Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 232. čísla Zemského Trubač
Vydáno dne 01. 11. 2014 (1245 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Říjen.jhtatjhajVážení Trubači, Trubačky a Trubáčata,

Je tu nový měsíc a s ním také nové vydání Zemského Trubače. Jako první bychom vás chtěli informovat o návratu redaktora Lukassa z řad frakce order, který si pro Vás hned připravil jeden článek a to článek s názvem "Poslední rozloučení", které je věnované již zesnulé Královně Patricii. Plus vám již teď můžeme prozradit, že se od Lukassa následující měsíce máte na co těšit.
Kromě Lukassa projevili zájem psát i další, bohužel nám nestihli zaslat jejich články do uzávěrky. Takže pro ně zpráva: "Nezoufejte a články nám zašlete, budou vydány měsíc poté."


ppppDále máme pro Vás v tomto plátku další čtyři články od redaktora Buldozera. Jedná se o novou pravidelnou rubriku Order Questions , kde v prvním díle Buldozer vyzpovídal koho jiného než samotného Velmistra řádu. Ohledně rubriky se na Vás tímto také redaktor obrací s otázkou, koho dalšího byste chtěli v rozhovoru, a co by jste o něm rádi věděli? Za případné náměty na otázky budu rád. Kromě nové rubriky se v čísle nachází ještě články House Design, který informuje o nadcházející soutěži. Stínová enkláva, což stojí určitě za to si přečíst. Dozvíte se totiž názory na onen nový dung a mnoho dalšího. A na konec je to další z mini akcí, kterou pro Vás připravil opět velmistr řádu Echiah.

Za celou naši početnou redakci bych Vám teď chtěl popřát krásné čtení a také bych rád podotkl, že dveře jsou stále otevřené. Takže pokud si myslíš, že nám chybíš právě ty, neváhej a ozvi se.[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Buldozer | Počet komentářů: 40 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist