Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Ožehavé téma: PvP aréna
Vydáno dne 01. 05. 2015 (989 přečtení)

Nejvíce diskutovaným tématem poslední doby jsou bezesporu nové arény. Na forum to vzbudilo emoce a rozdělilo komunitu do několika táborů. Pojďme se tedy podívat o co jde, kdo se na tom podílel a jak se situace vyvíjí.

PvP arény byly poslední kapkou do kalichu trpělivosti Kelevarských vrahů. Jejich krátká "kariéra" skončila, neboť se domnívají že v již tak poloprázdném světě ubyde potencionální kořisti. Objevili se hesla jako třeba: "Z Kelevaru je teď PvP shard!" Někteří hráči jsou spíše proti, ale uvítali by možnost využívat arény jednou za čas v rámci speciálních turnajů nebo výjimečných událostí.

Další skupinkou jsou zastánci této arény. Ve směs doufají, že tato nová atrakce přiláká na Kelevar více lidí. Začátečníci a dungaři tuto možnost vítají s otevřenou náručí. Konečně si mohou ozkoušet bez strachu ze ztráty majetku, jak to chodí na bitevním poli a zlepšit své dovednosti před nějakou ostrou bitvou.

RT se k celé věci staví neutrálně. Zdůrazňují, že mnoho jedinců si tu něco podobného už dlouho přálo a celému projektu dávají volné pole. Čas ukáže, zda-li klady převládnou nad zápory.Ale teď už k věci. O co jde?

Po poklikání na velký krystal, který se nachází v blízkosti bran na tržnici se člověk dostane do místa, kde platí jiná pravidla. Na výběr je ze dvou týmů - modrý a červený. Výbava, která se běžně používá na pvp je tu volně k dostání. Z širokého sortimentu střelných a sečných zbraní, holí, brnění a dalšího vybavení si můžete navolit až do hodnoty 1000 bodů.

Dále jsou tu k dispozici šípy, lektvary, bandáže a další spotřební zboží. Po zvolení týmu a "nákupu" vhodného vybavení tu pak člověk má na výběr z pěti arén. Jsou tu dobře známé lokality jako třeba Klášterec a Delucie, ale i lokality zcela nové - Aréna CTH, Jeskyně a Skrytá rokle.

Na tvorbě nových lokací se podíleli hráči Eleanor, Laiho, Kaile a GM Mahes. Například Skrytá rokle zabrala zhruba tři dny práce. Technickou stránku věci pak řešila Kaile a GM Mahes. Drobné detaily se pak dolaďovaly za pochodu na popud hráčů.

Aktuálně jsou arény celkem navštěvované. Spousta hráčů se účastní večerních PvP dýchánků, a že jde o zábavnou věc vám z osobní zkušenosti mohou říct i redaktoři Zemského Trubače.

Ještě přikládám tabulku výsledků první a druhé pvp sezóny. Odměnou vítězovi je klobouk, který přidává +5 magic damage. Prvním nositelem tohoto módního doplňku se tak stal Manwe a druhým Lukasso.
Sepsal Lukasso
Věrný člen Řádu


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Lukasso | Počet komentářů: 10 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist