Zemský Trubač
  Dnešní datum: 18. 07. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

téma * Co týden dal a vzal
Vydáno dne 04. 08. 2006 (3012 přečtení)

Copak se nám to za poslední týden událo...

28. červenec. Skvělá zpráva pro lidi, kteří hledají střechu pod hlavou! Byly opraveny nájemné domy, některé bohužel podražily, ale některé byly dokonce i zlevněny.

Tentýž den byla provedena kontrola všech kelevarských guild. Ty, které porušovaly jakékoliv pravidlo byly náležitě varovány. Toto štěstí neměla guilda Play for Pleasure, které neměla už žádného člena.

29. července bylo po dlouhém boji osvobozeno město Ocllo, tamější obyvatelé byli odmrazeni a město je znovu pod ochranou stráží.

30. července proběhl pravidelný Nedělní turnaj. Návštěvnost nebyla v tento den nijak hojná, avšak nové vítěze jsme zase po týdnu nalezli.

31. července byla sestavena zbrusu nová Rada Chaosu! Konečně dobré zprávy pro příslušníky této frakce. Doufejme, že věci konečně směřují správným směrem.

1. srpen. Královna Patricia vydala prohlášení, kterým zakázala bojovníkům Řádu jakkoliv útočit, či napadat jejich nepřátele z frakce Chaos. Tato změna bude nejspíše krátkodobého charakteru.

Světem se roznesla zpráva, že Counselorka Xara hledá dobrovolníky, kteří jsou ochotní dělat zábavu pro druhé. Uvidíme, co se za tím skrývá.

2. srpna se k nám dostala hrozná novinka. Vrahové prý po porážce v Ocllu shromažďují síly na odvetu! Vypadá to, že nás nečekají radostné chvíle...

Tentýž den proběhl již sedmý základní turnaj Mistrovství v boxu o titul "Šampiona Kelevaru" pro rok 2006. Vítězným boxerem se stal hráč Majsner.

3. srpen. Dnes proběhla soutěž "Pomatený knihovník". Bohužel Vám zprávy o jejím průběhu přinést nemůžeme, jelikož skončila po uzávěrce tohoto vydání.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Gordon | Počet komentářů: 144 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1932 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1545 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1396 hl.)
 
Je mi to jedno (1381 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1328 hl.)
 
Nečtu to tu (1478 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 9060

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist