Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Nová herní skupina z Windu, aneb Nekromanti klapka XY
Vydáno dne 01. 10. 2015 (904 přečtení)

Shrnutí dějství v řadách nové herní skupiny. Jedná se úvod, proslov a seznámení se s fakty. Kdo má rád pohádky, určitě by si měl tanto článek přečíst.Bylo ráno, krásný den, když z dočista oslepujícího slunečního svitu do ostrovního městečka Wind, schované hluboko pod zemí, pronikl škvírkou paprsek, který asi 2 hodiny fascinoval tamní obyvatele. Sluneční světlo Wind nespatřil stovky let, a proto tento abnormální jev v některých lidech vzbudil velkou pozornost. Obyvatelé celého města se scházeli kolem onoho paprsku, který jako ostří meče krájel temnotu zdejších uliček, a nevěřícně polemizovali o pravosti slunečního paprsku. Někteří to považovali za bílou magii, někteří za laciné triky cikánů, někteří zase věřili, že jde o proroctví a malá hrstka obyvatel to považovali za signál. Ano, viděli v tom naději; naději, která do jejich srdcí vnesla pocit, ten pocit, že i oni mohou být součástí všeho.


„Tak jsem běžel po Monicu a najednou vidím skupinu Orderů, skoro jsem utekl,“ zasmál se Dakkar

Tato naděje jim dala odhodlání a sílu vybudovat něco nového, něco, co tu dříve bylo, avšak v jiné formě. V minulosti bylo městečko Wind spojeno s velkou temnotou Temného kultu, který byl rozprášen opozicí, lobující za spravedlnost, dobro a blaho lidu, avšak od té doby z města zmizeli známky temnoty, lid již není zfanatizovaný triky temnoty a uvědomuje si situaci světa, který žádá řád. Na popud signálu, který vnesl touhu budovat, vznikla skupina Nekromantů. Je to nová éra, nový řád, nový cíl!

Nekromanti začínají od základů, své město opevnili, vybudovali si základnu, obnovili starý chrám, který patřil Kultu, a hned v první příležitosti se zapojili do politických záležitostí světa. První rozkaz útoku, který měl ostatním skupinám zanechat vzkaz, že vládne nový řád Nekromantů, byl vydán novým vůdcem Pecem, při obléhání Minocu Chaosem. „Tehdy jsme překvapili obě skupiny natolik, že si obě strany mysleli, že jsme žoldáci lobující za druhou stranu,“ zasmál se jeden ze zakládajících členů Dakkar.

Pro Nekromanty tento výpadek znamenal obrovský úspěch a motivovalo je to natolik, že městu Minoc, spravovaného Orderem, vyhlásili bitvu a pokusili se město získat. To se po dvoudenním obléhání podařilo a Nekromanti tak získali první město. Oslava byla obrovská, pilo se, hodovalo, pivo teklo proudem a hned po oslavách se dali do práce a obnovili celé město, knihovnu a také strážní věže, hlídající celé město.

Minoc je náš
nový starosta minocu USA

Barvou Nekromantů je fialová!

PS: Podle důvěryhodného zdroje jsou Nekromanti odhodlaní pokračovat v prosazování svého řádu.

To je prozatím vše, celé dění budu pečlivě sledovat a o všem vás informovat.

„Foku mé,“ řekl Peco

Přeji hezký den.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Don Bon | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Don Bon )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist