Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Zvířátka (infantilní zábava)
Vydáno dne 01. 10. 2015 (882 přečtení)

Dlouhá léta nás kvalitní infantilní zábavou dopuje známá a šarmantní Roxanne. Akce "Zvířátka" nebyla žádnou výjimkou a srdce zaplesalo nejedné dětské dušičce. Není nad to na chvíli odložit lahváče Krakonoše a vnořit se do světa plného barevné fauny.Zájem byl nevídaný a tak se podařilo sestavit tři týmy po třech členech. Za tým zelených se představit Doug, Anaire a Paul Bunyan. Nekromantům se podařilo dát dokupy tři hlavy pomazané a to - Nobodyho, Peca a Bakabala. A poslední červený tým tvořili tři neutrální obyvatelé - Exorcista, Ambusher a Swift.

První disciplínou byl kvíz. Za každou správně odpovězenou otázku dostal tým zvířátko ve své barvě, které si náhodným výběrem vybral z batůžků v ohrádce za pořadatelkou večera. Z počátku tým žlutých nedával soupeřům moc šanci. Ale ke konci už se blísknul kde kdo. Otázky nebyly jednoduché, ostatně posuďte sami:

1. Jaké dvě zvířata jsou vyzobrazena na dlažbě v Delucii?

2. Na jakém zvířetě jezdí GM Mahes?

3. Jak se jmenují motýli, co opilují Isheranské růže?

4. Kdo hlídá pevnost jižně od Fridricha?

5. Jmenujte vyznamného hráče se zvířecím jménem.

6. Jak se jmenuje kůň, kterého najdete na konci Enklávy?

7. Jaká zvířata najdete na poli v tutoriálu?

8. Jak se jmenuje modrý brouk?

9. Jaké zvíře je princezna?

10. Kolik nohou a rukou má Tarantule, Bone Drake a Moloch dohromady?

V druhé disciplíně rozhodovala zručnost a týmový duch. Úkolem bylo v lese natěžit dřevo a z něho vyrobit 50 misek, aby měla zvířátka z čeho pít. Tohoto úkolu se nejlépe zhostil tým zelených, který žlutým ve finiši nadělil jednu vteřinu.

Třetí disciplína byla spjatá se zvířaty nejvíce. Soutěžilo se v tamování. V jeskyni poblíž bylo mnoho prasat, hadů, králíků, psů, koček a dokonce i mrož.

A teď prosím ochránce zvířat, aby přestali číst. Závěrečná disciplína totiž byly gladiátorské hry (se zvířátky). Každý si mohl povolat tři zvířata vlastního výběru, tedy 9 zvířat za tým a pak následovala jatka v místní jeskyni. Zelený tým taktizoval a čekal, až se žlutí s červenými pobijí. Tam však byl boj relativně krátký. Žlutí převálcovali červené svými žížalkami a stejný osud pak čekal zelené.

Účastníci této krvavé lázně pak dostali památeční kuře a vítězové si mohli ochočit vzácného Orna. Kdo jste tam nebyl, určitě jste o hodně přišli. Procvičili jsme si mozkové závity, zručnost našich rukou a ověřili, že i s malou žížalkou se dají udělat velké věci.


sepsal Lukasso
věrný člen Řádu


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Lukasso | Počet komentářů: 22 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist