Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Poradna u Lišky
Vydáno dne 19. 08. 2006 (3657 přečtení)

Další malé pojednání, jak to vidí v lese zvířátka...

Návrh jak z toho ven, aneb aby se Winks nažral a chaos zůstal celý.

Já Ironistovy uváděl příklad z DrD. Trochu ho rozvedu.
Winks byl PJ, kterého nikdo nechtěl. Chtěl hrát hru, ale tak jak se to nikomu nelíbilo. Hráči ho odmítli, chtěli, aby hrál jak chtějí oni, podle jejich pravidel. Winks ale nemohl hrát, jak chtějí oni ani nechtěl. Modul pro svět, který používá není jeho, podílí se na něm více lidí a má daná pravidla. Pravidla nelze obcházet. Tak hráče varoval, že to takhle nejde. Nebyl pochopen. Tak místo toho, aby je nějak přesvědčoval, sbalil své deníky, kostky a pravidla a začal si hledat jiné hráče. Staří hráči jsou teď překvapeni a rozzuřeni. Nenapadlo, je, že se dá hrát DrD i s někým jiným v okolí. A navíc ouha, ani ostatní PJ nechtějí hrát podle pravidel hráčů. Ergo nezbývá jim, než aby si hráli sami. Nic moc příklad, ale lepší mě nenapadl. Doufám, že je to srozumitelné i pro ty, co nikdy drd nehráli.

Kdo zvládl toto, zvládne i snad další.

Chaos se musí přizpůsobit. Vy jste se vážení nějak odklonili od reality.

Co můžete nabídnout?

Cca 30 aktivních hráčů
Zkušenosti
Pracovité velitele.
Soudržnost.


Je to dost na kladení nějakých požadavků? Ne. Je to pouze velice zajímavá nabídka. Na oplátku můžete očekávat.

Důraz na RP, neb to je ve frakci důležité.
Spoluúčast na psaní „dějin“,. Být členem frakce, to je jako být jednou nohou v RT. Vy RT pomáháte uvádět dějiny do chodu.
Nebudete se nudit a budete dělat něco užitečného.


Takže, na místě je obchodní vyjednávání. Starý chaos má něco, co nový potřebuje, jen ho o tom MUSÍTE přesvědčit!

Tři rady:

S členem RT(klientem) se nikdy nehádejte, on vždycky vyhraje.
RT není závislé na Vás, ale vy na něm.
Když říká RT ne, začíná vyjednávání.A jak na to: 1. Winks je ochoten jednat. Myslím, že bude rád, neboť takto silný odpor nečekal a možná, že někde hlodá červíček, který říká dělám dobře, nešlo by to jinak a lépe. TO SI PIŠ ŽE JO, PĚKNĚ JSI TO ZBABRAL NARAZILS NA PROBLÉM A SPROSTĚ JSI HO OBEŠEL. TO NENÍ VALNÝ DŮKAZ TVÝCH KVALIT. P.S. Vy si tohle nemůžete dovolit mu to říct, ale myslet si můžete, co chcete.

2. Ať se stará rada chaosu sejde a ze svého středu vybere jedince a řekne mu asi toto:

XXX, je to na tobě, máš naši plnou důvěru. Chaos se shodl na tom, že jsi ten pravý a že víš, co je pro nás nejlepší. Jdi jednat s Winksem. Tvé rozhodnutí budeme akceptovat, více se nás na nic nemusíš ptát, ani se s námi o ničem radit. Na čem se dohodnete, to uděláme.

3. CHAOS (jménem svého zástupce) musí předložit konkrétní návrh a mít předem jasno, co chce. Sepište si všechny důvody, co Vám na novém Chaosu vadí a pak je maximálně zredukujte. Ideálně na 0. Ergo, Kaile nevadí, Nová rada nevadí apod.

4. Sepište body, co po novém Chaosu chcete a ty se naopak snažte všechny prosadit. Jak? No tam, kde řekne Winks ne, tam se ho pokuste přesvědčit. Argumenty, ničím jiným. Tj. nějakého člena do rady, potažmo všechny, podiskutovat na téma výhody zachování guild a upozornit na to, že to a to jste už zkoušeli a dopadlo to zle. Jinak samozřejmě Winksi je to na tobě, jen to jde udělat lépe.

5. Neprodávejte lacino. Pamatujte, VY MÁTE, co nabídnout. A tedy i něco očekávat na oplátku.

Pokud se nedohodnete. Je konec. Ale je to taková tragédie? Pro někoho je víc hrát po svém, než zkratka za jménem!


[Akt. známka: 4,50 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 615 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Liška v Poště - Cerveza )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist