Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Úvodník - LXXIX.číslo
Vydáno dne 11. 08. 2006 (2086 přečtení)

Pár slovíček a frází úvodem. A nejen bezbožných...

Drazí čtenáři, toto číslo je opravdu nabité. Přinášíme vám dva zajímavé rozhovory, zajímavé reportáže a i tradiční rubriky. Příznivce soutěží a turnajů dozajista potěší report z Turnaje Kavalerie. Pro příznivce poezie máme opět něco od mistra Daywalkera. Pokud se chcete dozvědět něco zajímavého o PK gildě Canibals, neváhejte a přečtěte si daný článek. Pro ty, kteří sledují dění ve světě a rádi by se dozvěděli něco o Bernadeshovi, máme také několik zpráv. Samozřejmě nechybí ani hádanky a po odmlce i příběh na pokračování.

Bohužel ne vše vyšlo tak jak bychom si představovali. Měl být vydán ještě jeden článek ohledně Chaosu, který úzce souvisel s božským Winksem a nejen s ním. Avšak jisté technické problémy jsou zodpovědné za to, že článek nebyl řádně doručen do redakce. Tímto se omlouváme a vydáme jej v dalším čísle.

Na závěr úvodníku bych chtěl upozornit na to, že se v redakci již zapracovávají nové tváře. A jak jim to jde? Inu posuďte sami. My si myslíme, že rozhodně skvěle. Přeji příjemnou zábavu.

šéfredaktor Sparhawk[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 62 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1888 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1497 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1350 hl.)
 
Je mi to jedno (1333 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1283 hl.)
 
Nečtu to tu (1429 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8780

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist