Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Události za poslední měsíc
Vydáno dne 01. 01. 2015 (930 přečtení)

Shrnutí pár zajímavých a důležitých turnajů , akcí a Questů v kostce.

Měsíc Prosinec bohužel nebyl tak plodný jako ostatní co se týče nahrávání scriptů jako tomu bylo před pár měsíci. Co za tím stojí ?Opil se Eladrian k smrti? Doufáme , že tomu tak není je třeba navýšit status do výše aspoň 60 hráčů jako tomu bylo nedávno. Ale i přes neaktivitu se přece jen něco nahrálo .


sc
sscc
fbsb11.Prosince se uskutečnil souboj frakcí o poslední artefakt cnosti a to fontánu magické energie.

sdfbhy\


Řád již vlastní dva artefakty ale při souboji o fontánu narazil do zdi. Ohledně fontány se frakcím ozval známý obchodník a dobrodruh Albus , který jim zdělil , že je ochotný vyměnit fontánu za jiné zboží.První tři kola proběhli u obou frakcí úspěšně ale u čtvrtého bohužel řád pohořel na odevzdání mušlích z hlubin. Chaos tedy vlastní svůj první artefakt cnosti. Těď jsou již teda rozdělena všechnyy města a artefakty tudíž se můžeme těšit na bitvy.fbsb18.Prosince následoval turnaj kavalerie.

ka


U turnaje hrozilo zrušení z důvodu nedostatku soutěžících což se na poslední chvíli však změnilo a turnaj se uskutečnil. Po urputným boji se vítězem stala Asheera Candry.fbsbOrder vybudoval další obchodní cesty a to mezi městy Jhelom x Skara Brae , Magincia x Vesper , Magincia x Avalon a díky králi Aureliusovi byly vybudovány za odměnu dobytí artefaktu taky cesty Magincia x Jhelom a Skara Brae x Jhelom.fbsb22.Prosince došlo k záchraně duše vánočního sněhuláka.

sob


Vysvobozování začalo již zmiňovaného 22. prosince od 18 hodin. Kouzelník Rudolf vykouzlil bránu do ledových hor , kde duše byla vězněna a za necelé čtyři hodiny byla duše v rukou dobrodruhů a předána zpět kouzelníkovi Rudolfovi.Tudíž mohli občané kelevarské země zase očekávat sněhuláka rozdávajícího na štědrej den dárky.fbsbDen po vysvobození duše sněhuláka uspořádala frakce chaos turnaj pro neutrální obyvatelstvo , kde mohli vyhrát krásnou putovní tuniku věnovanou samotným Lorde Blackthornem. Výhercem se stal Miguel.

chAkce či Questy odehraný po štědrém dnu zde nejsou zveřejněny jelikož již bylo po uzavírce.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Buldozer | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist