už jsem se vydal rovnou na Hrad Hrdinů, kde se obřad konal.

Po vstupu a představení, jsem zaznamenal Jakuba, majestátně stojícího ve svých svatebních šatech. Jeho barva byla ne stejná jako Perseova pláštěnka, ale každopádně byla krásná. Za ním, jako svědek, stál Ondřej V.

Po chvilce čekání, kde se vzala, tu se vzala, oddávající Agáta. A to již byl signál k tomu, aby do obřadní síně pomalu začali vstupovat Jessie, spolu se Sargasem. Jessie si vybrala růžové šaty s elegantním kloboukem. Jakmile se Jessie připojila po Jakubově boku, začal obřad samotný. Agáta nás přivítala a spustila svou řeč. Překvapila mě její řeč, popisující lásku jako původ v dvouhlavém člověku se čtyřma rukama a nohama. Velmi originální.

Obřad se nachýlil ke svému konci, když si snoubenci řekli své „Ano“ a předali si prstýnky. Tehdy je Agáta prohlásila za muže a ženu. Snoubenci se políbili a hosté se roztleskali. Já jsem se přidal a svatebčané začali přát lásku a dlouhé trvání. Postupně se předali pozornosti a přesunuli jsme se na hostinu do oblíbené restaurace v Serpen´s Hold.

Hosté se postupně uvolňovali množstvím pití, které bylo pro ně přichystáno. Na jídlo se také nezapomnělo a tak nejrůznější specialitky začaly plnit místa na stole. Jak plynul čas, bylo vidět, že někteří hosté pomalu ztrácejí kontrolu nad svým tělem a potácejí se. Na druhou stranu, viděl jsem jednoho elfa, jak úkoluje Jakuba. Jakub byl pod tíhou dárku velice zadýchaný, ale nakonec se mu vše podařilo zvládnout. Sice na něj Jessie volala, že doufá, že to bude lepší … ale co už.

Dovolte mi tedy touto formou poblahopřát Jessie a Jakubovi. Přeji jim lásku, jakou mohou hledat jen v manželství, přeji jim štěstí, které se skrývá ve společném životě a také mnoho dní strávených na tomto světě jako pár, který v sobě nalezl toho druhého.

Fotky jsou ke stažení na odkaze níže,

http://famiglia.ic.cz/Jessie&Jakub/


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 105 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1735 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1317 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1210 hl.)
 
Je mi to jedno (1195 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1135 hl.)
 
Nečtu to tu (1282 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7874

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist