Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Stínová Enkláva
Vydáno dne 01. 11. 2014 (969 přečtení)

Máme pro vás jedinečné informace, fotky a hodnocení samotných hráčů, kteří jako první pokořili tuto jeskyni.ddddgh


K otevření stínové enklávy došlo 1. října, bylo potřeba splnit krátkou akci zakončenou u Thoronila, který za dané suroviny předal dobrodruhům klíč ke své knihovně, v níž se nacházely knihy obsahující kód právě k otevření enklávy.

xjxj


Enkláva se však dobrodruhům nepodařila dobít hned v den otevření, dokonce ani pár dní poté.
Pár jednotlivcům to však nedalo a pokoušeli se znovu a znovu. A nakonec se jim to taky podařilo. Ti dobrodruhové byli z většiny členové řádu - Cornelius, Hollywood, Tarquilo, Asheera Candry, Barborka a Dolores.


Máme pro vás hodnocení a postřehy od hráče Cornelius, Barborka a Asheera Candry.

Cornelius :
Klady dungu:
- nejde dobíhat další skupinu jen v pvp výbavách
- není tam tolik npc, ale za to je obtížné je zabít
- nutnost spolupráce a skillu
- přijatelný drop
-Nejzábavnější část dungeonu - blikající dlaždice

Zápory:
- Příliš dlouhý, ale to je především způsobené nedostatkem efektivních zbrani na zabíjení na kelevaru
- Některé NPC moc silné a rozdávající IK
- Otravný šváb v hidu, co nás sledoval

Barborka:
Nový Dungeon Stínová Enkláva považuji za jeden z nejtěžších na Kelevaru, už to není jen slepé vybití všeho co se hýbe, už to chce zde použít mozkové buňky a přemýšlet, jak vlastně dál. Dungeon je dlouhý, ale zábavný, lecčím překvapí, rozhodně jsme se nenudili. NPC jsou přijatelně težké, nejsou to žádná párátka, co padnou na dvě rány, mně osobně se líbí že už to není způsob vem draka a vybij, ale že na každé NPC platí něco jiného, super! Nejlepší část dungeonu? To bude asi Aréna spolu s bludištěm. Nebudu tu nic víc vyzrazovat, ať si na to každý přijde sám! *mrkla* Nejhorší část dungeonu? Tak to určitě most s dlaždicemi, poslední dlaždice se mi vždy změnila a už se mi to po osmistépáté jít nechtělo. *Směje se* Nejhezčí překvapení nás čekalo na konci, tak krásný a obsáhlý poklad jsem ještě neviděla, a ten kůň kterého jsme v dungeonu osvobodily je báječný. Suma sumárum, dungeon Stínová Enkláva rozhodně není jednoduchý, a je báječné, že vůbec vznikl. Takové nervy, ale i smích jsem dlouho nezažila! *Usmála se* Bodově dávám 9/10.

Ashera Candry :
Před pár týdny byl otevřen nový dungeon Stínová Enkláva, který byl po několika pokusech pokořen a já, jakožto člen této výpravy, jsem byl vyzván, abych dungeon zhodnotil. Dle mého názoru tento nový dungeon nelze hodnotit jako celek, proto bych se raději pustil do dílčích částí a problémů.

Když přijdete do nového dungeonu, tak asi zjistíte, že klasická výbava, jakou jste doteď brávali všude jinde, nestačí, elfové jsou velice silní a mají různé schopnosti, proto je důležité si dobře rozvrhnout vybavení členů vaší výpravy, určit role a taktiky, s kterými budete nepřátele zabíjet. Tohle mi v dungeonech často chybělo a proto za tuhle část dávám 10/10, není to jednoduché vybíjení, na které stačí pouze naklikat příšerku a čekat, v dungeonu se musí uplatnit veškeré zkušenosti jaké hráči mají a téměř v každé sekci musíte využít něco jiného.

Vzhledem k tomu co jsem psal výše o síle elfů, je asi jasné že musíte postupovat pomalu a obezřetně. Zabíjení více nepřátel najednou je jasná smrt, což jistě napovídá že je nutno zabíjet jednoho elfa za druhým postupně, což ovšem ne vždy jde vzhledem k několika špatným statikům a inteligenci elfů co se týče běhání za cílem. Jinými slovy se často stane, že strávíte dlouhou chvíli než vůbec někoho přimějete aby za vámi běžel. Inteligence elfů v boji hodnotím známkou 10/10, ovšem jejich patchfinding je slabý 4/10.

Po dungeonu jsou rozmístěny pasti a to ve velkém počtu, je to optimální zpestření a vyžaduje velkou opatrnost a sehrání skupiny, ovšem monstra z pastí vůbec nemizí, což je docela otravné a možná i chybné. 7/10

V jedné části se nachází dva stromy, které je nutno rozsekat, bohužel vysekání jednoho stromu trvá tak 10 minut a je to velice nezáživné, pouze stojíte a klikáte. V téhle podobě zbytečné a otravné 0/10.

Část kterou musím určitě ohodnotit je aréna, ta se nedá hodnotit jinak než 10/10. Zábavnou formou bojujete jako gladiátoři s monstry, omezení povoláními, kdo nezkusil tak nepochopí. Skvělá zábava!

Celkově je nový dungeon velice povedený, má více kladů než záporů.Kromě hodnocení zde pro vás máme malou ukázku fotek právě z jednotlivých části enklávy.


khgkgii


Tahle fotka je pořízená v aréně, kde se nachází velitel spolu s dalšími 12 lučištníky.
reze


Na tomhle snímku se nachází Morion , který působí v již zmiňované oblíbené aréně, ve které musíte absolvovat úspěšně 3 kola, abyste pokročili dále.
hyyy


Po úspěšně absolvované aréně vás dále čekají 4 mágové a každý z nich ovládá jiný druh elementu.
iipp


Doporučuji pro nové dobrodruhy si vzít někoho, kdo ovládá ochočování zvířat, jelikož na vás bude čekat těsně před koncem tohle krásné překvapení.
ktdzd


Ukázka pouhé části elfů hlídající poklad.
ztte


To nejlepší na konec. Místnost s pokladem!!!Tímto bychom chtěli poděkovat hráčce jménem Kaile, nyní Maeglin, za skvěle odvedenou práci.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Buldozer | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist