Zemský Trubač
  Dnešní datum: 28. 02. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

téma * Události v Řádu
Vydáno dne 01. 09. 2015 (913 přečtení)

V zemi již od nepaměti bojuje za lepší zítřky seskupení, které pod královskou vlajkou buduje lepší zítřky. Během posledních několika měsíců se udála spousta zajímavých věcí, které dali základ mnoha otazníkům. Pojdme se podívat na to, jak to vlastně v tuhle chvíli s Řádem je.Nová krev

Nejdříve stojí za zmínku, že Řád prošel renesancí. Období, kdy seskupení sešlo s cesty a nenásledovalo příkladu slavné minulosti je u konce. Jinými slovy Pecovci již v Orderu nepůsobí. Z radostnějšího úhlu stojí za zmínku příchod nových bojovníků. Nově u nás působí Ying, Yeng a Yang - známí mistři střelby, kteří potrápí nejednoho soupeře. Dále jsme přibrali šedou kůru mozkovou a to sice pana Douga a bývalého Velmistra Echiacha. Čest našim barvám samozřejmě dělají i ostatní příslušnici - půvabná Eleanor a bouřlivák Northen nebo věrný Ziki.


Jmenování Velmistra

Dalším věrným členem je Lukasso, který po mnohaleté službě převzal odpovědnost za vedení Řádu. Stal se tak historicky sedmnáctým Velmistrem. Dlouho nelenil a sjednal pořádek. Ti, kteří společenství škodili byli nemilosrdně vyhozeni...


Jmenování Baronky

...a naopak ti, kteří Řádu dělali dobré jméno byli odměněni. Eleanor se po zásluze stala Baronkou. Je to naše nejnáruživější bojovnice, která přištupuju k věcem hlavně svým srdcem. Funkce Baronky ji více než sluší. Je to výsada, ale i hromada povinností, které Eleanor zvládá na jedničku.


Bitva

Nepřátelští bojovníci nový Order velmi podcenili. Možná nejsme bojoznalí jako naši soupeři, ale jsme houževnatí a máme velká srdce. A když přijde na meč, dokážeme se taky dobře ohánět, což se projevilo například při bitvě, kdy Order zvládl odolat útoku Chaosu a ubránil město Minoc.


Nové město

Když je řeč o městech, za zmínku určitě stojí Nargothrond. Toto město bylo založelo cechem Nezávislých, ale v poslední době chátralo a sloužilo jako útočiště pro různé živly. Order město odkoupil a začal se okamžitě starat. Dostali jsme povolení od vrchního architekta celé město předělat, nicméně prozatím se můžete kochat menšími architektonickými skvosty členů Řádu. Domy jsou stavěny v Japonském stylu a snaží se prolínat s okolní přírodou. Tohle město má určitě velkou budoucnost. Všichni neutrální a pro dobro smýšlející občané jsou tu vítání a mohou zde hledat útočiště před vrahy a lapky. Mimo jiné byly taktéž vybudovány obchodní stezky, takže město nabízí zajímavé zboží.

Závěrem bych rád pozval do našich řad každého, komu není osud království lhostejný. Order má před sebou lepší zítřky a s Vaší pomocí i zářivou budoucnost.


sepsal Lukasso
věrný člen Řádu


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Lukasso | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1803 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1407 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1269 hl.)
 
Je mi to jedno (1249 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1200 hl.)
 
Nečtu to tu (1344 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8272

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist