Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Spirituality aneb jak poznat sílu ducha
Vydáno dne 05. 05. 2006 (3147 přečtení)

Jaké bylo naše pátrání po dalším artefaktu? Něco málo se o tom dozvíte zde.

Vše začalo dne 29.4.2006. Byl už skoro večer a mnozí obyvatelé řídící se obecným Kelevarským časem, se chystali do svých postýlek. Světem se však roznesla zpráva. Nesla se jako blesk od úst k ústům a nedala se zadržet. Zpráva, že jeden farmář na vlastní oči viděl další z artefaktů ctností. Lord Wislem žádal všechny hrdiny a rytíře, aby pomohli hledat.

Tou dobou jsem já poklidně po večeři podřimoval ve svém domě uprostřed lesů, když mi na mně zavrkal holoubek se zprávou od mého přítele Daywalkera, ve které mě vybízel, abych se k pátrání přidal. Chvíli jsem štrachal věci, zvláště mě vyděsilo jak moc mám zaprášenou zbroj. Sfoukl jsem prach a do všeho se v rychlosti nasoukal. Popadl sekeru, na záda hodil luk. A vyrazil z domu. Na půl cesty jsem si vzpomněl, že jsem si nevzal například šípy a obvazy, takže jsem toho díky návratu mnoho promeškal. Thorrovy děti mezitím už pátraly. Ale nebyly samy. Pátrala ještě jedna skupinka pod vedením Hollowmana.

Úkoly cestou nebyly jednoduché a odkazech a místech ani nemluvě. Nu posuďte sami. Kde má člověk hledat prodavače Půlnoční růže? A to bylo ještě to nejmenší. Nebo pátrat po vrahu na ostrově. Naší skupince, tedy Thorrovým dětem se povedlo vrahů najít asi pět. Pak se není čemu divit, že jsme byli jemně zmateni a přitom vrah se nacházel na úplně jiném ostrově. Nebo hrad kterým se dá projít pouze bez tělesné schránky. Když už jsme u té tělesné stránky, ta mnohdy nebyla potřeba. Opravdu jsme museli oprostit samotnou duši od těla, abychom se dostali dále. Mnohdy to bylo obtížné. Mnohdy jsme skončili na druhé straně světa.

Čas neúprosně plynul a já se začal strachovat, že už to nezvládneme včas. Zdržovala nás i rivalita mezi oběma pátracími oddíly. Místo abychom se sjednotili, každý si hrabala na svém písečku. A to i notnou dobu po tom, co se obě družiny rozhodly, že artefakt převezme Svatopluk. Nakonec spolupráce zvítězila a my se dali dohromady. A tak na hradě ve hvězdách, po poražení zlých mořských hadů a lorda Saturana, jsme stanuli před bránou k artefaktu a Svatopluk jí prošel. Artefakt byl zachráněn a my přijali gratulace od Lorda Wislema. Všichni byli šťastní a vyčerpaní. Úsměv na tváři však každému vykouzlil úspěch výpravy a také i nějaká ta zlatka k dobru. Thorrovy děti dostaly i nádherného černého mustanga z Vévodových stájí.

Nezbývá než poděkovat Svatoplukovi a dále těmto lidem: Nalfeinovi Kenafinovi, Kailemu, Hollowmanovi, Argovi, Terrse, Daywalkerovi, Zodaxovi, Karotkovi Rudykopalsonovi, Hakrikusovi, Zedulusovi, Mathionovi a má maličkost nestojí už za řeč.

Fotky naleznete na http://www.daywalker.ic.cz/ArtefaktSpirituality/ a http://hollow.ic.cz/action/spirituality/

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 152 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1888 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1497 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1350 hl.)
 
Je mi to jedno (1333 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1283 hl.)
 
Nečtu to tu (1429 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8780

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist