Zemský Trubač
  Dnešní datum: 15. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Vítejte v "Sanctuary"
Vydáno dne 01. 05. 2015 (1159 přečtení)

Den po Aprílu přišla zpráva z Cove. A že se o Apríl nejednalo si na vlastní kůži zkusili můj kamarád Salvadori a jeho společník na toulkách za nebezbepečím - Arald. Zemský Trubač u takové události samozřejmě nemohl chybět. Neboť se většina z našich čtenářů do tohoto nového dungeonu nedostane, poprosili jsem Salvadoriho o krátkou reportáž....Salvadori a Arald popíjeli v hospodě když v tom zaslechli hlášení z Cove

"V noci na dnešek nás probudily silné otřesy a hluk z jižní strany hory, která obklopuje naše město. Vyslali jsme naše hlídky a pár bojovníků, aby zjistili, co to způsobilo. Při příchodu k hoře na ně zaútočilo hejno netopýrů valících se z temného místa, které tam dříve nebylo. Několik talentovaných bojovníků se pokusilo vstoupit, ovšem něco mocného jim v tom brání. Žádáme Vás o pomoc a prozkoumání těchto nově objevených temných míst. "

Dlouho neváhali a vyrazili k britainským magickým bránám. Z městečka Cove se dali na jiho-západ podél skal až dorazili na ono zmiňované místo. Vchod působí velmi nenápadně, nicméně hned za ním už začíná dobrodružství.

obr1

V prvním patře vás uvítají krysy, které na první pohled rozhodně nevypadají zdravě ("Infected Rat"). Dále je potřeba se utkat s dvěma druhy přeroslých netopýrů ("Batcave" a "Eptesicus") a určitě bych nezapomínal na krysáky ("Ratman"). Ke vstupu do dalšího patra je ještě potřeba zabít takovou přerostlejší nemrtvou netopejřici, která si říká "Královna smrti" ("Dead Queen"). Po jejím zabití můžete vybrat první ze tří truhel s odměnou.

obr2

Ve druhém patře vám cestu zkříží známí krysáci ("Ratman") a divoké lišky ("Deadly Fox"). Na konci patra je pak přerostlej krysí brácha ("War Ratman") a další truhla s odměnou. V téhle části už docela přituhovalo. Arald si tu na chvilku zdřímnul po těžkém boji s liškama a už jsme se báli, že to dál nepůjde.

obr3

Ve třetím patře si na vás pak zuby brousí trojhlaví vlci ("Wolf"), přerostlý krysáci ("War Ratman"), další neškodné samozvané královny ("Dead Queen") a tak trošku tu pobaví staří, dobří a slabí - krysáci ("Ratman"). Systém pák je tu celkem jednoduchý, nicméně občas je potřeba zapojit hlavu a prozkoumat náhrobky nebo zničit temné krystaly.

obr4

...a tak se dostáváme k poslední překážce. Když jsem výše popisoval samozvané královny ("Dead Queen") jako neškodné, asi jsem se trošku seknul. V takovémhle počtu na vás sesílají blesky jeden za druhým a člověk se musí ohánět, aby to neschytal.

obr5

Na sladkém konci vás ještě může zaskočit temná bludička ("Dark Wisp"), která tomu tady asi vládne.

obr6

Odměnou nám samozřejmě bylo nové dobrodružství, ale i pár hezkých serepetiček a zlaťáku co dokážou zpříjemnit život.

Odměna:
15x low grade stats stone
15x low grade upgrade stone
4x upgrade scroll
55.000 gp
500 skill pointů
6x mapka pokladů (level 1 a 2)


Jeskyně byla od té doby mírně upravena. Příšerky se rozmnožili, Dead Queeny kromě blesků zvládají i dispel, Dark Wisp vyvolává pomocníky a celkově se snížil drop skill pointů (170-200 z monster + 50-70 z odměn).


sepsal Salvadori
toho času poeta a námořník


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Lukasso | Počet komentářů: 25 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist