Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Fenomén
Vydáno dne 19. 05. 2006 (4594 přečtení)

Gilda Fenomén má dvě sekce. Order a Neutrální. Chcete vědět něco o gildě? Tak čtěte.

Redaktor: Dobrý den. Chtěl bych se vás zeptat na pár otázek ohledně guildy Fenomén.

Bukulak: Dobrý den. Jen se ptej.
Hory: Dobrý den.

Redaktor: Jak vznikla vaše guilda?

Bukulak: Guilda vznikla tak, že 7 přátel se rozhodlo vytvořit společenství do kterého by patřili. Mezi zakladateli byl například věhlasný elf Feanor, který se stal jejím vůdcem. Ale tento počet nebyl vůbec konečný, guilda se rozrůstala, v kelevarské veřejnosti známé lidi jako například HorY, Illidan, Evil, Fingolfin či Arim the Founder. O této době nemůžu moc podrobně vyprávět, protože jsem bohužel nebyl ještě její součástí. Když jsem přišel, staří zakládající a staří členové začli bohužel končit, a tak nastal menší úpadek. Velení se zhostil,později rytíř, Illidan a guilda se začla zotavovat. Ale Illidan se nemohl o guildu starat věčně a po cestě za moře začal další úpadek guildy, který trval asi půl rok, ale přednedávnem jsme se rozhodli s tím něco udělat a tak jsem se stal guilmasterem.
Hory: Bukulak už to řekl.


Redaktor: Proč zrovna název Fenomén?

Bukulak & Hory: Tajné

Redaktor: A co členové? Řekl byste nám pár jmen?

Bukulak & Hory: Takže ze starých členů zůstal HorY, který byl přítomen skoro u samého začátku. Dále tady máme z gildy G.O.D.S. Sparhawka, který dělá šéfredaktora v jednom nejmenovaném zpravodajském deníku. Mezi další naše členy patří slavný Jakub IV, který je ostřílený dobrodruh světa kelevarského. Další noví, ale teď už né tak aktivní je Don Chuan. Hlavně nesmím zapomenout na našeho starého dobrého Dorina, který by nám mohl být všem svým chováním příkladem. Mezi nejnovější členy patří Zajíc, který je sice ještě nezkušený ale i tak je perfektním Fenomen a jeho přítel, kterého k nám přivedl Drek. Á málem bych zapoměl na Sparhawkova Bratra Olarfa. Celkový seznam lidí je takový: BuKuLaK, HorY, Deirdre, Rytíř Arim the Founder, Dorin, Rytíř Illidan, Oti, Mirux, RindalAeon, Algar, Artemis, Atlantis, Barlow, Belgarion, Don Chuan, Flin, Hurricane, Jakub IV., Kofola, Korgan, Olarf, Sparhawk, Rytíř Struhadlo, Xamir a adepti Dionys z Halikarnasu, Fallen, Zajíc, Drek.

Redaktor: Co je ,"Hlavním Cílem"?

Bukulak & Hory: Takže hlavním cílem Fenomenu je sjednotit čestné, poctivé a hlavně bezva hráče, kteří rádi hrají RP.

Redaktor: Příjmáte novou krev? jaké jsou podmínky?

Bukulak & Hory: Ano přijímáme stále nové členy, podmínky jsou značně mírnějších od předešlých. Nezáleží nám na schopnostech, ale hlavně na chování a mluvě.

Redaktor: A co město?

Bukulak & Hory: Takže máme zatím pouze zónu se strážemi, plánovala se výzdoba, ale kvůli financím z toho sešlo. Nyní se chystáme do toho opět pustit, takže šetříme a šetříme.

Redaktor: Měli jste někdy s někým v gildě problém?

Bukulak & Hory: Nikoliv, nikdo komu jsme věřili nás nezklamal.

Redaktor: Práskněte něco na gildu.

Bukulak & Hory: To radši ne, ještě by nás ukamenovali. (usmál se)

Redaktor: Chtěl by jste něco vzkázat čtenářům?

Bukulak: Věřte, že o nás ještě uslyšíte (usmál se)[Akt. známka: 1,83 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 158 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Olarf )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist