Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 07. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Bernadesh: První útok
Vydáno dne 11. 08. 2006 (3005 přečtení)

O tom, co máte rádi se píše lehce, a tak jsem Lišku prověřila, jestli dokáže napsat i o něčem jiném než o alkoholu.

Tak jsem dostal nelehký úkol. Napsat o něčem, u čeho jsem nebyl a o čem nic nevím... Ale komu to kdy bránilo v tom říci, co si myslí, že?

Tak tedy Bernadesh, aneb sestřel si svého Rudocha.

Podle officiálních zdrojů bylo na začátek přítomno 25 modrých(O,N,jiný...) a 15 rudochů(PK). Krutý nepoměr, což, leč takový je život. Prostě jednou je víc těch, podruhé oněch a každý by měl vědět, že pokud chce vyhrát má přijít v co největším počtu. Dále ale situace začíná být zajímavější.
Celá akce se odehrávala na Bojišti v kulatém prostoru obehnaném skalami. Takže modráci tam stáli jako ovce v ohradě. Toto osobně pokládám za největší výhodu jejich strany. Lepší místo pro obranu by člověk těžko pohledal, takže modří přišli k hotovému a nějak dále svou strategii pilovat nemuseli. Pokud to udělali, tak to už byla jen třešnička na dortu. Ale konstatujme , že modrým tam stačilo jen stát a nedloubat se v nose. Iniciativita, a i nutnost přemýšlet(spíše něco vymyslet) jak na to, byla zcela na straně rudochů.
Dále sloužilo RT poklonu vrahům ještě tím, že početnější skupině nadělilo osm +25 luků... max. damage měl být 40 na ránu...No když sphere dopustí i kuš v rukou heavy archere vystřelí několikrát po sobě, navíc ty luky nedrželi v rukou žádní blbci, ale lidé, kteří moc dobře vědí, jak střílet(nejen to umí). vcelku by mě zajímalo měření jejich umu... Např. že by tam zůstali jen oni, na stejném místě a proti nim těch 15 rudochů. Na tohle bych už se bál sázet.
Aby bylo výčtu učiněno zadost, PK dostali 1000 kvf svitků, skoro 1000 TMR, 50 deedu na 50 regů a zhruba 1500 GH svitků. Kdyby došlo na klasické magické PVP, tak bych se o modráky bál.

Nu názor mě, jako člověka, co tam nebyl a nemá tedy o tom ani páru...
Když tak na to koukám, tak mi to příjde jako strašná *cenzurováno*.. Pokud mělo RT zájem, aby si hráči pořádně zabojovali, proč supportovali ty, co jsou papírově silnější? To to někdo hodně neodhadl, nebo má až přemrštěnou důvěru ve strategické schopnosti PK, či jejich PvP um. Nechci se nikoho dotknout, ale je rozdíl synchronizovat 4 lidi v PvP a 15. A naprosto synchronní útok, kde by každý věděl, co má dělat a co dělají ostatní by měl tady šanci uspět.

Srňme si to:
Modří:
+spec. vybavení smrtícími luky
+terén jim hraje do karet
+je jich skoro o polovinu více
-ostatní vybavení si museli donést


Rudí:
+dostali navíc věci, které si ta chytřejší většina přinesla sama...


Na koho sázíte?
Já pokud bych měl možnost, tak bych si vsadil na Rudochy a hned se k nim přidal. Protože, kdyby zvítězili, tak by se mi to vyplatilo.

Nyní přejděme k další části - popisu boje.
Tak co geniálního naši PK vymysleli? Zhola nic. Zde se projevila krásná ukázka toho, že když je člověk zvyklí používat jen jednu věc, bezmyšlenkovitě ji používá za každé situace. Zkrátka hodně PK jelo nekra... Tady? Tady měli smysl snad všechny jiná kouzla kromě neker.
Zdi, chainy, zemětřasy. Nj. to se mi to kecá, když jsem tam nebyl, ale tady mluví logika věci. Když je protivníků víc, musím otravovat pokud možno všechny, trochu je zpanikařit, zahrát na jejich bezmyšlenkovité reakce, což je u mě např. port *usmál se*. když by se povedlo, že by se mezi hromadu modrých dostalo pár PK a začali kouzlit chainy, situace by se úplně obrátila, teď by terém byl výhodou spíš pro PK.

No nic, druhý Rommel se v řadách PK tedy neurodil. A jak to bylo dál? Dostavilo se to, čeho se všichni velitelé bojí zevšeho nejvíc. Podlomení morálky. Málokdo, ani se to nedá tady očekávat, má takový zápal pro věc, že i když to nejde, tak to neustále a neustále zkouší. Většina to prostě zabalí. V prvni řadě ty chytřejší. Toto budiž důkazem, že inteligence není vždy v boji výhodou.
Takže v tuto chvíli měl určitě předstoupit před své vojáky hlavní velitel, který už v průběhu prvního střetu na sebe kydal dvě tuby modré barvy a před dalším útokem pronést něco typu: Mí vrazi. Nebudu Vám nic nalhávat. Je jich víc, jsou lépe vybaveni a stojí na dobře chráněném místě. Navíc výhodu překvapení už nemáme. ALE! MOŽNÁ, ŽE NÁS ZABIJÍ, MOŽNÁ ŽE NÁS OLOOTÍ, ALE NEZÁBRÁNÍ NÁM V TOM, ABYCHOM SE NEVRÁTILI A NEUTLOUKLI JE RESS RÓBAMA!!! URAAGH NA'NGARAH!

V tuto chvíli boj skončil, ne tedy officiálně. Že se dál hájili stromy a útočilo, to už bylo spíše trápení. Supporty, které Pk začali dostávat a modrým se začali ubírat danou situaci už nezlepšili, ani nemohly. Zkrátka armáda byla demoralizována a modří vyhráli.

Souhrnně. Modrým patří vítězství, že nic nezvorali. Rudým prohra, že nic nevymysleli a chovali se jako stádo volů jdoucí na porážku. Za tohle příště doporučuji kalvase do zad tomu, kdo vás vedl.
Za svým názorem si nestojím, neboť na to znám příliš málo fakt. Čerpal jsem hlavně z názoru účastníků, RT, fóra atd. Omlouvám se všem, koho se to dotklo, tedy omlouvám se všem. Pokud se to někoho nedotklo je u mě lama.


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 275 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Liška v Poště - Cerveza )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1735 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1317 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1210 hl.)
 
Je mi to jedno (1195 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1135 hl.)
 
Nečtu to tu (1282 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7874

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist