Zemský Trubač
  Dnešní datum: 25. 06. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

téma * Kavalérie
Vydáno dne 14. 07. 2006 (2677 přečtení)

Tuto sobotu (8.7.2006) se uskutečnil nepravidelný turnaj Kavalerie, který má za úkol ozkoušet schopnosti jezdce a jeho věrného oře.

Turnaj začal o sedmé hodině večerní a chumel u Britainské banky naznačoval, že se bude na co dívat! Probíhalo zde hojné půjčování těch nejlepší zbrojí, zbraní a „koňů“. Někteří zoufalí jedinci(já) dokonce zkoušeli na poslední chvíli sehnat zbraň, aby se měli čím bít.

Na kolbišti se sešlo mnoho jezdců, někteří museli jen doufat, že se některý hrdina zapomene a budou nasazeni jako náhradníci, protože startovací listina byla plná.
Nervozita se pomalu stupňuje s tím, jak se blíží čas prvního klání. Kolem vstupu k místu utkání jsou vyrovnáni soutěžící v plné parádě v tom nejlepším co sehnali ve své bance nebo od kamaráda nebo z mrtvoly nekamaráda.
K vidění jsou nejrůznější koně (tedy po pravdě obyčejného koně jsem si nevšiml ani jednoho všichni měli krásné mustagy různých barev), ovšem nejvíc z koní jistě zaujal jeden z nejdivočejších, jakého lze na Kelevaru nalézt - byl jím krásný Nightmer. Já osobně ho vidím poprvé v životě.

Turnaj oficiálně začíná a první dva z odvážných jsou povolání do arény k tomu určené. Za své zápisné které činí 10,000 zlatek obdrží kopí určené pro tento turnaj. Toto kopí je velice účinné. Většina lidí nepřežije první ránu. Naneštěstí je velice těžké jím nepřítele trefit.

Oba se staví na start a pomalu pobízejí své koně, aby klusali proti nepříteli. Budou takto proti sobě vyrážet, dokud jeden z nich nepadne mrtev k zemi, nebo pokud dosáhnou 10. kola. Jestliže ani jeden z nich nebude po 10. kole mrtev, sesednou oba ze svých koní, vytasí své ostré sekery a začne rytířský boj muže proti muži, dokud jeden z nich nepadne.

Jako čtvrtý v pořadí jsem povolán do arény já. Jsem velice nervózní, jelikož se tohoto klání účastním poprvé. Na sobě mám půjčený uni komplet, pod sebou černého mustanga který také není můj a moc si s ním nerozumím. Asi dvě minuty čekám na soupeře a má nervozita roste čím dál víc.
Soupeř se nedostavil a místo něj nastupuje náhradník Hollowman. Jeho tvář má mnoho jizev, což mě znepokojuje ještě víc. V duchu si říkám: „Tak chlapče nemáš šanci, tenhle toho zažil víc než se ti kdy zdálo.“
Oba se stavíme na start a na povel vyrážíme. Já ovšem neudržím svého koně a z volného poklusu se dávám do zběsilého běhu.Minu... Druhé kolo opět minu soupeře. Třetí kolo už pro mě vypádá špatně. Sice protivníka škrtnu, ale jeho brnění ho dokonale ochránilo a nic se mu nestalo. Já na tom tak dobře nejsem nepřítelovo kopí se do mě zabodává a já jen tak tak držím balanc na koni. Zatím žiju ale jsem raněn. Další kolo můj osud pečetí. Padám mrtev k zemi a můj kůň utíká do neznáma.
Po vzkříšení jsem smutný, že jsem se nedostal do druhého kola i přesto, že jsem tento výsledek celkem očekával.
Odcházím z turnaje a přátele mě utěšují, že jsem přežil dvě rány a to, že se každému nepovede.

Klání nakonec skončilo takto:

1. místo - Perun 2. místo - Glorfindel 3. místo – Matrix

Gratuluji vítězům a doufám že se příště uvidíme ve finále :), neboť se Kelevárie hodlám účastnit i nadále.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 395 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Jenda - Cerveza )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1913 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1527 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1376 hl.)
 
Je mi to jedno (1362 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1310 hl.)
 
Nečtu to tu (1458 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8946

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist