Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Order Questions - Velmistr Echiah
Vydáno dne 01. 11. 2014 (1016 přečtení)

Máme pro vás novou rubriku. Jedná se o rozhovory s členy řádu. Jako prvního jsme pro vás vyzpovídali samotného Velmistra Echiaha.

hhhj


Redaktor:
Zdravím, měl bys chvílí čas na rozhovor do Zemského Trubače?

Velmistr Echiah:
Také zdravím. No proč ne, bude mi ctí odpovědět na tvé otázky.


Redaktor:
Pro ty co tě neznají, mohl bys nám zkráceně říci svou historii hraní?

Velmistr Echiah:
Má historie hraní má počátek někdy v roce 2006. UO mě naprosto pohltila. Zkoušel jsem několik shardů, než jsem narazil na Kelevar. Zde to bylo jiné než jinde. Nebyl jsem najednou vázán povoláním a to bylo právě to, co se mi tu líbilo. Být kým člověk chtěl.
Za tu dobu přišlo mnoho přestávek a rozhodnutí s definitivním koncem, avšak vždy mě sem něco opět táhlo. Rád vzpomínám na Legii, v které jsem i když kratičký čas působil. Na spolupráci se zemským trubačem, i mou první zkušenost s frakcí Order, jejíž řady jsem po úvaze začínajícího hráče raději opustil z důvodu jednoho nejmenovaného hráče. Arkane už jsem ti to ale odpustil. Nejvíce si však cením členství v RT týmu. Ukázalo mi to i druhou stranu mince.


tzuttRedaktor:
Nedávno jsi byl jmenován Velmistrem, určitě by čtenáře zajímalo, proč si myslíš, že jsi byl vybrán zrovna ty?

Velmistr Echiah:
Na tuto otázku jsem se snažil odpovědět i sám sobě. Každopádně jsem dostal důvěru a toho si moc cením. A za tuto zkušenost jsem moc rád.


Redaktor:
Má Order do budoucna nějaký plány pro Neutrální obyvatelstvo? Hodně lidi se pídi po již tradičním turnaji řádu, který nyní nějaký čas utichl.

Velmistr Echiah:
Plány tam určitě jsou. Momentálně bychom rádi dobili zbytek měst, v další fázi by nebylo na škodu ovládnout a mít pod správou města soupeřů, ale hlavně a to je pro mě nejdůležitější být v očích neutrálních občanů ti lepší, spravedlivější, čestnější.
S jistotou si dovolím tvrdit, že ti, jež budou mít zájem se mohou účastnit akcí které rád pořádám, a pokud jde o zmiňovaný turnaj, tak něco jsem už na fóru nakousl, tak snad v brzké době.


skksRedaktor:
Jak vidíš svýma očima nynější situaci mezi Orderem a Chaosem ? Má Order právě navrch nebo naopak ?

Velmistr Echiah:
O tom, která z frakcí má navrch ukáže až čas. Úspěch tvoří lidé a jejích odhodlání pro danou věc. Tyto nově koncipované frakce jsou v plenkách, tak uvidíme co nám následující týdny přinesou. Osobně doufám ve frakční úkoly, questy, nový dějový příběh a hlavně v to, že lidé již nebudou k nim přistupovat jen jako k pvp skupinám. Mým plánem je oslovit co nejvíce lidí a ukázat jim, že frakce jim mohou ukázat i nový způsob hry. Cesta to nebude jistě snadná, ale jsem si jist, že členové RT zastávají stejný názor.


Redaktor:
Na závěr ti zde nechám prostor pro pár slov pro naše čtenáře.

Velmistr Echiah:
Rád bych, aby lidé hráli tuto hru pro zábavu, nemysleli v ní jen na sebe a sem tam dokázali něco udělat pro ostatní. Měli v úctě ty, jež obětují svůj čas při její tvorbě. A v poslední řadě bych rád vzkázal těm, co o frakci přemýšlí, tak aby se nebáli a šli do toho.Jako bonus nám Echiach poskytl nynější stav bodu jednotlivců. Takže můžete zhodnotit, kdo je největší lama a kdo právě naopak.

jsjzt
rsrr

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Buldozer | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist